Şimdi Ara

ARAÇLARA SİLAH YÜKLENİLEN OYUN HANGİSİYDİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çöl ortamında oynanan ve araçların tavanına yanlarına makinalılar roketatarlar yükleyerek başlanılan ve sonra da rakibini ekarte ettiin çooooooooook eski bi oyun vardı tarifimden hatırlayabilirseniz adını bi şeederseniz sevnirim oyn başlamadan oyunun menüsünde silahları satın alıp araca yüklerdik araçlarda mustang corvette gibi bazıları da arazi araçlarıydı fantastikti eğlenceliysi bana hep mel gibson un oynadıı madmax i hatırlatırdı bi de kendi adını hatırlatsa bulsam indirecem netten ama baya eski
    bi ara bu fallout olsa gerek dedim ama yanılıorum sanırsam çok alakasız bi oyun sanırım bahsettiimle fallout :)
    hafızalara yüklenelim ark.lar kolay gelsin

• interstate 76 olmasin?
  • bi de Death Track var ama o çok çok eski. disket oyunuydu. belki bundan bahsediyorsundur...
  • eski anlayisim farkli olabilir.

silah yukleniyormu onu da bilmiyorum, ben yine de yazayim belki odur.

CARMAGEDDON
  • carmageddon çölde geçmiyodu
    fallout bir rpg dir oda olamaz
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by crackerJack</i>
    <br />interstate 76 olmasin?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Vay be, ne oyunu ama.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by crackerJack</i>

+1
  • Vede devamı Interstate 82
  • interstate 76 yi indirebilecegimiz bi site varmi?
  • crackerjack tbrkler ark.ım bu kadar hızlı aklına gelmen hem sevindirdi hem şaşırttı direk beynimin kör gözü açıldı diebilirm interstate 76 yı oku okumaz kendince ilginç ve bi o kadar güzel bi oyundu bulursam takılırım hala...

Dostum buyuksun varya sana nedeyim ben bu oyunu ariyodum coook onceden oynuyamamış içimde kalmişti ve hatirlayamıyordum ismini sağol varol :D
  • kazaa da arattim ama bulamadim.demosu var.orjinali nerde buluruz.arabanın stop etmesi lastik patlamasi...cok guzel bi oyundu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.