Şimdi Ara

Web Sitesi Açmak İsteyenler Mutlaka İncelesin (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
14
Favori
14.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardımlarınız için teşekkür ederim sanırım son bir aşamaya geldim. Resimdeki gibi sorun aldım. Acaba localhostta oluşturduğum veritabanı kullanıcı adı ve şifresi ile hostinger deki msql deki veritabanı kullanıcı adı ve şifresimi farlı oldu. sorun neyden kaynaklı bir anlatırsanız çok teşekkür ederim.
    ftp.sivilhavacilik.xyz üzerinde FTP kökü
    Bu FTP sitesini Dosya Gezgini’nde görüntülemek için: Alt tuşuna basın, Görünüm’ü ve ardından FTP Sitesini Dosya Gezgini’nde Aç’a tıklayın.
    12/17/2015 08:20 Dizin .
    12/17/2015 08:20 Dizin ..
    05/29/2014 12:00 111 .htaccess
    12/17/2015 08:28 Dizin sh1
    12/17/2015 08:25 980,481 sh1.sql
    Görünümden FTP sitesini dosya gezgininden aç deyince resimdeki hatayı aldım. Nasıl halledebilirim.

Web Sitesi Açmak İsteyenler Mutlaka İncelesin

• o satırlardakı kodu paylaşabilir misiniz. Kafam allak bullak, hata aklıma gelmiyor
  • Dediğimiz gibi hostingdeki kullanıcı adı veritabanı adı ve şifreyi SQL de config.PHP içine yazdım. Kaydettim. Ancak yine hata verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hosting kullanıcı adı ve şifresi diye bahsettiğiniz ftp sanırım. MYsql in şifresi ayrı olur.
  • Hawkerman kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Veri tabanı bilgilerinize kontrol panelinizin "MySQL Veritabanları" kısmından ulaşabilirsiniz. Genellikle problemler host kısmının yanlış girilmesinden kaynaklanmaktadır. Lütfen host kısmına "localhost" yerine "mysql.hostinger.web.tr" yazmanız gerektiğini not ediniz.
  • Arkadaşlar merhaba, ben bir site kurmak istiyorum aşağıda aklıma takılan birkaç sorum var, cevaplayabilen olur ise şimdiden teşekkürler.

1- siteyi ücretsiz hangi sağlayıcıdan kurmalıyım?
    2- üye alabileceğim bir site kurabilir miyim, bu işlem için ücret mi ödemem gerekli?
    3- sitemi nasıl dizayn edebilirim?
  • Merhaba hocam.ben bir web sitesi açmak istiyorum ama şuan bildiğim diller html,css ve javascript. bu dillerle ingilizce ve türkçe dili olan bir web sitesi yapabilirmiyim.sanırım yapamıyorum yetmiyor.yetmesi için nerden başlamalıyım ne yapmalıyım ?
  • dreamweaver cs6 da devamı'nı oku koduna ihtiyacım var
    bilginiz var mı?
  • Amerikaan A kullanıcısına yanıt
    Tabi yaparsın ama bence başlangıç olarak herhangibir cms kulalnarak başla, mesela drupal, wordpress, joomla vs buradan pratik yap önce ben orta seviye html, css, javascript, php biliyorum ve başlangıçta hiç bilmeden başladım zamanla geliştirdim kendimi istersen mesaj at daha detaylı konuşalım.
  • Merhaba,

skiciyiz.biz e benzer,
    1 ana sayfa ve arka planda forum dan oluşan, ana sayfada forumdaki haberleri başlık olrak gösterebilecek, beğen tuşuyla facebooka bağlantı olabilecek ve kar kalınlıklarını koyabileceğimiz alan oluşturmak üzere websitesi yapmayı istiyorum.
    b konuda destek olabilir misiniz?
  • Merhabalar,

Ben bir web sitesi düşünüyorum e-ticaret işim için.. Plan şu hazır taslak olan plakalığa plakasını girecek,fontu vs seçecek plexi üzerine ne konulmasını nereye koymak istiyor ise bizim seçtireceğimiz tablodan seçerek yerleştirecek
    satışa hazıra geçecek sonra
    kredi kartı ile ödeme alacağız
    böyle birşey yapabilir miyiz ?
  • Selamun Aleyküm @ebilgic Kardeşim

Bi arkadaşımla beraber tema denemek için ücretsiz site aldık ve arkadaşım siteye FTP den tema yı eklemiş.Siteye girdik ve baktık ki sitede XML kodları var bu sorun neden olabilir ?
    Cevabını bekliyorum.
    Ayrıca kendimi geliştirmek istiyorum bana yardım edebilir misin ? Şimdiden Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycorona -- 15 Şubat 2016; 1:18:11 >
  • Selamun Aleyküm @ebilgic Kardeşim

Bi arkadaşımla beraber tema denemek için ücretsiz site aldık ve arkadaşım siteye FTP den tema yı eklemiş.Siteye girdik ve baktık ki sitede XML kodları var bu sorun neden olabilir ?
    Cevabını bekliyorum.
    Ayrıca kendimi geliştirmek istiyorum bana yardım edebilir misin ? Şimdiden Teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bycorona -- 15 Şubat 2016; 1:17:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: verser

Arkadaşlar merhaba, ben bir site kurmak istiyorum aşağıda aklıma takılan birkaç sorum var, cevaplayabilen olur ise şimdiden teşekkürler.

1- siteyi ücretsiz hangi sağlayıcıdan kurmalıyım?
    2- üye alabileceğim bir site kurabilir miyim, bu işlem için ücret mi ödemem gerekli?
    3- sitemi nasıl dizayn edebilirim?

Hiç ücret ödemeden hepsini yapabilirsiniz. Bunun için Google da biraz araştırma yapmanız yeterli. Ama tavsiyem biraz elinizi cebinize atmanızdan yana zira ücretler gayet makul.tabii imkan dahilinde.

En başta söylemem gerekeni sonda söylüyorum sanırım; önce kodlama veya ihtiyaca binaen hazır sistemler konusunda denwyim kazanmanız daha isabetli olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amerikaan

Merhaba hocam.ben bir web sitesi açmak istiyorum ama şuan bildiğim diller html,css ve javascript. bu dillerle ingilizce ve türkçe dili olan bir web sitesi yapabilirmiyim.sanırım yapamıyorum yetmiyor.yetmesi için nerden başlamalıyım ne yapmalıyım ?

Kusura bakmayın dost acı söyler ama bu soeuyu bana sorduğunuza göre yeteri kadar javascript bilmiyorsunuz. Bilseniz yapabileceğinizi de bilirdiniz. html ve css ile yapamadığınız çoğu şeyi jacascript,jquery vb kütüphaneler yardımıyla halledebilirsiniz. Muhtemelen php ye ihtiyaç duyarsınız yerine göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: gssn

dreamweaver cs6 da devamı'nı oku koduna ihtiyacım var
    bilginiz var mı?

Bu direkt olarak dreamwiever ile alakalı bir konu değil. devamını oku gibi bir uygulama yapmak için veritabanı kullanmalı veya aynı işlevi görecek bir metod geliştirmelisiniz. txt den mi çekersiniz ya da çoklu html sayfaları mı yaparsınız bilemem. mysql ve php bilmediğinizi varsayarak ;

makaleden görünmesini istediğiniz kadarını yazın, devamını oku kelimesine o makalenin tekil html sayfasına köprü oluşturun. eğer verileri veritabanından çekiyorsanız ya da hazır sistemlerden birini kullanuyorsanız belirtin ona göre yardımcı olalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuSpect_tr

Merhaba,

skiciyiz.biz e benzer,
    1 ana sayfa ve arka planda forum dan oluşan, ana sayfada forumdaki haberleri başlık olrak gösterebilecek, beğen tuşuyla facebooka bağlantı olabilecek ve kar kalınlıklarını koyabileceğimiz alan oluşturmak üzere websitesi yapmayı istiyorum.
    b konuda destek olabilir misiniz?

Elbette. Özrlden görüşelim isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurter

Merhabalar,

Ben bir web sitesi düşünüyorum e-ticaret işim için.. Plan şu hazır taslak olan plakalığa plakasını girecek,fontu vs seçecek plexi üzerine ne konulmasını nereye koymak istiyor ise bizim seçtireceğimiz tablodan seçerek yerleştirecek
    satışa hazıra geçecek sonra
    kredi kartı ile ödeme alacağız
    böyle birşey yapabilir miyiz ?

tabikide mümkün. sizinle de özelden görüşelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bycorona

Selamun Aleyküm @ebilgic Kardeşim

Cevabını bekliyorum.
    Ayrıca kendimi geliştirmek istiyorum bana yardım edebilir misin ? Şimdiden Teşekkürler .

Aleyküm selam. Elbette yardımcı olabilirim. Siteyle alakalı detayları vd. özelden görüşelim isterseniz

• Arkadaşlar kusura bakmayın sürekli bakamıyorum. Önceden cevap geldiğinde e mail geliyordu anlık kontrol ediyordum ancak ben bir değişiklik yapmamama rağmen artık mailler gelmiyor. Sizlere de geç cevap veriyorum hakkınızı helal edin.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.