Şimdi Ara

Aradığınız Bulamadığınız Hatırlayamadığınız Müzikler İçin. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.930
Cevap
345
Favori
2.949.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl yani hiç Aile Şerefi'ni izlemedin mi?Münir Özkul,Adile Naşit,Itır Esen?
  • hayır izlemedim...
  • Valla ben tvde görünce kaçırmam.Denk gelirsen(özellikle Star'da) mutlaka izle.
  • tamam denk gelirse izleyeceğim
  • ben de bir sarkı arıyorum...

bir kadın söylüyor...bu sıralar eğlence yerlerinde falan sürekli duyuyorum içinde sadece "boys are ready" mi öyle bişey cıkarabildim bir de bir yerde "paradise" geciyor...cok meshur hareketli bir sarkı ama ismini bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

arkadaslar bu son zamanlarda cok calan bir sarkı var sözsüz yaa disco clup tarzıı siren sesli bölee ama cok güzel bir yeni acılan yerlerde xalıyo discolardada calıyoo özellikle temmuz ayı boyunca cok calınıyoo arkadaslar size zahmet bir yardımcı olun cok arıyorum bu müziği ismini verseniz yeterli şimdiden saolun herkeze kolay gelsin.........

BEYLER BİZİM SARKI YALAN OLDU GALİBAA

ya bu dediğim şarkı cok zor kımsede yok galıbaa yaa dedgım gıbb bennyy benası tarzı bısey ama sıren seslı haraketlı bı parcaydı yaa
  • beyle akmina maden suyu microfonlu reklamın müziğiiiiii bilen varsa allasen söylesin
  • Peki o zaman bir ricam olacak.Eski Türk filmlerinde çok sık duyulan yabancı müzikleri yazar mısınız?Belki aradığım onların içinde vardır.Yalnız şarkıyı söyleyenin ya da söyleyenlerin erkek olması lâzım ve şarkıların en az 30 yıllık olması lâzım.Aradığım şarkı en az 30 yıllık çünkü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Roxette

Peki o zaman bir ricam olacak.Eski Türk filmlerinde çok sık duyulan yabancı müzikleri yazar mısınız?Belki aradığım onların içinde vardır.Yalnız şarkıyı söyleyenin ya da söyleyenlerin erkek olması lâzım ve şarkıların en az 30 yıllık olması lâzım.Aradığım şarkı en az 30 yıllık çünkü.

komançero muydu ne öle bişe bişe vardı benim bildiğim

comanchero tam adı heralde şarkının
  • quote:

Orjinalden alıntı: pckopatjam

quote:

Orjinalden alıntı: Roxette

Peki o zaman bir ricam olacak.Eski Türk filmlerinde çok sık duyulan yabancı müzikleri yazar mısınız?Belki aradığım onların içinde vardır.Yalnız şarkıyı söyleyenin ya da söyleyenlerin erkek olması lâzım ve şarkıların en az 30 yıllık olması lâzım.Aradığım şarkı en az 30 yıllık çünkü.

komançero muydu ne öle bişe bişe vardı benim bildiğim

comanchero tam adı heralde şarkının

Bu değil ama bu da güzelmiş.
  • 2 erkek bir kadın söylüyor
    adam pop tarzında giriyor
    sonra rap
    nakaratta da
    kadın
    "it's my work
    it's my life
    diyor

bilen var mı yaw?
  • Merhaba arkadaslar ya bu amerıcan pastası - bando takımını seyreden varmıı hani orada filmin bir bolumunde o bolumu anlatıyım hani 1 erkek 3 kız soru cevap oyunu oynuyorlar soyunmacasına :) neyse işte tam o sahnede bulundukları odada bır muzık calıyor hıc yabancı gelmıyor ama bır turlu bulamadım hatırlayamadım eğer yardımcı olursanız cok sevınırım.
    Bir de yaa suu patos reklam muzığını bulan olursa lutfen paylaşşsın The Transplants - Diamonds and Guns diyorlar ama bu parca değil şimdiden tesekkurler.
  • MÜZİK İNDİRECEKSENİZWWW.MP3YUKLET.COM'A GİRİN VE İNDİRİN...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasincan

MÜZİK İNDİRECEKSENİZ WWW****YUKLET.COM'A GİRİN VE İNDİRİN...

Ama noktalı yer nedir?
  • Benim aradığım şarkıda sürekli eğlence mekanlarında çalıyo , zenci sesi var adamda , Hey , baby catch you see gibi bişey söylüyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre101

Benim aradığım şarkıda sürekli eğlence mekanlarında çalıyo , zenci sesi var adamda , Hey , baby catch you see gibi bişey söylüyo

blero - cant you see olabilir mi?
    duygusal bir parça mı
    eğer öyleyse blero bu tanıma uyar
  • beyler aradığım müziği buldum veriyorum olmayanlar bi göz atsın tam bi kop kop müzik mydonozdan buldum

Pakito - Living on video
  • quote:

Orjinalden alıntı: okinawajima

quote:

Benim aradığım şarkıda sürekli eğlence mekanlarında çalıyo , zenci sesi var adamda , Hey , baby catch you see gibi bişey söylüyo

duygusal bir parça mı

Dostum doğru ya :D Cant you see miş , ben catch gibi anladım dinlerken tam isabet çok saol
  • akmina dogal maden suyu reklam müziği plsssss
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: okinawajima

quote:

duygusal bir parça mı

Dostum doğru ya :D Cant you see miş , ben catch gibi anladım dinlerken tam isabet çok saol

önemli degil kardeş
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.