Şimdi Ara

Telefondan, bilgisayarın internetine bağlanma (Kablolu modem)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar.Bilgisayarımdaki interneti,nasıl tel.imden kullanabilirim? Kullandığım net kablolu, yani wifi olamaz Yöntemi varsa, söylecek arkadaşlara çok teşekkürler şimdiden

• TELEFONUN MARKASINI VE MODELİNİ YAZARMISIN ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IKinGI

TELEFONUN MARKASINI VE MODELİNİ YAZARMISIN ?

Iphone 5 hocam.Tabi benim değil
  • iPHONE KULLANMADIĞIM İÇİN PEK BİLMİYORUM AMA, SENİN PCYLE iPHONE'U BLUETOOT YOLUYLA BAĞLA ARDINDAN iPHONE'DAN BİRKAÇ İNTENET AYARI YAPMAYI DENE DERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IKinGI -- 25 Eylül 2013; 14:30:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IKinGI

iPHONE KULLANMADIĞIM İÇİN PEK BİLMİYORUM AMA, SENİN PCYLE iPHONE'U BLUETOOT YOLUYLA BAĞLA ARDINDAN iPHONE'DAN BİRKAÇ İNTENET AYARI YAPMAYI DENE DERİM

Akşama denerim hocam.Teşekkürler.Az karıştırıyım
  • ÇOK PİS GÜLÜYOSUN SEN. ŞÜPHELENDİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IKinGI -- 25 Eylül 2013; 14:35:26 >
  • Wireless olmadan cep telefonun internete kablolu modem ile giremez, uğraşma.
  • Konuyu hortlatayim yine bende t50 denen telefon var malum otg kablosu ile hafiza artirabiliyorum yani mini usb den flash disk okutabiliyorum benim yapmaya calistigim kablolu interneti donusturucu adi verilen cihazla otg ye entegre ederek tabletlerdeki gibi internete baglanmak henuz arastirma firsatim olmadigi icin buraya yaziyom bana kalirsa olur gibime geliyo sadece bunun icin araci bir yazilima ihtiyc var gibi neyse kon hakkinda bilgisi olanlar mesaj atarsa guzel olur herkes faydalanir kullanmadan bilmeden yorum yapmayiniz ben kendi tabletimde kablolu interneti kucuk bir aparat sayesinde kullaniyorum tabi tabletin yazilimsal destegide var ama gel gor ki t50 denen telefonda yardimci yazilimlar ile harici disk okutulabiliyor...belki ayni mantikla kablolu inernet olayi cozulebilir bu arada tabletten yaziyom imla yazim hatalari icin kusura bakmayin
  • Jim Carrey kullanıcısına yanıt
    Bılgısayarında wıfı ozellıgı varsa connectify dıye bır program var onunla yapabılırsın arkadasım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.