DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ARAÇLARA SİLAH YÜKLENİLEN OYUN HANGİSİYDİ ?
11
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> ARAÇLARA SİLAH YÜKLENİLEN OYUN HANGİSİYDİ ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      751 Mesaj
      09 Haziran 2004 23:35:11
      arkadaşlar çöl ortamında oynanan ve araçların tavanına yanlarına makinalılar roketatarlar yükleyerek başlanılan ve sonra da rakibini ekarte ettiin çooooooooook eski bi oyun vardı tarifimden hatırlayabilirseniz adını bi şeederseniz sevnirim oyn başlamadan oyunun menüsünde silahları satın alıp araca yüklerdik araçlarda mustang corvette gibi bazıları da arazi araçlarıydı fantastikti eğlenceliysi bana hep mel gibson un oynadıı madmax i hatırlatırdı bi de kendi adını hatırlatsa bulsam indirecem netten ama baya eski
      bi ara bu fallout olsa gerek dedim ama yanılıorum sanırsam çok alakasız bi oyun sanırım bahsettiimle fallout :)
      hafızalara yüklenelim ark.lar kolay gelsin

• Yüzbaşı
      556 Mesaj
      10 Haziran 2004 00:14:38
      interstate 76 olmasin?

• Çavuş
      64 Mesaj
      11 Haziran 2004 01:35:08
      bi de Death Track var ama o çok çok eski. disket oyunuydu. belki bundan bahsediyorsundur...

• Binbaşı
      1196 Mesaj
      11 Haziran 2004 02:01:31
      eski anlayisim farkli olabilir.

silah yukleniyormu onu da bilmiyorum, ben yine de yazayim belki odur.

CARMAGEDDON

• Yarbay
      2925 Mesaj
      11 Haziran 2004 02:07:43
      carmageddon çölde geçmiyodu
      fallout bir rpg dir oda olamaz

• Yarbay
      3674 Mesaj
      11 Haziran 2004 02:24:38
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by crackerJack</i>
      <br />interstate 76 olmasin?
      <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
      Vay be, ne oyunu ama.

• DH Yönetici
      4957 Mesaj
      11 Haziran 2004 12:12:25
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by crackerJack</i>

+1

• Yarbay
      1922 Mesaj
      11 Haziran 2004 12:28:08
      Vede devamı Interstate 82

• Yüzbaşı
      556 Mesaj
      11 Haziran 2004 14:37:15
      interstate 76 yi indirebilecegimiz bi site varmi?

• Yüzbaşı
      751 Mesaj
      11 Haziran 2004 15:24:28
      crackerjack tbrkler ark.ım bu kadar hızlı aklına gelmen hem sevindirdi hem şaşırttı direk beynimin kör gözü açıldı diebilirm interstate 76 yı oku okumaz kendince ilginç ve bi o kadar güzel bi oyundu bulursam takılırım hala...

• Binbaşı
      1490 Mesaj
      12 Haziran 2004 03:15:09

Dostum buyuksun varya sana nedeyim ben bu oyunu ariyodum coook onceden oynuyamamış içimde kalmişti ve hatirlayamıyordum ismini sağol varol :D

• Yüzbaşı
      556 Mesaj
      12 Haziran 2004 13:52:54
      kazaa da arattim ama bulamadim.demosu var.orjinali nerde buluruz.arabanın stop etmesi lastik patlamasi...cok guzel bi oyundu

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> ARAÇLARA SİLAH YÜKLENİLEN OYUN HANGİSİYDİ ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.