Şimdi Ara

KAPANDI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnowKinq -- 6 Eylül 2013; 17:22:27 >

• veteriner cağır kardes aklıma baska bir şey gelmiyor
  • Hocam eğer yatmıyorsa ishal etkisi bu. Ayakta titriyorsa 1-2 ay aynı şekilde devam eder sonra çatpat ölür. Veterinere götürün, ishal kendiliğinden geçmez ve %100 1-2 ay içinde öldürür.
  • Ev kuşlarının ölme nedenleri % 70 i sindirim sistemi bozulmasindan oluyor.rutubetli yem yedirdiysen eywah eywah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geno123 -- 5 Eylül 2013; 10:57:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baslik sakat

• Başlığa girerken bi tereddüt yaşadım ama neyse ki gerçek kuşmuş veterinere götür

• nasıl veteriner bulamazsın dağ başında mısın lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk'm

quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

Başlığa girerken bi tereddüt yaşadım ama neyse ki gerçek kuşmuş veterinere götür

Veterineri Bulamam ki off

Nasıl bulamazsın? Oturduğun ilçe/semte göre google'dan arama yap, hepsini bulursun. İhmal etme. Buraya başlık açmaktan daha hızlı ve sağlıklı bir sonuç alacağına emin ol.
  • Madem bilmiyosunuz beslemeyi ne diye alırsınız şu kuşların vebalini nasıl ödeyeceksiniz siz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneofTwo

Madem bilmiyosunuz beslemeyi ne diye alırsınız şu kuşların vebalini nasıl ödeyeceksiniz siz acaba?

Aynen

Belki bogazına bir sey takilmis olabilir karnını oksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibLeg -- 5 Eylül 2013; 11:38:20 >
  • Sıcağa koy kuşu üstüne filan ört üzüldüm cidden :(

• Madem durumu kötü ve üzülüyorsun, dışarı çıkıp bir veteriner ara! En azından ölmemesi için bir gayret göstermiş olursun! Ne insanlar var ya?!
    Benim öyle bir durumum olsa burada konu açıp vakit kaybedeceğime acilen veterinere götürürdüm!
  • Gecmis olsun kardes

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veterine bulamazsan acisina son ver

• kurtar onu naparsan yap kurtar veterinere getir bişey yap
  • Torrentter kullanıcısına yanıt
    dalga geçme sen bilmessin tabi canından çok sevdiğin hayvanını ölmesini veya kaçmasını
  • komşum diye okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: intenseLight

nasıl veteriner bulamazsın dağ başında mısın lan

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Orijinalden alıntı: Turk'm

quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

Başlığa girerken bi tereddüt yaşadım ama neyse ki gerçek kuşmuş veterinere götür

Veterineri Bulamam ki off

Nasıl bulamazsın? Oturduğun ilçe/semte göre google'dan arama yap, hepsini bulursun. İhmal etme. Buraya başlık açmaktan daha hızlı ve sağlıklı bir sonuç alacağına emin ol.

Muhabbet kuşlarından anlayan kaç veteriner tanıyorsunuzda "nasıl bulamazsın lan" gibisinden mesaj atıyorsun @intenseLight
    Veterinerlerin genelde büyük çoğunluğu BÜYÜK BAŞ lardan anlıyor bir kısmı ise kedi ve köpek. Veterinere gitse verecek 2 damla antibiyotik al bunu kullan sonra kuş pert. Genelde uğraşmıyorlar malesef. Avuç kadar kuş neyiyle uğraşsınlar zaten kırım çok fazla.
    Benim çalıştığım yerde 3 veteriner var gösteriyorum "biz anlamayık" diyorlar, onudan uzmanlığı var ilgisi var alakası var. Fakültede adamlara hayvan hayvan tek tek gösteriyorlarmı sanıyorsunuz?

Kedi köpek inek koyun büyük cins bir kaç kuş ve kümes hayvanlarınızı götürün veterinere.
    Kuşta yara varsa terramycine krem hasta ise antibiyotik suyuna (az miktar) halsizse suyuna b vitamini o işte...

Kardeş dediğin gibi ise o kuş çok yaşamaz , geçmiş olsun.

• Muhabbet kuşu için veteriner mi çağırılır. Adam müdahale etse, kafası bacağı elinde kalır zaten.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.