Şimdi Ara

HANGİ DÖVÜŞ SANATI SOKAKTA İŞE YARAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
5
Favori
111.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GURES
  • Zidane kafası sokak dövüşünde gayet etkili olur
  • amerikan güreşi. kapkaççı çantayı alınca bir bisikleti tutup hırsızın kafaya geçirecen
  • boks
  • quote:

Orjinalden alıntı: -H_A_K_A_N-

bıçak.

işte o yöntemi kullananlara bizim burlarda ş.r.fsiz deniliyor
  • Valla ben teknik falan bilmem bizim mahallede bana bulasip duram iki cocuk var ben bunlarla hep konusmayi denedim gerek yok kavgaya dedim bunlars ebepsiz olay cikartmaya devame ettiler bende ilk kavgami etmis oldum.
    Valla acikcasi cocuk 1 ay mi ne boksa gidiyo.
    Valla teke ciktik cocuga gecirirken Ya-Hak diye bagirip gecirdim Allahim bana guc ver deyip oturttum tokadi yumrugu her vurusta Allah diye bagirdim . baktim cocuk perisan halde benim dudak patladi okadar. Valla is teknikte degil bence. Bagirin ya hak diye gecirinin avuc ici tokadi yumruktan daha cok acitir. Hadi bileginize kuvvet

• Allah Ne Verdiysekidioo sanatı her zman işe yarar
  • Malum ırk ile sataşma tarzında birşey olursa direk kafa at birine diğerleri köpek yavrusu gibi kaçıyor ama oradan uzaklaş geri döndüklerinde sağlam çıkamazsın
  • dovus klubunu izle derim
    ama konusma sanati en mantiklisi
  • la
    quote:

Orjinalden alıntı: emure

quote:

Orjinalden alıntı: baykarizmaizmir

TAEKWONDO: siyah 1.ci dan :türkiye 2.cisi 4 altın-2gümüş-2 bronz madalya
    AİKİDO: TÜRKİYE :4 .CÜSÜ

sokakta kullanman yasak ben hem TAEKWONDO hemde AİKİDO hocasyım anlaşmalısın yani sokakta kullanmicağına dahil yemin ediyosun eğer sokakta dövüşmek istiyosan SOKAK DÖVÜŞÜNÜ öğrenmelisin

bende aikidoya gidiyom ama yemin fln ettirmediler yaw 3-4 ay gittim glb sonra kolum kırıldı ama aikidoda değil maçta

Ne yemin laa garip

-Bak yemin et kullanmayacan ölümü gör bak
    -tamam usta kullanmam
    -yemin et sonra bana patlıolar

• valla hangisi olursa olsun fark yapmaz hepsinin vardır iyi bir yönü ama önemli olan kendini korumaksa 100 metre koşu iyi bir spor :D
  • zidan kafası iyidir.Hep bunu kullandım. 1 kez yemedi sadece onda da benim buruna dikiş atıldı
  • muay thai
  • quote:

Orjinalden alıntı: brave_young

iide kardeşim taktikten önce yürek lazım
    korkarsan adamdan istediğini bil gebertir gene
    yürekli olmayı öğren yeter

Kapmışsın sen taktiği
  • hayyyyaaaaaaaaaaaaa, haçioooooooooooooooooooaaaaaaaaaa diye bağır sonra ellerini ceki cen gibi yap ,

adamlar seni keratacı sanar ve kaçarlar
  • Şimdi arkadaşım şöyle bi olay var kendimden anlatayım...
    Bir sokak kavgasında feci şekilde dövüldükten sonra ilçemize zamanında açılmış olan kung-fu salonuna girdim..Neyse 1,5 yıl kadar sonra mavi kuşak aldıydım..Sonra başka bi kavgaya karıştım adama kung-fu yaptım aparkatı yiyince adam bıçağı çıkardı ve sol omuzumdan bıçakladı..(güldüğüme bakma ozaman baya sövmüştüm)..
    Sonra dayım(kendisi bilimum mafyavarii işlerle uğraşır..) 1-2 numara gösterdi..Bunlarla baya bi kişi halt ettim..
    Ama artık sokak kavgalarının bi çocukluk olduğunu anladım..İnsan kendisine yazık ediyor..Şu anda birbirimizle öldüresiye kavga ettiğim kişilerle sıkı-fıkı arkadaşım..
    Ve dövüş bi sanat değildir..

• quote:

Orjinalden alıntı: OzanKHAN

Sonra başka bi kavgaya karıştım adama kung-fu yaptım aparkatı yiyince adam bıçağı çıkardı ve sol omuzumdan bıçakladı
    Ve dövüş bi sanat değildir..

hehe adam direk olaya girmiş ozan KHAN filan

burda birtakım abartmalar var yada sıkmasyon.Umarım abartmadır

1) Adama aparkat atınca bıçağı çıkartamaz,çünkü olduğu yere yığılır.. 180-190 kiloluk adamlar 100 kiloluk adamdan çene altına darbe yiyince 10 dk yerinden kalkamıyor.
    2) Ya aparkat attığın filan yok yada şöyle sinek vızıltısı gibi bir yumruk attın aparkat diyorsun
    3) Her dövüş sanat değildir..Fakat felsefesi olan birçok dövüş bir sanattır.

sevgiler

• abi bunlar boş iş ya gidin kız arkadaşlarınızla takılın :) bende 10 kişiden dayak yedim kafa göz ama anladım boş iş daha elit insanlarla takılın zaten kavgayı ancak tv de görürsünüz sonra.tinercide öyle heryerde karşına çıkmaz ama sen gece 2 de tarlabaşında tek başına dolaşırsan çıkar ayrıca tinercinin kafa iyiyse zaten 1 vursan adam yıkılır biz korktugumuz için onlar dayılanıyo antalyada tinerciler dayak yer genelde istanbula yeni geldik bakalım nolcak.genede dediğim gibi bu ortamlar boş cidden anlıycaksınız herzaman için fiziksel ameleliktir kavga etmek.allah sana ağız vermiş he istisnai durumları olur ama bencede ya kaçıcan ki 10 kişiden dayak yediğimde bende anladım ( dayak yemeden öncede erkeklik gururuma yediremiodm ) kavgadan sonra s.karım erkekliğe dedim :) abi hiç amerikalı tartışması izledinizmi adamlara hayranım o konuda ya herşey var fiziksel şiddet yok zenciler hariç.neyse gene make love

• 2 sene önce çinçinin alt tarafları olan yenidoğan bölgesinde başımdan geçenler :
    akşam eğitimi görüyoruz (myo) gece saat 11:45'de dersimiz bitti.eve dönüyoruz arkadaşlarla toplam 4 kişiyiz.ve o saatte bırakın dolmuşu-otobüsü ticari taksi hatta sivil araç bile yok.resmen inler ve cinler top peşinde koşturuyor.yürüyerek ulusa oradanda araç olarak ne bulursak gidecez.yolda yürürken tahminen 10-11 yaşındaki çocuk birden önümüze fırlıyor.ve "abi elimde iyi mal var istermisiniz" diyor.biz yok lazım değil, kullanmıyoruz falan dedik. tam adım attık, çocuğun bağırmasıyla karanlıktan çıkan ~15 kişi geldi birden.ellerinde zincir sopa sallama ve birinde pompalı tüfek var.el kaldırsan orada delik deşik edecekler.tabi birşey yapamadık.biraz konuştuk, ve yolumuza devam ettik.orda ben nasıl olsa box, aikido falan biliyorum desen, sabah devriye gezen polisler cesedini bulurlardı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.