Şimdi Ara

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
1
Favori
357.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: toLga_uA

Güzel konu olmuş , sağolasın

Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: brednHG

Abicim hamachi ile abim ile oynucam ekledim herşeyi yaptım abimin serverını görüyorum ama girince Local hatası verio nasıl çöze bilirim

sv_lan 1 yapın ve patch sürümünüzü azaltarak bir deneyin.Patch sürümleriniz aynı olsun.
  • cs1.6 da sesli konusma nasıl yapabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: zagorka special

cs1.6 da sesli konusma nasıl yapabilirim

Oyuna girdikten sonra consolu açarak +voicerecord yazın.Microfonunuz aktif duruma gelir aynı sekilde -voicerecord yazarak da kapatabilirsiniz.
    Eger gene problem varsa microfonunuzu pc nize tanıtmamış ve gerekli ayarları yapmamış olmanızdan kaynaklanır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Revenge®

quote:

Oyuna girdikten sonra consolu açarak +voicerecord yazın.Microfonunuz aktif duruma gelir aynı sekilde -voicerecord yazarak da kapatabilirsiniz.
    Eger gene problem varsa microfonunuzu pc nize tanıtmamış ve gerekli ayarları yapmamış olmanızdan kaynaklanır.

konusurken ekstra bir tus kullanmak gereklimi yoksa sürekli aktif mi??

• quote:

quote:

quote:

konusurken ekstra bir tus kullanmak gereklimi yoksa sürekli aktif mi??

Sürekli aktif evet ama t di yanlıs hatırlamıyorsam bastıgın sürece aktif oluyordu.

• güzel çalışma olmus dediklerinin hepsini yaptım cd key hatası aldım son bir patch kaldı onu indiyorum olursa ona göre cevabımı editlerim hala aynı ise cevap bil ki sorun hala devam ediyor...
  • Tamam eski sürüm patchleri indir v19 yada 22 falan
  • arkadaşlar bazı serverlara girmeye çalışırken bu hatayı alıyorum, sebebi ne olabilir
     Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM &  HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
  • Büyük olasılıkla hileyle girmeye çalıştığından dolayıdır.
    Hileyle girmiyorum diyorsan, oyundan kaynaklanıyordur
  • quote:

Orjinalden alıntı: F a T a L

Büyük olasılıkla hileyle girmeye çalıştığından dolayıdır.
    Hileyle girmiyorum diyorsan, oyundan kaynaklanıyordur

ne hilesi ya zaten 4 gün oldu oynamaya başlayalı
    peki bu hatayı nasıl düzeltebilirim
    firewall kullanıyorum online oyunlarda sorun çıkarttığı biliniyor ondan olabilir mi?
    çünkü aynı servera bazen giriyor bazen giremiyor çok kısa süreli aralıklarla
  • quote:

Orjinalden alıntı: achfighter

arkadaşlar bazı serverlara girmeye çalışırken bu hatayı alıyorum, sebebi ne olabilir
     Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM &  HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

Bellek hatası diyor pc özelliklerinden olabilir oyuna girerken gereksiz programları kapat.Yani o an için raminin çogunu oyuna ayır.
  • quote:

Bellek hatası diyor pc özelliklerinden olabilir oyuna girerken gereksiz programları kapat.Yani o an için raminin çogunu oyuna ayır.

1gb ram var 512mb ve ya daha fazlası da boşta ama anlamadım bende neden oluyor
    genelde ping yüksek olduğu zaman bu hata oluyor, büyük olasılıkla bağlantıdan olsa gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: achfighter

quote:

1gb ram var 512mb ve ya daha fazlası da boşta ama anlamadım bende neden oluyor
    genelde ping yüksek olduğu zaman bu hata oluyor, büyük olasılıkla bağlantıdan olsa gerek

O zaman pcden olmayabilir dedigin gibi net sorunu olabilir.Ama görmedigim için çözümünüde pek bilmiyorum bu hatanın ..

• saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erden_

saol

Önemli Degil
  • ya indirdim her şeyi yaptım açtım optionslarda nişan namlusu falan yok oyuna girer girmez oyundan atıor ve hata verior

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigibi -- 21 Temmuz 2007; 13:47:53 >
  • 0x531e399 adresindeki yönerge, 0x54a5d28 bellek adres,ne başvurdu.Belle,read olamadı

dior ve sanlandırıor nası düzelir
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.