Şimdi Ara

354. Dönem (Şubat 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.843
Cevap
71
Favori
321.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam tamamen sana kalmış ama daha önce gidenlerden duyduğum genelde kış ayları gidin diyorlar günler cabuk geçiyormuş =)bide sanırım ilkbahar döneminde askeriyede denetleme vs. oluyo baya bi sıkı oluyormuş tercih senin yinede =)
  • daha bayağı süre var ama şimdiden 354'lere hayırlı tezkereler..

Beni de eklerseniz sevinirim.

Bu arada Antalya askerlik şubesine gelecekler Allah yardımcınız olsun.

cendapros - 25 - Atatürk Üniversitesi - Makine Mühendisliği - Antalya - Antalya
  • 354.dönem devrelerim, Aralık ayı içerisinde Halıcıoğlu Askerlik Şubesi'ne transkriptimi götüreceğim. Sizlerden de istendi değil mi transkriptiniz ?
  • Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nugets

354.dönem devrelerim, Aralık ayı içerisinde Halıcıoğlu Askerlik Şubesi'ne transkriptimi götüreceğim. Sizlerden de istendi değil mi transkriptiniz ?

devrem antentli kağıda mı istiyolar transkripti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balr0g -- 5 Kasım 2013; 21:26:28 >
  • normal A4 e çıkar hacı antep kağıdına falan gerek yok,gerek olsa sevk işlemleri kadığında belirtirlerdi heralde,sonuçta kağıt kağıttır boşver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jazzan0va

quote:

Orijinalden alıntı: Nugets

354.dönem devrelerim, Aralık ayı içerisinde Halıcıoğlu Askerlik Şubesi'ne transkriptimi götüreceğim. Sizlerden de istendi değil mi transkriptiniz ?

devrem antentli kağıda mı istiyolar transkripti?

Yok devrem ben okuldan alacağım için A4 kağıdına çıktı alacağız.
  • Nugets N kullanıcısına yanıt
    Bana diplomayı alırken verdiler transkripti orjinal halde götürcem direk.Bide bana hic uzun dönem istiyormusun diye filan sormadılar bunu transkripti verirken mi soruyolar ?
  • evet sevk işlemleri sırasında soruluyor.

• Monster1912 kullanıcısına yanıt
    dun edremit ask subesine gttim ... inanamadim hic sira yok kimse yok nerdeyse wallahi sordum kacak gozukmuorum 31 aralika kdr tecil hakkim war 15 kasima kdr da subat icin basvuru hakkim var .... dusunuyorum cok gec kalmadan bi karar vercem buyuk ihtimal subat diye dusunuyorum hazir degilim ama ne kdr erken o kdr iyi olur diye de dusunuyorum

• şubat'a kadar günleriniizn kıymetini bilin dolu dolu yaşayın
  • AMOK! kullanıcısına yanıt
    senin 1 haftan bile kalmadı jandarma komando

• Simdi sariyer subesinden ciktim tertemiz bostu.

Yuksek lisan terk oldugumdan aralikta gel dediler aralik ayında muayene islemleri yapilacakmis subat celbi icin.

15 kasim tarihi yeni mezunlar icin sonmus.

• NeVeriyimAbime N kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23JAN23

dun edremit ask subesine gttim ... inanamadim hic sira yok kimse yok nerdeyse wallahi sordum kacak gozukmuorum 31 aralika kdr tecil hakkim war 15 kasima kdr da subat icin basvuru hakkim var .... dusunuyorum cok gec kalmadan bi karar vercem buyuk ihtimal subat diye dusunuyorum hazir degilim ama ne kdr erken o kdr iyi olur diye de dusunuyorum

kardeş benim tecilimde 31 aralık. sevk işlemleri için aralıkta şubeye gitmiyecek miyiz acaba? 2.5 yıl önce mezun oldum ben.
  • kaptan85 K kullanıcısına yanıt
    hocam 1-31 aralık arasında şubeye gideceksin.senin durum gibi benim durumda.eylülde gittim aralıkta geliceksin senin tecil 31 aralık 2013 son zaten dediler.olmadı şubeyi ara için rahat etsin.
  • teşekkürler @lagher

arkadaşlar 1. gruptamı 2.gruptamı gideceğimizi nereden ne zaman öğrenebiliriz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan85 -- 6 Kasım 2013; 17:15:40 >
  • selamlar arkadaşlar

bende şubat 2014 askerim inş. herkese hayırlı uğurlu olsun. Ekim 2014'e kadar tecilim vardı fakat bozdurup gitme kararı verdim. yaş gidiyo bian evvel yapmak lazım. bu arada yaş 27. Ocak ayında 28 oluyorum.. 1. grup 2. grup sorusunu bende sormak istiyorum.. ne zaman belli oluyor? teşekkürler
  • kaptan85 K kullanıcısına yanıt
    8.sayfada hillshade isimli arkadaş soruna cevap vermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: NeVeriyimAbime

8.sayfada hillshade isimli arkadaş soruna cevap vermiş

eywallah o mesajı gördüm.

24 ocaktan önce öğrenebilirmiyiz diye sormuştum. hangi kriterlere göre 1. grup 2. grup diye ayırıyorlar mesela kendimizi ona göre biliriz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.