Şimdi Ara

3,16i 2005 model

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende bir bmw almayı düşünüyorum ve istedigim renkte bir araba buldum.

Araba lpgli ruhsata işle 5.000 Tl hasar kaydı buluyor (neden oldugunu bilmiyoruz ) ve sadece kaputta lokal boya var sahibi taşlardan kaynaklanıyormuş dedi. onun haricinde sıkıntısı yok deniyor.

Siz ne deriniz fiyatı vs deyermi yoksa başka öneriniz varmı?

İlan :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ev-alacagimdan-dolayi-satilik-137983504/detay

• Bmw 3.16i kullanıcısı olarak ilanı inceledim, sonra girdim 35.000-40.000 TL arası diğer Bmw 3.16 ilanlarına baktım ve aynı model ve fiyatlarda 60.000-80.000 gibi kilometrelerde araçlar gördüm, renk ya da donanım farklı olabilir belki sizin bulduğunuzdan ama 190.000 çok ciddi bir km, bakımları düzensiz ise sizi üzebilir...

Renk olayı araç kaplama ile artık çok profesyonelce halledilebiliyor, jant falanda öyle sonradan alınır; daha düşük kilometrede ve mümkünse ilk sahibinden ya da evveliyatı belgelenebilen bmw bakın derim ben...

Hakkınızda hayırlısı olsun...
  • İlanı biraz daha inceledim ve gözüme çarpanlar şunlar:

Öncelikle araç 01.04.2013 tarihinde alınmış yani alınalı daha 6 ay bile olmamış, bu durum düşündürücü...

Aracın açık renk deri döşemesi fabrikasyon değil sonradan yapılmış, bunu kolçaktan, kapı kollarından, emniyet kemer renklerinden anlamak mümkün...

2005 modellerin çoğunda yeni tip 3 kollu direksiyon var bunda ise eski tip direksiyon mevcut...

Klima dijital değil...

Plakalardan, ön panjur böbreklerine, ... hızlı gençler tarafindan kullanılmış ve yıpranmış bir araç olarak duruyor...

Kesinlikle aramaya devam edin, ilk sahibinden ve yarısından daha az kilometrede olanını bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heryerdematematik

İlanı biraz daha inceledim ve gözüme çarpanlar şunlar:

Öncelikle araç 01.04.2013 tarihinde alınmış yani alınalı daha 6 ay bile olmamış, bu durum düşündürücü...

Aracın açık renk deri döşemesi fabrikasyon değil sonradan yapılmış, bunu kolçaktan, kapı kollarından, emniyet kemer renklerinden anlamak mümkün...

2005 modellerin çoğunda yeni tip 3 kollu direksiyon var bunda ise eski tip direksiyon mevcut...

Klima dijital değil...

Plakalardan, ön panjur böbreklerine, ... hızlı gençler tarafindan kullanılmış ve yıpranmış bir araç olarak duruyor...

Kesinlikle aramaya devam edin, ilk sahibinden ve yarısından daha az kilometrede olanını bulursunuz.

Onerilerinizi ikkate aliyorum ve aractan vazgevtim hocam tesekkurler.
    Ayrica onerebileceginiz 35.00 tlye kadar bir bme var mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rica ederim... Manuel vites ister misiniz bilmiyorum ama 40.000 TL'yi zorlarsanız bu tarz bir araç mutlu eder diye düşünüyorum...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-borusan-cikisli-orjinal-isik-paket-138208174/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: heryerdematematik

Rica ederim... Manuel vites ister misiniz bilmiyorum ama 40.000 TL'yi zorlarsanız bu tarz bir araç mutlu eder diye düşünüyorum...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-borusan-cikisli-orjinal-isik-paket-138208174/detay

40 cok asiyor beni 33bin var gerisini zorlayabildigim kadar zorlayacagim soyle 36-7 filan olsa çok daha iyi olur manuel de olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.