Şimdi Ara

Dell Inspiron 3521 G33W41C Intel Core i5 3337U 1.8GHz 4GB 1TB 1350 TL+100 TL ÇEK+100 TL Maxi Puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
4.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dell Inspiron 3521 Intel Core i5 3337U 1.8GHz 4GB 1TB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar G33W41C 1350 tl +100 tl çek+100 tl maxi puan 1150 tlye geliyor.
    Hespsiburada link

İşlemci hızı düşük biraz ama bana sıcak fırsat gibi geldi siz ne düşünüyorsunuz ?

• 1150 tl için iyi fiyat denebilir kasası saglam şık Dell suan bu civardaki en saglam cihazları yapıyor sanırım, cekler direk işine yarıyorsa kaçırma...
  • Ekran kartı da iyi gibi.Fiyat iyi..
  • Fiyat gerçekten güzel, n11 de free dos 500 gb 7670 li modeli 1220 tl.
  • dell muhteşem bir servise sahip 2 tane dell laptopum var ikisindeki sorunları da faturasız günü dolmak üzereyken bedava evime gelerek yaptilar bu yüzden yine dell alacağım dell iyidir bu üründe çeklerle iyi rakam oluyor
  • respectrespect kullanıcısına yanıt
    ısınma sorunu oluyormu Dell'de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyru

Dell cihazlarda soğutma çok iyidir.. soğutmada malzeme veya tasarımdan kesinlikle ödün vermez.. hoşş U serisi bir işlemci zaten ısınmaz da hiç dert etme..

Ama yine aynı sorunsala geldik ve yine ben.. intelin bu sayı oyundan bahsediym i5- 3337U sondaki U harfinden anlaşılacağı üzre (ULV nin devamı) Ultra Low Voltage işlemcilerdir dolaysıyla işlem gücü, güç tüketimi düşük i3 seviyesinde işlemcilerdir. veya şöyle anlatalım..

Intel Core i5 3337U vs i3 2348M işlem kapasitesi gücü olarak i3-2348M önde kalıyor.
    Intel Core i5 3337U vs i5 3210M kıyaslarsanız da 3210M işlemci işlem gücü olarak yine daha önde..
    i5 3337U /3mb L2 1.8GHz
    i3 2348M /3mb L2 2.3GHz
    i5-3337U da 2.7GHz turbo boots var ama onun devreye girip de bir işe yaradığı nadir görülmüştür.
    bu kadar da kötü mü hayır.. güç tüketimi i5-3337U da diğerlerinin tam yarısı bu da daha fazla pil/zaman demek..
    ama genel olarak kampanyadaki cihazdaki HDD ve Ekran kartı bu açıkları kapatıyor..

• Cevabıniniz çok aydinlatici olmuş tsk .
    Intel Core i5 3337U vs i5 3210M kıyaslarsak M ile biten İslem gücü fazla olduğundan normal olarak daha fazla ısınır da diyebilirmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyru

evet güçlü oyunlarda ısınıyor
  • seyru kullanıcısına yanıt
    peki optik surucu bolumune ssd takabiliyor muyuz acaba icini acmadan? garanti problemi yasar miyiz?

ben puani ve hediye cekini ssd ve ssd slot almak icin kullanmayi dusunuyorum. hakim degilim bu konulara fakat optik surucu yeri sata 3 mu oluyor? ssd ler sata ya o yuzden soruyorum yoksa ssd normal hizda calisiyor diye biliyorum. bilgili bir arkadas bu konuda da yardimci olursa sevinirim @seyru @seyru
  • Alıp ta kullanan arkadaşlar. cpu-z ile ram lerine bakabilirmisiniz...2tane 2gb mi yoksa 1tane 4gb rammi var
  • Kasası o kadar kalitesiz ki, gidip görmeden almayın.
  • gencler bir bilen bari cikmaz mi garanti sknti yasatir mi acaba ssd takarsak? hatta acaba kullanan biri varsa yazabilir mi optik okuyucuyu cikarip kendimiz ssd takabiliyor muyuz bu cihazda?
  • respectrespect kullanıcısına yanıt
    ben sırf bu yüzden dell aldım 2 sene boyunca bir kez aramak bile nasip olmadı :)
  • Ekran karti nasil,oyun oynanır mi?
  • magborat kullanıcısına yanıt
    Bu laptaupu araştıyorum bende kasassına kötü diyorlar bir tek gerisi iyi diyorlar
  • valla cihazı ben 1100 tlye goldan aldım 1.5 hafta olmuştur

abime sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yenijerry -- 12 Ekim 2013; 21:08:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.