Şimdi Ara

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
1
Favori
357.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: blood94

çok saol emeğine sağlık indirdim ve çalıştı.....

Önemli Degil bol fraglar
  • Arkadaslar internete bir süre giremiyecem.
    Gerekli açıklamayı ilk mesajda yaptım.Herkesden özür dilerim.

Görüşmek Üzere...
  • Kota bir sıfırlansın, dediklerini uygulayacam.. Bende bu alemde yerimi bulim dimi ama..
  • Arkadaşlar merhaba...Birtakım sorularım var sormak istediğim
    Counter Strike 1,6 non stream versiyonlu oyun sahibiyim.Burdaki ilk mesajda yapılan açıklamarda "invalid cd key" sorununu ortadan kaldırmak için 2 tane yol vardı.(gerçekten bu invalid cd key problemini düzeltmeye kararlıydım).İlk linkte verilen v1,9 versiyonunu yükledim.Yükledim ama pişman oldum.Çünkü eskiden find game dediğimde internettiki serverlar önüme serilirdi ve girebildiğime girerdim.Bu v1,9 yükledim artık o serverlarda gelmiyor önüme.Belki 2. seçenekte verilen(ilk sayfadaki) getewey dosyasını yüklersem geçer diye düşündüm.Fakat oda hemenpaylaş linkinden verildiği için alamadım indiremedim.Bana eğer yasak değil ise getewey dosyasının link atabilirmisinz?Gerçi onu yüklersem düzelirmi o konuda da bir fikrim yok.

Tek aksilik serverların gitmesi değil.V1,9 yüklediğimde sadece yeni olarak haritalar geldi.Onlarda da bot yok.İyi olmasın dedik yine burda verilen bot linkinden bot attık oyuna onu düzellettik.Fakat bu sefer oyundaki sesler gitti.Silah sesleri geliyor fakat bot konuşmaları ve oyun sonunda falanca kazandı seside gelmiyor.Bunu nasıl düzeltebilirim? Sonuç olarak:
    1-) v1,9 versiyonunda internetten serverları görmek için ne yapmalıyım?geteweyi yüklemem yeteli olur mu?
    2-) Oyunda sesleri geri getirmek için ne yapmam gerekir.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Saygılar...

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    EDİT :
    Arkadaşlar müjdeli haberin birini ileteyim.Oyuna v23 versiyonunu güncelledim.Giden online serverları tekrar görebiliyorum artık.Server problemi ortadan kalktı yani...

Fakat oyunda yine bot yok.Bundan önceki mesajımda yazdığım gibi bu konunun ilk mesajında olan botu yüklersem ses problemi ile karşılaşcağımdan korkuyorum.Bir daha söyliyim ilk mesajda verilenhttp://www.ultima-strike.com/sayfa.php?id=2017 bu linkteki botları yükleyince oyundaki silah sesleri hariç bütün sesler konuşmalar gitti.

Ayrıca şunuda sormak istiyorum.Oyunun video ayarlarında iki çeşit grafik türü var : "D3D ve OpengL"...
    Bunlardan hangisi en yüksek kalitede grafik çözünürlüğü kalitesi sağlar?

Çok soru sordum sanırım affola ama Cs V23 yükleyince onun yanında birde "Dedicated Server" diye ve fon rengi half-life olan bir kısayol masaüstüne geldi.Bu ne işe yarıyor?
    Tekrardan saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maniavolkan -- 10 Eylül 2007; 23:20:12 >

• İnvalid cd key olayının bir çözümü yok mu?
    Açıkçası her yolu denedim 3 gündür en az 50 defa oyunu silip yükledim bir tek sizin 1. sayfada anlattığınızı deneyemedim o da gateway link ölü indiremedim nette de bulamadım.Şunun çözümünü yenilerseniz teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gangrel

İnvalid cd key olayının bir çözümü yok mu?
    Açıkçası her yolu denedim 3 gündür en az 50 defa oyunu silip yükledim bir tek sizin 1. sayfada anlattığınızı deneyemedim o da gateway link ölü indiremedim nette de bulamadım.Şunun çözümünü yenilerseniz teşekkürler.

www.ultima-strike.com sitesinden cs1.6 v22 download et kur bi düzelicektir.
  • Bot pakedini yüklemek online oynamaya zarar verir mi?
  • ben 1.6 ve patch 22 yı kurdum sanırım ama bılgısayrda oyun kuramıyorum bot atıp oynamak istiyorum netten kotayı doldurdukda nasıl yapcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: BurakLEE

ben 1.6 ve patch 22 yı kurdum sanırım ama bılgısayrda oyun kuramıyorum bot atıp oynamak istiyorum netten kotayı doldurdukda nasıl yapcam

Bot pakedini yükle normal oyuna gir
  • internetten indirdim oyunu direk kurdum favorilerden server ekledim giriyorum
    aynısını arkadaşada kurdum ama o favorilerden ip yi ekledigi zaman liste boş oluyor eklenmiyor
    sorun nedir acaba ikimzdede aynı şekilde yuklu yardımcı olun lutfen ??
  • v6 ve v7 nin farkları varmı ? bide ultima strike üyelik istiyo
  • herkezın gırdıgı 1.6 cs ıp sı var mı ?? beraber takılalım bu arada guzel bılgıler
  • arkadaşlar oyun bende donma yapıyor ne olucak ya.
  • abenteuer 4vr > Karargah 1.6 İstanbul & Tekirdag
    mac tekliflerine her zaman acigiz, saglam bir mac icin saglam bir takim getirmeniz dilegiyle
    212.175.239.201 - 88.255.81.37
    abenteuer 4vr > Roche
    abenteuer 4vr > eLen0r
    abenteuer 4vr > Nrsh*
    abenteuer 4vr > daNieL
    abenteuer 4vr > tuvaL.
  • Ooo Süper gerçekten çok teşekkürler artık ilk göz ağrım olan csye tekrar dönmenin vakti geldi.
  • internnetten oynamak için en iyi patch v26 dır.ultima strike da war tavsiye ederim

bot paketinin online oyuna etkisi yok kardeşim
  • Arkadaşlar cs source u steam den indirmek için cd key yeterli oluyor mu?
  • arkadaşlar ben cs cd den yüklerken döngüsel hatamıdır nedir öle bişey veriyor ne yapmalıyım.
    cvp yazarsanız seviniirim
  • teşekkürler paylaşım için.
  • saol kardes eyw
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.