Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (769. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.246
Cevap
305
Favori
2.346.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracınız hayırlı olsun. Güle güle güzel günlerde kullanın inşallah. Hemen hemen aynı güzergahı kullanıyoruz. Denk düşünce kornalaşmak ümidiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercub

Aracınız hayırlı olsun. Güle güle güzel günlerde kullanın inşallah. Hemen hemen aynı güzergahı kullanıyoruz. Denk düşünce kornalaşmak ümidiyle

İnşallah dostum.
  • scorpıonkıng kullanıcısına yanıt
    hocam hiç deme gitsin. farklı farklı araçlarda farklı lastik tecrübelerim oldu ama primacy 3 kadar beni hayal kırıklığına uğratan olmadı. bundan daha kötü yol tutan lastikler de kullandım ama marka kıyası bakımından michelin firmasından hiç beklenmeyecek derecede kötü olması insanı hayal kırıklığına uğratıyor. zaten michelin'in dillendirildiği kadar başarılı bir firma olduğunu düşünmüyordum (performans serileri hariç), bu düşüncem iyice tasdiklenmiş oldu bu son primacy 3 tecrübesiyle.

Nokian Line hiç aklımda yoktu, başarılı gibi duruyor, onu da detaylı araştırayım bir
  • schumici kullanıcısına yanıt
    ben lastik konusunda goodyear ve continental e çok güveniyorum. neden bilinmez ama micheline hiç kanım ısınmıyor, bu yüzden hiçte kullanmadım.

lastik diyince benim aklıma gelen;

1 - goodyear
    2 - continental
    3 - toyo
    4 - Yokohama

nokian içinde özellikle kış lastiklerinin çok kaliteli çok iyi olduğunu biliyorum.
  • beyaz dynamic otomatik için son fiyatlar nasıl? fiyat alan oldu mu?

1.4T*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeredesinBe -- 26 Ağustos 2016; 15:14:13 >
  • NeredesinBe N kullanıcısına yanıt
    Hocam zamdan önce bir araç bulabilirseniz 76 bin tl civarı, zam yansıttık diyorlarsa buna bin tl ekleyin. Yarın servise gidicem fiyatları merak ediyordum. Öğrenirim buradan paylaşırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır. Teşekkürler.
  • guida kullanıcısına yanıt
    Eşimle bir akşam annemlere giderken 3 astra k aynı ışığa takıldık beyaz, kırmızı ve benim mavi. Kalkarken korna çaldım, kırmızıdaki bayanmış, eşimden dirseği yedim aman dikkat

• Kışa doğru lastik fiyatları artarmi acaba şimdiden alsam mı diye düşünüyorum nokian yorumları fena değil siz ne önerirsiniz Tabi makul olmalı fiyatı

• _chimera_ kullanıcısına yanıt
    nokian iyidir iyi :) daha iyisi varmıdır bilemem. o derece
  • Papy0n34 kullanıcısına yanıt
    Oooo bu cevap iyiydi.. En azından adamlar kış şartlarını çok iyi biliyo ve lastik testleride çok iyi sadece d3 mu d4 mu diye düşünüp sipariş vereyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

Bu kadar sorunlu bir kasa olmamıştı galiba daha önce Opel'de. 10 sayfa okudum hep farklı kronik sorunlar var.

Aracından memnun olan var mı?

Abartmayalim lutfen kronik sorun ne ki aracin hicbir sorunu yok bence gene olsa gene astra alirdim 3 tane vw kullandim siz sorun gormemissiniz yasamamissiniz bence. dogustan cikamadim 5 sene araximi degistirdiler tsi veya dsg nin ne oldugunu bilmiyorsunuz yada diger markalarin problemlerini vw de gogus soyulur parca ve fabrika hatasi girla kol dayamanin oldugu yer ortadan ikiye ayrilan kac araba gordunuz yada sifir aracta motor ve sanziman problemi,suspansiyon burc trim beyin arizasi,yag eksiltme vssss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emread -- 26 Ağustos 2016; 18:53:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papy0n34

nokian iyidir iyi :) daha iyisi varmıdır bilemem. o derece

• Herkese iyi forumlar dilerim.
    Bir akrabam 0 km 2016 1.4 150lik oluyor sanirim astra aldı. Arac otomatik.
    Klimadan sikayetci ıslık sesi geliyor dedi klima acikinca. Ayni sorunu yasayan ve çözümünü bulan var mı.

• emread kullanıcısına yanıt
    vw den uzak dur mu diyorsun yani
  • _chimera_ kullanıcısına yanıt
    D4 kullaniyorum guzel lastik. D4 , D3 yerine cikti zaten ; hem islakta hem karda daha basarili.

• NeredesinBe N kullanıcısına yanıt
    Bursadaki iki bayide 78bin dedi dün. İstanbuldakiler 76.750 ye falan inmişlerdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat pazarlığı aşamasındayız şuan bayiilerle. Alırken hediye olarak ne istemeliyim sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geh

Herkese iyi forumlar dilerim.
    Bir akrabam 0 km 2016 1.4 150lik oluyor sanirim astra aldı. Arac otomatik.
    Klimadan sikayetci ıslık sesi geliyor dedi klima acikinca. Ayni sorunu yasayan ve çözümünü bulan var mı.

Maalesef. Bir çok araçta var. Çözüm yok.https://goo.gl/forms/HpWMOgsTDs4Ytq7Z2 Şöyle bir form oluşturduk servisler bi tek siz şikayetçisiniz normal bu vs bahanelerle hiçbir sorunu ciddiye almıyorlar. Topluca bildireceğiz opel tr ve almanyaya birkaç hafta içinde.
  • emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    ben bayıden cıktıgımda metal karter koruma 1 adet yedek kışlık paspas ve 2 adet opel logolu kupa vermişlerdi ..yetmez deyip kaput keçeside istemiştim onuda geliş fiyatına alarak ordan cıktım keceden yaklasık 250 tl kar ettim tabi
  • 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.