Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (1414. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.950.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: plaza60

HAVA NAGİLA YAZ YUTUBA HACI

Çok teşekkürler
  • Enrique iglesias Bir Şarkısını Arıyorum,

Merhaba arkadaşlar şarkıda bir bayan eşlik ediyor kendisine hareketli bir şarkı Tonight (I’m Lovin’ You) ve Heartbeat adlı şarkıları değil, şarkıyı bugün metro fm de duydun yeni bir şarkı galiba,
  • quote:

Orijinalden alıntı: plaza60

quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Fondaki müzik ?

HAVA NAGİLA YAZ YUTUBA HACI

çok tşkkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Enrique iglesias Bir Şarkısını Arıyorum,

Merhaba arkadaşlar şarkıda bir bayan eşlik ediyor kendisine hareketli bir şarkı Tonight (I’m Lovin’ You) ve Heartbeat adlı şarkıları değil, şarkıyı bugün metro fm de duydun yeni bir şarkı galiba,

Dev ft. Enrique Iglesias - Naked olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnrErtrk

Arka Sokaklar Fon Müziği (Neşeli) başka yerde yok. full HD ses kalitesi.

http://youtu.be/SuqgWoszdm0

O sağol kanka bende bunu arıyordum.Birde Hd ymiş valla allah razı olsun.Bunu sinema sistemine bi bağlıycan off.Alt kattaki komşu gelir.
  • Sanatçıyı ve şarkıyı hatırlamıyorum ama

Dream tv lirix programında sık sık çıkardı, slow bir şarkıydı, klibinde karanlıkta kibrit tutan genç bir adam vardı.
    Bilen, anımsayan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi st-so -- 15 Şubat 2012; 21:15:11 >
  • Her yerde duyuyorum ama adını bir türlü bulamıyorum. Yetenek Sizsiniz'de jimnastik gösterilerinde falan çalıyor. Arada kalın sesli bir adam bir şeyler söylüyor ama ne diyor anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 15 Şubat 2012; 22:05:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uNPReTTieR

Her yerde duyuyorum ama adını bir türlü bulamıyorum. Yetenek Sizsiniz'de jimnastik gösterilerinde falan çalıyor. Arada kalın sesli bir adam bir şeyler söylüyor ama ne diyor anlamıyorum.

videosu yokmu internette ?

• burada çalan şarkının ismini bilen var mı?
  • ARKADASLAR ESKİDEN MAHŞERİ CÜMBÜŞTE DEEPSOUND VOKALİSTİ MIHLAYAN BİR ADAM varDI İSMİ NEDİR? SÖYLEDİĞİ TÜR ÇOK HOŞUMA GİDİYORDU AMA İR TÜRLÜ BULAMAIM O ADAMIDA İSMİNİDE NASIL ULAŞABİLİRİM O ADAMIN ŞARKILARINA???? İSİM YADA YOUTUBE LİNKİ VERSENİZ YETERLİ
  • Sincanlı Mustafa - Dost Kazığı(ismi bu mu onu da tam bilmiyorum) isimli bir parçayı arıyorum ama hep video formatında.Şarkının kendisini nasıl bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnbs -- 15 Şubat 2012; 23:09:38 >
  • merhaba. bu ara televizyonda bi şarkı dinledim. ama bir türlü şarkının adını bulamıyorum. bayan bi şarkıcı "nan nan nananaaa nan nan nan o la la la" diye bişiler söylüyordu. yardımcı olabilirmisiniz? :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=pAbnP8y550o&feature=related

şu linkteki popcorn remix i kime ait bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freedom.dh

merhaba. bu ara televizyonda bi şarkı dinledim. ama bir türlü şarkının adını bulamıyorum. bayan bi şarkıcı "nan nan nananaaa nan nan nan o la la la" diye bişiler söylüyordu. yardımcı olabilirmisiniz? :)

2. şarkı olcağını hiç sanmıyorumda oladabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Radiohead

6.30 da çalan şarkının adını bi türlü bulamadım oysa çok tanıdık geliyor bi bakarsanız iyi olur

up
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Enrique iglesias Bir Şarkısını Arıyorum,

Dev ft. Enrique Iglesias - Naked olabilir mi ?

Budur yoldaş,
  • arkadaşlar benim aradığım parça var mağazalarda çok duyuyorum popüler belli şarkı nın bir kısmında have to love you have to love you ......... birkaçkere bunu söylüyor çok hoş bir parça yardımcı olurmusunuz?
  • şaşkınlık içersindeyim çoğu müziği bulmuşsunuz helal olsun valla. benim aradığım bi kaç tane parça var yardımcı olursanız inanın çok mutlu olurum. klipler kanal 1 de çıkıyodu büyük ihtimalle biliyosunuzdur.

1- klipte azrail adamın canını almak için her türlü yola başvuruyodu ama adam bi türlü ölmüyodu.
    2- yine aynı adamın klibi. yanlış hatrılamıyosam 2-3 tane kız var fal mı bakıyolar yoksa başka bişey mi tam hatırlayamıyorum bi kağıt seçiyo kağıtta bi otel odasının numarası yazıyodu adamda o oteldeki odayı bulmaya çalışıyodu.
    3- bu klipte ise adam evin önündeki çimento dökülen zemine düşüyo diğer arkadaşıda onu kurtarmak için apartman merdivenlerinden iniyo ama ne iniş inene kadar atam çimentoya gömülüyodu :)
    4- son parça. afrika gibi bi yerde kadım doğum yapacak helikopterle bir kaç gözlüklü adam geliyodu şarkıda "enna mamima - enna manima" diye bi söz geçiyodu.
    bu klipleri bulabilirseniz minnetta olurum sizlere şimdiden çok teşekkür ederim sağolun.
  • have to love you have to love you have to love you have to love you ..... bunu birkaçkere söylüyor hareketli çok hoş bir parça yardımcı olana arkadaşlara şimdiden tşk kürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhan81

http://www.youtube.com/watch?v=pAbnP8y550o&feature=related

şu linkteki popcorn remix i kime ait bilen varmı ?

Prodigy - Popcorn (Remix)
  • 
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.