Şimdi Ara

Cs1.6 ONLİNE DOSYALARIYLA BİRLİKTE ANLATIM & HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
1
Favori
357.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.ultima-strike.com/sayfa.php?id=2017
  • cs 1.5 daha kolay bence dahada güzelde
  • bence deil herkese göre degisir grafik yonundende oyun özellikleri yönundende.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RevengerX

Arkadaşlar düşündüm de caunter strike'ı online oynama konusunda sorun yaşayan birçok arkadaşımız var.
    Onlar için arayıp buldum;

sevgili RevengerX kardeşim o kadar güzel yazmışsın ki. tebrik ederim. ama acaba yok mudur bunun şöyle tek dosyada indir/kur/oyna şeklinde bir versiyonu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabzon

quote:

Orjinalden alıntı: RevengerX

Arkadaşlar düşündüm de caunter strike'ı online oynama konusunda sorun yaşayan birçok arkadaşımız var.
    Onlar için arayıp buldum;

sevgili RevengerX kardeşim o kadar güzel yazmışsın ki. tebrik ederim. ama acaba yok mudur bunun şöyle tek dosyada indir/kur/oyna şeklinde bir versiyonu.

Kardesim düsüncen için saol valla bir kez görmüstüm tek linkte suraya bir bak ilk once siteye üye ol daha sonra indirirsin;

http://teknoloji.seyahati.com a üye olduktan sonra mailine sifre ve ad gelecek onla giriş yap daha sonra pc oyunları bölümü var oradan da indirebilirsin cs ve patch 13 birlestirilmiş hali.

• quote:

Orjinalden alıntı: Maresal

cs 1.5 daha kolay bence dahada güzelde

1.5 klasiktir.Bana sorarsanda 1.5 ama grafik,ses,içerik bakımından 1.6
    Bunlar kişiden kişiye göre değişen şeyler,tartışılamaz...
  • Baba Saolasınyaa hele bot larda müthiş sin...
  • teşekkürler ya indirdim kota 4gb olmuşken direkt girdim oyuna sorunsuz
  • Server listesinin linki kaldırılmış Kontrol edersen sevinirim.
    yarıca cs 1.6 gateway linkide yok. Onuda yenilersen cok ii olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Maiden -- 1 Mayıs 2007; 22:05:39 >
  • bişi sorcam sitesinde v29 vardı onu indiriom olur demi
  • quote:

Orjinalden alıntı: F a T a L

Server listesinin linki kaldırılmış Kontrol edersen sevinirim.

evet yaa gateway linki kırık hemenpaylaş olmuo beaw :S:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaNaLRoKeT

Baba Saolasınyaa hele bot larda müthiş sin...

Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: F a T a L

Server listesinin linki kaldırılmış Kontrol edersen sevinirim.

Dikkat edersen orada;

''Ultima-strike sitesi serverlar güncellendigi için server listesini kaldırmış durumda güncel bir server listesi çıkasıya kadar serverların ip numarasına buradan bakabilirsiniz...'' yazıyor.
    Geteway serverlara direk girmeyi saglıyan program; ultima-strike onuda kaldırmıs güncellenmedigi için zaten sadece cs i acmadan cift tıklayınca girmeyi yarıyor yani zorunlu degil.

Online Server Listesine benim yönlendirdigimwww.cs-server.net.tc adresinden bakabilirsiniz.

Diger link kırık diyen arkadaslarada kaynak olsun..

Bu arada ManiacsTurks ne kadar eski patch yüklersen o kadar cok servera girme sansın artar ama standart kullanılan patchler v19 yada v26'dır.

Kolay gelsin.

• RevengerX

Oyunu indirmeye calısıyorum, 50mb oldugunda indirme işlemi bitti diyor. Calıstıramıyorum. Neden kaynaklanıyor olabilir ?
  • Valla bu senin pc den kaynaklanan bir hata olabilir cünkü bu cs hakkında Türkiyede en saglam sitedir.
  • arkadaşlar ilk defa internetten oynamak için uğraşıyorum kafam allak bullak bende half life kuru olmadan direk kurulan pot bıtlu counter 1.6 var bağlanmak için ne yapmalıyım ne programı indirmeliyim yardım edermisiniz teşekkürler
  • valla tam anlayamadım zaten 1.6 kurmak için ayrınca half-life gerekmez??1.5 ten mi bahsediyorsun
  • IP ler hakkında bilgilendirme (CS v1.6);

Daha önce çalıştığımız servis sağlayıcının Türk Telekom ile arasında yaşanan pürüz nedeni ile özellikle ONLINE oyun camiasında büyük sıkıntılar yaşandı. TR-AW olarak 3 IP mizde ayını servis sağlayıcı altında hizmet vermekte idi. Yaşanan sıkıntı sonucunda IP lerimizi değiştirmek zorunda kaldık. Yeni IP ler şu şekilde:

212.68.34.66 - TR-AW Public Server
    212.68.34.68 - TR-AW Death Match Server
    212.68.34.67 - TR-AW Match Server

Önemli Not: Bu IP lerimiz ile uzun seneler yeni servis sağlayıcımızın bünyesinde kalmaya kararlıyız. IP lerimizin bundan sonra bu tarz bir sorunla karşılaşmaması için DOMAIN NAME bazlı IP ye geçmiş bulunmaktayız. Eğer sunucularımıza IP ler üstünden (212.68.34.xx) erişemez iseniz:

cs.tr-aw.com - TR-AW Public Server
    dm.tr-aw.com - TR-AW Death Match Server
    mac.tr-aw.com - TR-AW Match Server

şeklinde erişebilirsiniz. IP ler değişseler bile(212.68.34.xx) DOMAIN NAME bazlı IP ler sizi değişen IP ye götüreceklerdir.

Herkese iyi oyunlar, güncelleştirmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.Gerekli bilgiyi (Web Sitesi, MSN gibi) profilimden isteyen edinebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MooNLiFe -- 24 Haziran 2008; 18:51:35 >

• Hayırlı olsun
  • Çok teşekkür ediyorum, 1 senesini devirmiş TR-AW server lagsız, bol adminli, düzeyli muhabbetiyle ilgi toplamaya devam ediyor. Bu ilgi devam ettikçe bizde senelerce gelişerek devam etmeyi düşünüyoruz. Aşağıdaki link sXe nin kurulum bilgilerini içeriyor, sorun yaşayan ayrıca benimle irtibat kurabilirler...

sXe Injected Anti-Hile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MooNLiFe -- 24 Haziran 2008; 18:53:11 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.