Şimdi Ara

Beyler KİA CERATO CRDi MI?- SEAT CORDOBA TDi MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
27.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zamanda babamla araba almayı düşünüyoruz.Bütçemize göre dizel araba olarak KİA CERATO 1.5 CRDi ve SEAT CORDOBA 1.4 TDi arasında kaldık.Kia daha donanımlı ama Seat ın da karoseri daha sağlamdır.İkisinin de fyatı aynı.Yorumlarınızı bekliyorum.

• Cerato derim. Cordoba'nın motoru çok gürültülü, içi dar, ama sağlam araç bence de.
  • SATIŞINI DÜŞÜNMÜYORSAN İKİSİDE İYİ ARAÇLAR AMA SATMAYA KALKARSAN ÇOK ŞANSLI OLMAN VE ÇOK FİYAT KIRMAN GEREKEBİLİR.
  • seatın karoserinin sağlamlığını gözünüzle gördünümü?

bence cerato daha mantıklı bir araç.seat VW eski teknoloji dizelini kullanıyor ve aşırı gürültülü
  • Saolun arkadaşlar bende Kia ya daha yakınım.
  • seat kalite açısından daha iyi ve daha çekici.ancak arka koltuklar çok dar.ve motoru gerçekten gürültülü çalışıyor.yakıt sarfiyatı iyi ancak mtor 1.4 75 hp tdı.alt devirlerde ölü ancak devirli kullanırsan çok iyi.bazen yolda stop edebiliyor.cerato iyi ve geniş bi araç.donanımı baya iyi.ayrıca motoru çok güzel.bence cordobadan dah sessiz çalışıyor.daha kuvvetli.109 hp olarak biliyorum.o sınıf için gerçekten iyi ve şekilli bi araç.dizel için tercih edilebilir bence.
  • Benim duyduğuma göre cerato alanlar çok memnun gerek konfor olarak gerekte motor gücü olarak birde tipi çok hoş modifiyeye uygun yani ben olsam hiç düşünmem cerato alırdım. Seat alırsan biraz başın ağrır gibime geliyor hele o kötü motoruyla birde servisleriyle.
  • cerato al derim bende tabi ikisi arasında kaldıysan.. çünkü cerato her yönüyle saettan daha üstündür.. gerek işcilik gerek yol tutuş..
  • Seat ama arka koltukları çok dar bunu belitmem gerekir.Kalabalık ailen varsa bence vazgeç ikisinden de
  • Ya 3 kişi oturacak arabada. Bu arada Kia 102 hp - Seat 90 hp. Bana da Seat dar geldi. Cerato yakın zamanda arabasını yenileyecek mi acaba?
  • Yeni cordoba 1.4 80 hp'lik elden geçirilmiş TDI motoru kullanıyor. Kaliteli konforlu bir araç. Tipi de compakt, derli toplu. Alınabilir. İkinci eli pek hareketli değil yalnız.
  • 2.el de elinde patlat ikisini de satamazsın bunu da unutma.(satarsın da ölü eşşek fiatına)
  • Baba bu devirde hangi 2. el satılıyo Allah'ını seversen. Zaten araba 4-5 sene kullanılacak. Ondan sonra kim öle kim kala
  • honda toyota reno 2. el gidiyor.Şöyle düşün x liraya honda ya da leon aldın.3 sene sonra honda x-8 milyar leon x-13 milyar.Hesap basit.
  • Hesabın doğru ve güzel dostum. Ama Seat Cordoba nın 2. eli var mı merak ediyom? Kia'nın şuan yok bildiğim kadarıyla.
  • Tamamen kişisel tercihim. Dizayn, genişlik, performans, yol tavrı açılarından CERATO
  • Seat gerçekten çok kaliteli ama motoru birazcıcık gürültülü sanırım...

Kia Cerato güzel bir araç....

Ibiza olsa tercihim ibiza olurdu ama Cordoba tip olarak pek hoşuma gitmiyor yani HB si daha güzel...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavuzhz

seat kalite açısından daha iyi ve daha çekici.ancak arka koltuklar çok dar.ve motoru gerçekten gürültülü çalışıyor.yakıt sarfiyatı iyi ancak mtor 1.4 75 hp tdı.alt devirlerde ölü ancak devirli kullanırsan çok iyi.bazen yolda stop edebiliyor.cerato iyi ve geniş bi araç.donanımı baya iyi.ayrıca motoru çok güzel.bence cordobadan dah sessiz çalışıyor.daha kuvvetli.109 hp olarak biliyorum.o sınıf için gerçekten iyi ve şekilli bi araç.dizel için tercih edilebilir bence.

ben cerato derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: H-WALKER

Cerato derim. Cordoba'nın motoru çok gürültülü, içi dar, ama sağlam araç bence de.

sağlamlığa bilmiyom ama geriye kalanlara aynen katılıyorum

cerato daha iyi bi tercih olacaktır
  • cerato crdi full kullanıcısı olarak şunu diyıorum ki seatı sakın kıyaslama ceratoyla yani kesinlikle cerato al derim araba dizel olmasına rağmen 2.ve 3ve4 te sanki içinde sonsuz bir güç varmış gibime gelio ama dizel olduğundan dolayı herhalde daha önce fusıon benzinli kullandım onun kalk9ışı daha iiyiyidi kalkışta ve 5.viteste güç tükeniyo gibime gelio
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.