Şimdi Ara

Nlife Başarsoft Haritalı Yeni Bir Navigasyon Platformu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
6
Favori
15.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: recepolmez

Android sürümü guncellendi 177 mb ama 2012.10 harita sürümü. Neden 2013.03 veya 2013.10 değil?

Selamlar recepolmez,

acaba Nlife Turkey mi guncellediginiz yoksa Halacoglu'nun belirttigi europe versiyonu mu ??

cunku bize daha haber vermediler..
  • Merhabai

Nlife Türkiye halen güncellenmedi ve harita 2012.12 de halen.

Bununla ilgili şikayeti kime bildirebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akucukpehlivan

quote:

Orijinalden alıntı: recepolmez

Android sürümü guncellendi 177 mb ama 2012.10 harita sürümü. Neden 2013.03 veya 2013.10 değil?

Selamlar recepolmez,

acaba Nlife Turkey mi guncellediginiz yoksa Halacoglu'nun belirttigi europe versiyonu mu ??

cunku bize daha haber vermediler..

Evet Nlife Türkiye kurulu. Bir ara ücretsiz yapmıştınız o zaman kurmuştum. Geçen gün 177 mb güncelleme geldi. Normal android play store güncelleme uyarısı gelmedi ama programı açıp bir bakayım dedim ondan sonra güncelleme uyarısı verdi. ben de güncelledim. şimdi 2012. 12 yüklü cihazda. İlk verdiğiniz harita sürümü eskiydi zaten. 2013.10 bekliyorum sizden
    Programda mağaza ekranına girince
    ülkeler:türkiye
    versiyon 2012.12
    Harita başarsoft
    lisans sınırsız yazıyor

• 2 yıl güncelleme olayı ömürboyu olsa satın almak istiyorum. Açıkçası 2 yıl ücretsiz güncelleme çok az.

Alim Bey. Bu konuda birşey yapılamaz mı? Ayrıca europa versiyonunda ek paketler var. Online trafik gibi. Neden Turkiye'de bu özellik yok?
  • harita ne zaman güncellenecek acaba 2012.12 haritası var hala.. bu haliyle de kullanılabilir ama güncel olması tercih sebebidir.. fena değil iş görür gibi duruyor.. 10-15 liraya navigasyon daha ne olsun..
  • Subat kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Maalesef Christmas tatilindeler.. çoktan düzelttirmiştik.

Saygılar.

alim
  • Yatay kullanım ne zaman gelecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Programdaki eksiklikler ve haritanın da hala güncellenmemiş olması gibi sebepler uygun fiyatlı olmasını gölgede bırakıyor bence.

Bunun yerine iGo Primo'da (Başarsoft Navigation Turkey) bir yılsonu indirimine gidilse ve %50 gibi bir indirimle 10$ civarı bir fiyat belirlense harika olurdu ve birçok alıcısı çıkardı muhtemelen. Gerçi şu anki fiyatı da dünya geneline bakıldığında gayet uygun.

Ücretsiz ancak online olan "Yandex.Navigasyon" türü alternatiflerin iGo, Sygic, Navitel gibi offline yazılımların fiyatına baskı yapması da kaçınılmaz gibi görünüyor.

Link:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.basarsoft.igo.javaclient&hl=tr

Nlife Başarsoft Haritalı Yeni Bir Navigasyon Platformu

• Nlife'da bulunan POI noktalarının numaralarını progrm üzerinden aramak istediğimizde başına 0 koymuyor. bu durum da da telefon ekranına 232 111 11 11 şeklinde ekleniyor. Ara dediğimizde 0 olmadığı için yanlış numara çevirdiniz uyarısı alıyorum. igo da bu şekilde oluyor. +90 232 111 11 11 . Yani igo da sorun yok.
  • bence simdlik bedava yapmalari lazimdi.

• benim bile hiç haberim olmamış :)

bence bu konunun sıcak fırsatlarda yer alması gerekiyor

ama şimdilik çok eksikleri var gibi görülüyor , özellikle yatay kullanılamaması bence büyük eksiklik

biraz düzelince bu defa da fiyatı artmaz inşallah :)
  • OnderT O kullanıcısına yanıt
    Nlife'a rapor olarak iletelim.

düzelteceklerdir.

Alim K.
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    Selamlar Kemal1414

yatay kullanımı test ettik, sorun yok.. yakında yayınlayacaklar (yilbasi sonrasi)
    merak etmeyin, fiyat artmayacak.. hatta azalacak !

Kolay gelsin.

Alim.
  • akucukpehlivan A kullanıcısına yanıt
    güzel haber için teşekkürler

ortadireği de düşünmeniz çok iyi olmuş :)

tüm arkadaşların yeni yılını kutlar yeni yılın mutluluk,huzur ve güzellikler getirmesini dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akucukpehlivan

Selamlar,

Maalesef Christmas tatilindeler.. çoktan düzelttirmiştik.

Saygılar.

alim

Alim bey, ilginiz ve desteğiniz için teşekkürler. Android için Nlife navigasyon programını çok beğendim. Son derece sade, anlaşılır, akıcı, kullanışlı yapılmış. Konuşmalar olması gereken zamanda geliyor. Haritada zoom yapmak, parmakla kaydırmak veya açısını değiştirmek çok hızlı yapılabiliyor. Donanım hızlandırma kullanabildiği ortada. Yeniden hesaplamalar da son derece hızlı. Farklı bir yoldan gidince ille geri döndürmeye çalışmıyor, başka bir yol ile gitmek istediğinizi anlayıp yeni bir rota hesaplıyor. Haritada görünmesini istediğimiz şeyleri (spor salonları, okullar, park yerleri, vs.) çok kolay seçebiliyoruz.Gayet başarılı. Yer arama konusunda da oldukça başarılı, harita güncellenince daha da iyi olacağı ortada.

Diğer arkadaşların söyledikleri dışında benim bulduğum bir eksik svox veya ivona gibi bir tts kullanamamamız. Acaba nlife için de tts özelliği gelecek mi? Diğer çoğu navigasyon programında var bu özellik. Ve tabi yatay olarak çalışma özelliği ve harita güncellemesini dört gözle bekliyoruz.
    Bu arada o kadar ülke arasından sadece Türkiye haritasını güncellemeyi unutmaları biraz gurur kırıcı olmuş. Diğer bütün ülkelerin haritası yenilenmiş.

Herkesin yeni yılını kutlar neşe, sağlık ve huzur dilerim.

Hakan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keenblade -- 31 Aralık 2013; 23:27:18 >

• güncelleme bekliyoruz.
  • Ndrive faciasından sonra sanırım nlife faciası olacak. Bu firma yazılımsal olarak süper ama sonraki hizmetler berbat.

• Güncelleme geldi. Fakat güncellemeden sonra program açlmıyor.

• Güncelleme ile 2013.07 oldu güzel olduç

Açılmasında sıkıntı yok galaxy s4 te
  • Gece güncellem ile birlikte 2013.07 gelmiş. 2013.10 ne zaman gelir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.