Şimdi Ara

Web Sitesi Açmak İsteyenler Mutlaka İncelesin (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
14
Favori
14.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben site hazırlıyorum yorum paneli araştırdım hazır disquslar var tumblr,blogger,wordpress hazır var.Benim istediğim platform yok bu yüzden universal code embedi aldım.Html için yapıştırıyorum görüntüle dediğimde hiçbişey yok.Consele'den hatalara bakıyorum embed.js diyor ama internetten baktığımda millet c+p ile hallediyor hiç embed hatası vermiyor.Sorun ne olabilir?
  • jackox J kullanıcısına yanıt
    Panelden kasıt dinamik sayfalı Web siteleri hazırlamak ise php veya asp öğrenmeniz gerekir. Ayrıca Mysql ve Css.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgilenebilirseniz sevinirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_100709933/tm.htm
  • PSD to CSS olayını tam olarak açıklayacak bir kaynağın var mı?
  • Brtgtrn öm ile cevapladım.
    Csancak bununla ilgili kaynaklar çoğunlukla İngilizce. Ancak ps nin zaten html e ve Css e dönüştüren eklentileri ve kendi bileşen var diye hatırlıyorum. Ayrıca programlarda var
  • Selamlar admin panelide dahil kodlamayı öğrenmek istiyorum grafik temelliyim yani ps bilgim var.Yazılımı hızlı öğrenebileceğimi düşünüyorum ve yaşım 22.Çevremde grafikerler çok web site işleri boşa gidiyor hep.Ne gibi bir yol izlemeyelim ve ne kadar zamanda öğrenebilirim sence?
  • Mcuk kullanıcısına yanıt
    Boşa gidiyor derken kasıt nedir anlayamadım?

Sorunuzun cevabına gelince tabiki öğrenmeniz daha kolay olur. Html ve özellikle Css derslerine biraz göz atmanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ebilgic

Boşa gidiyor derken kasıt nedir anlayamadım?

Sorunuzun cevabına gelince tabiki öğrenmeniz daha kolay olur. Html ve özellikle Css derslerine biraz göz atmanızı tavsiye ederim.

hocam boşa gidiyor derken eniştem işleri alıyor başka webcilere veriyor ben bilsem o işleri alabilirim ve şu öğrenci halimle omuzlarımdan büyük bir yük kalkmış olur.Şimdi Html ve Css dersleriyle mi başlamalıyım
  • Konuya cevap yazdım. Mcuk nickli arkadaşa öm attım.

• Güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebilgic -- 24 Mart 2015; 21:20:57 >
  • knowledqe93 K kullanıcısına yanıt
    Eğer ucuz profil tema başvurabilirsiniz: http://cmsideas.net/profile-wordpress-theme.html
  • Güncellendi.
  • Söyleyeceğim şey bir sitede resme tıklanınca arkaplanin karartirilmasi ve ardından resmin herzaman sayfanın tam ortasında durmasına benzer ...

Benim olayim ise şu ;arkaplanı karartıyorum ve ardından tüm çözünürlüklerde de sayfanın tam ortasında gelecek şekilde divi ayarlıyorum ama açığımı buldum ve duzeltemiyorum buldugum açıklar 2 tane şöyle ;
    1- sayfayi küçültüp veya büyüttüğümde sayfanın ortasında yer alan div'im kenarlara doğru konum değiştiriyor (ortalanmıyor)
    2-scroll u aşağı kaydırdığım da divim yerinde kalıyor ve haliyle ben aşağı indiğimde o yerinde yani üstte kalıyor ve gözükmeyebiliyor veya yukarıda bir parçası gözüküyor

YardımcI olabilirseniz sevinirim. ..

• Kodları gönderebilirsiniz yardımcı olabilirim ancak.

• Linki # olarka belirlemişsiniz. Hangi sayfaya gitmesini istiyorsanız o sayfaya yönlendirmelisiniz. Bunu yapmak için eğer html kodlarını düzenleyebiliyorsanız:

< a href= "#" > </ a>

bu kısımdaki # işaretini silip yerine hangi sayfayı işstiyorsanız linkini yazmalısınız.
  • Günceldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumfiçu

Benim web sitemin tasarımı ve kodlamasını kendisi yaptı. Gayet güzel yapto. Bana tam olarak 1 hafta gibi bir sürede teslim etti.

Siteye ulaşmak için :http://www.64bithaber.com

Edit: Şuan wordpress tabanına geçtiğim için yaptığı işi kullanmıyorum.

Ilginiz için teşekkür ederim. Başarılar diliyorum tekrar

• İyi akşamlar,
    Öncelikle böyle bir konu açtığınız için gerçekten de size teşekkür ediyorum, çok iyi denk geldi.

İlk olarak benim 1-1,5 ay içerisinde web sitesi yapmam gerekiyor. Web sitesi mali müşavir birisi için olacak. İçerik olarak az çok kafamda bir şey oturdu, piyasada bu işi yapan bazı firmalar sağolsunlar . Fakat aklımda ki şeyleri internet ortamında nasıl aktaracağıma dair bir fikrim yok. Hiç bir şekilde web programlama bilmiyorum. Burada sizin tecrübeleriniz devreye giriyor.

Çevremde ki bilg. mühendisi arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla ya PhP yada html ile kolayca işimi halledebiliyor muşum. Yani sizce bu ikisinden hangisi ile bu işin içinden çıkabilirim ? Sonuç olarak öğrenmek ve bitirmek için 1 ayım var. Umuyorum ki altından kalkabileceğim.

Galiba size derdimi anlatabildim. En yakında zamanda bekliyorum cevabınızı. Ona göre de artık ders video ları ile başlayacağım.

• Yapılacak siteye göre bilmeniz gereken dil değişebilir. Bu sebeple önce site hakkında bilgi verirseniz daha çabuk cevap alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.