Şimdi Ara

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
198.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _İskeletor_

Arkadaşlar Sesini Diğer Mesela 600'lük Yamahaların Olduğu Gibi Yapabilirmiyiz Yada Ona Yakın Normalde Eksozu Açtıgın Zaman Sadece Borrrrrrrrrrr Diye Ses Çıkıyor Ben Burrrnnnnn Yapmasını İstiyorum Biraz Çocukça Yazdım Ama Nasıl Anlatılır Bilmiyorum

arkadaşım sayfada gördüğün fazla abartılı modifiye edilmiş benim makinanın egzostu tam senin istediğin türden bir ses çıkartıyor.Ses olarak kalın çıkıyor.Çünkü tek silindirli makinalardan asla ince bir ses bekleme.Ama benim makinanın sesini duysan üstünden hiç inmezsin(aynı benim yaptığım gibi).Çok tatlı bir sesi var

• slm millet ybr 2006 çok fazla yakıyo sebep ne olabilir acaba ilgilendiginiz için tşk.
  • Çok yakıyor demişsin ama ne kadar. Neye göre çok.
  • merhaba arkadaşlar bende kuzenin yamaha ybrsini kullanıyorumda kendisi uzakta şimdi. Bu benzin deposunun anahtarını kaybetmiş, ben diyo karbüratöre giren benzin hortumundan benzin dolduruyorum diyo. ama ben biraz acemiyim motorlar konusunda. bu depodan karbüratöre giren benzin hortumu hangisi acaba? benzin doldurmam gerekte bana yol gösterirseniz memnun olurum. Bu arada kuzen bana bi kötülük yaptı yamaha ybrs 125ni verdi emaneten bende kesin alacağım bu aletten. Yamaha harbiden canavar sürüş keyfi süper.
  • bende nasip olursa yazın almayı planlıyorum
  • arkadaşlar benzin doldurma işini hallettim bugün. benim kuzenide satmaya razı ettim motorunu; 2004 model yamaha ybr 125 65000 km.de fiyat olarakta 1200 ytlye sana satarım diyo. motoru kullanıyorum, görünürde sağlam iyi makina ne dersiniz fiyat uygunmudur?
  • 65000 Km Çok Bence Ybr İçin Ama Görmemiz Lazım Motosikleti Dış Aksamı Nasıl Bakalım Bende 2006 Var dAHA 10000'İ Görmedi
  • arkadaslar ybr alıcam 1-2 ay içinde gonlümde 2004 var.sızce 2004 alırsam kac km de olsun.mesala 15000 km de 2004 mu alsam yoksa aynı km de 2005 veya 2006 mı ? aralarında 100 ytl gıbı bır far var 200a daha hoş duruyor.13hp ayrıca saglamlık yonunden japon oldugu ıcın daha ii diye söleniyor yardımcı olursanız sewinim
  • arkadaşlar bnde resim koymak istiyorum fakat 200kb nin üzerinde olunca almıyo ne yapmam gerekiyo
  • İmageshack'e Upload Et Link Buraya Yapıştır İmage Butonuna Bas
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fetih

kimsedee ybr yokmu bu forumda

dış modifiyeye devam

Yamaha ve Yamaha Ybr 125 kullanıcıları

bende var hocam bu arada ben hava filtresinin kapagını cıkardım deli ses cıkıyo bir zararı olabilirmi dicem arkadasım motor ustası bisey olmaz dedi eksozu mahfedecigime bende onu degisitirdim ne diyosun

• bence 125 içinde ybr üstüne motor yok
  • honda cbr 125cc kullanıcısıyım deneme kaydıyla sürdüm dün ve çok memnun kaldım gerçekten kaliteli bi motor
  • buda benim canavar 97 model tam 11 yaşında ve 55.000 km de hala 120 yi deviriyo ne de olsa HONDA

• -susturucuyu çıkardım başağrısı yapan bi sesi var hele 7.000 devirden sonra
    -dişli 15 lik dişli ile değiştirdim 0-100 km arası hızlanması müthiş oldu fakat rampada o kadar başarılı değil
    -alt kızım tamamen mavi neon kapladım
    -koltuğunu beyaz rengi ile değiştirdim
    -depoyu beyaz kılıfla kapladım
    vs vs boş şeyler boş zamanımı değerlendirmek için bi oyuncak benim için
  • quote:

Orjinalden alıntı: yamahasalih

bence 125 içinde ybr üstüne motor yok

üstüne motor yok değil var innovayı da es geçme..
  • Ben de ybr almayı düsünüyorum fakat arada bir uzun yola cıkmayı düsünüyorum alınca. 80-90km/s hızda 1 depo benzinle ne kadar gidebilirim ? Bir de debriyajlı motorsiklet oldugu icin kullanımı rahat mı ?
  • buda benim hurda

• bunlarda bizim evin hurdaları

• SLM ARKADAŞLAR BENDE YAMAHACIYIM VE 2 TANE MOTORUM VAR BİRİ 2008 CRYPTON BİRİDE 2007 YBR İKİSİNDENDE ÇOK MEMNUNUM SÜPER MOTOR İKİSİDE AMA YBR DAHA SERİ VE DAHA DEPARLI 1 DEPO BENZİNLE 500 KM YOL YAPTIM BENCE ARKADAŞLAR SİZLERDE YBR ALMAK İÇİN ÇOK İYİ DÜŞÜNMÜSÜNÜZ.SİZELERE Bİ ADRES WERİYİM ORAYI ZİYARET EDİNWWW.TAVOOO.COM MUTLAKA ZİYARET EDİN GÖRÜN BAKIN YBR'LERLE NELER YAPIYOLAR NE KADAR YOL KAT EDİYOLAR.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.