Şimdi Ara

Huawei g301 Custom Rom CWM ve Orjinal Rom yükleme (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
12
Favori
40.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar verdiğim linkte sanırım orjinal rom var yalnız baseband olayı var ben tam anlamıyorum.Anlayan arkadaşlar bakabilirmi.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1967809
  • Arkadaslar suna bir el atinda eski versiyon kullanmayalim chrome yuklicem desteklemiyor yardim please

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal KVK STOCK ROM burada :

http://letitbit.net/download/27578.274f11f1c4d23d90fbd9b608754f/HUAWEI_Ascend_G301_orijinal_yazılım.zip.html

yazılım orijinal kvk'nın fabrika yazılımıdır. Klasör içerisinde yazılım yükleme ayrıntılarını anlatan bir dosya vardır.

Link uçmadan bir kenarda yedek olarak bulundurmanızda fayda var...
  • şunu yükleyebilmek için bootloader klidini açmak gerekiyormuş galiba.nasıl yaparız deneyen oldu mu ?
    http://consumer.huawei.com/en/mobile-phones/support/downloads/detail/u8815-en.htm?id=13968
  • yav bir allahın kulu destek vermezmi yardımcı olunda şu eski sürümden kurtulalım .... bazı uygulamaları yükleyemiyoruz.
  • malesef vermez
  • bootloader klidi yüzünden romu değiştiremiyoruz.klidi açarsak garanti dışı kalıyor.
    zte grand x işlemci ekran kartı android 4ics,çift hoparlor vs cok fark var g300 ü satıp ,alacagım
  • Beyler rom da google play yoksa nasıl yükleyebiliriz ?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler rom da google play yoksa nasıl yükleyebiliriz ?????

Aynen recoveryden rom nasıl yüklediysen gapss zip dosyasınıda o sekilde yükleyeceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bugun cm 11surum 4.4.2 yukledim.su ana kadar bir sorunla karsilasmadim.tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar b952 slim yükledim şimdide garantiye gondermem gerek. Update.app klasör içinde denildiği gibi yaptim ama ses kisma ve ses açma tuslarina ayni anda basiyorum . tepki vermiyor. B952 romu düzgün çalışıyor. Cwm düzgün çalışıyor.

Nerede hata yapiyorum acaba.

Teşekkürlerimi şimdiden sunarım

• arkadaşlar tam bir yıldır rootlu telefona belki 50 ye yakın rom yükledim.
    zaman zaman orjinal rom yükleyerek rootluyordum.
    ancak şuan kesinlikle farklı sd kartlar denesem de format almıyor.
    pembe format logosu 1/4 ne kadar gelip. kalıyor.
    hatta önceden yüklenen bazı custom romları bile kabul etmemeye başladı.
    böyle sorunun çözümünü bilen var mı?
  • illallah etmiş kardeş tel yalama etmişsiinnn..
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

Arkadaslar b952 slim yükledim şimdide garantiye gondermem gerek. Update.app klasör içinde denildiği gibi yaptim ama ses kisma ve ses açma tuslarina ayni anda basiyorum . tepki vermiyor. B952 romu düzgün çalışıyor. Cwm düzgün çalışıyor.

Nerede hata yapiyorum acaba.

Teşekkürlerimi şimdiden sunarım

Ses kısma ve açma tuşlarına aynı anda basılı tutup power tuşuna basacaksın.
  • Evet yaptim tesekkurler.
    Arama esnasinda yakinlik sensoru düzgün calismiyordu. Orjinal de sorun çıkarmadı. Anlam veremedim.

• aynı sorun bende de var bende senin gibi bir çok rom kullandım eskiden kullandığım romları şimdi yükleyemiyorum bu konuya bir el atsanız

2. olarak bende şu anda 10.1 cyn rom yüklü telefonla konuşurken telefonu yüzüme dayayınca ekran normal olarak kapatılıyor ama tekrar yüzümden ayırdığımda ekran açılmıyor büyük sıkıntı çıkarıyor bu 2. sonurunu nasıl çözebilirim romun özelliğimi böyle acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bertek

2. olarak bende şu anda 10.1 cyn rom yüklü telefonla konuşurken telefonu yüzüme dayayınca ekran normal olarak kapatılıyor ama tekrar yüzümden ayırdığımda ekran açılmıyor büyük sıkıntı çıkarıyor bu 2. sonurunu nasıl çözebilirim romun özelliğimi böyle acaba?

ÇÖZÜLDÜ yakınlık sensörü tozlanmış biraz önce temizledim şimdi düzeldi artık.
  • herşeyi anladım fakat kafamda bir soru var baseband sürümü uyum sağlamazsa ne olabilir yada baseband sürümü için bir link atabilirmisiniz ? @Bounty Hunter
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihbyrkk

herşeyi anladım fakat kafamda bir soru var baseband sürümü uyum sağlamazsa ne olabilir yada baseband sürümü için bir link atabilirmisiniz ? @Bounty Hunter

baseband sürümü telefonla alakalı birşey değil kullanılan romla alakalı. uyum sağlamazsa şebekeye bağlanamazsınız. orjinal rom yüklerseniz düzelir. Multi baseband destekli romları yüklemeniz daha iyi olur. İlk sayfada paylaştığım modaco forumlarında cyanogenmod romları multibaseband destekli şimdiye kadar bir sorun yaşamadım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.