Şimdi Ara

Web Sitesi Açmak İsteyenler Mutlaka İncelesin (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
14
Favori
14.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konumuz sakin ve bu yüzden faaliyetimiz pek göze çarpmıyor, insanlar görmüyor sanırım. İnsanlar daha çok özel mesaj yoluyla ulaşıp çözüm için istekte bulunuyorlar. Ancak bu konu üzerinden devam etmemiz bence en ideali olacaktır.

Boş durmuyoruz, desteğe devam yani :)

Ayrıca imzamda bulunan web sitesi üzerinden de bir çok arkadaşımıza Wordpress kurulumu, tema desteğinin kullanımı, yazılar yayınlama, kategoriler vs. Wp hakkında bir çok şeyi gösteriyoruz.

Selametle...
  • ebilgic arkadaşım bana bir web sitesi yapacak. Güvenilir birisidir kendisi.
  • ebilgic kullanıcısına yanıt
    Hocam okul için bi web sitesi yapmam gerekiyor eğer yaparsam gerçekten süper olacak. Basit bir site hazırlamıştım,kısa ve öz. Ama kabul etmedi hoca. Şöyle bir site hazırlamam gerekiyor ; siteye giriş yapınca ekrana bir ağaç gelecek(bunu ps'de çizebilirim,basit). o ağaçın yapraklarına tıklayınca galeri,okulumuz vb. bölümler açılacak. Bunu nasıl yapabilirim ,yardım ederseniz sevinirim. Şuna benzer bir şey olacak:
     Web Sitesi Açmak İsteyenler Mutlaka İncelesin

• HTML ve CSS yeterli olacaktır. Arkaplan için Ps kullanabilirsiniz elbette. Ya da FW. Tercih sizin :) HTML ve CSS biliyor muısunuz ?
  • Birkaç ay sonra video anlatım sitesi yapmayı planlıyorum. Moderator ve eğitimci arkadaşlarla ekip kurmak için görüşüyorum. Kendine güvenen arkadaşlar pm atabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar destek istediğiniz şeyleri yeni konularda yazıyorsunuz, bunu takip etme imkanım her zaman olamıyor. Bu sebeple bu konu altına açtığınız konuyu paylaşırsanız inceleyip yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu güncel mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet güncel

• buttonları hangi türde kaydediyoruz veya bi sıralı geçiş menusü olmuş olsa onu nasıl yapabiliriz photoshop gerekmez heralde
  • Arkadaşım video haber palaşım sitesi yaptırmak istiyorum.Şekil olarak ekstahaberV7 benzeri olabilir ancak bu hazır site,benim istediğim bu siteye üstte bir yerde video paylaşın deyip,bir link verecek.insanlar bu siteye girdiklerinde girme şartı olarak facebook beğen yazısı olacak onu beğenince hem facebook ile girmiş hemde sitenin facebook sayfasını beğenmiş olacak oradan facebook ile girmiş olduğu için videoyu yükleyebilecek.Siteye haberler habereditörü.com sitesindeki robot tarafından anlaşmalı trt haber ve AA ajansından haberler girilecektir.
    Ayrıca bu haberler facebook ve twitter gibi sitelere paylaşım yapılacak,ekstra başka şeylerde olabilir.
    Bana bir demo ve fiyat bilgisi iletirlersen sevinirim.
  • Enverpasha. Css kullanmanız ikisi içinde yeterli. Cankat Ömer ile ulaşıyorum.

• Özel mesaj demek istedim :)

• özel mesaj
  • Merhaba
    Kişisel bir websitesi yapmayı planlıyorum. 3/4 tane menüsü olan hazır şablonlu bir site oalbilir. İletişim kısmı özgeçmiş kısmı vs. olacak.
    trafik ve hosting kısmını ücretsiz siteler aracılığıyla halletmeyi düşünüyorum domaini para vererek alabilirim.
    Basit tasarımlı bir site yapmak istiyorum ve bu siteyi birkaç gün içinde yapmam gerekiyor.

Tkaıldığım yerler ise
    Cpanel'i mi kullanmam gerekiyor?
    Domaini hostning'e nasıl bağlarım
    Hostinger'i mi önerirsiniz?
    hazır şablon çok var fakat tasarımı olduğu gibi alıp kendi alanadıma aktarabileceğim bir şablon sitesi önerir misiniz?

Yardımlar için teşekkürler
  • ben asp.net programlama ile site yapmaya başladım anasayfamınhttp://www.fanatik.com.tr/default.aspx sitesindeki resim gibi olmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim program uzerinden veya html kodunu biliyorsan yazabilirmisin hoocam alttaki resimgibi olmasını istiyorum
     Web Sitesi Açmak İsteyenler Mutlaka İncelesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakup_Turhan -- 27 Nisan 2014; 22:01:32 >

• bende bi site açmaya çalışıyorumda banner yapma konusunda sıkıntıya düştümyardımcı olabilirmsn acaba ?
  • selam dostum,

eşim için butik pasta ve kurabiye tasarımı ve yapımı ile ilgili bir web sitesi kurmak istiyorum.

bir tanıdık vasıtasıyla, alan adını ve hostin işini hallettim. servis sayglayıcı windows tabanlı çalıştığını söyledi serverin.

bu bağlamda, şimdilik kurumsallaşma sürecinde olmadığımız için çok bir profesyonel yadım almak istemiyorum. basit ve şık bir web sitesi şimdilik işimizi görecektir.

önerebileceğiniz ŞABLON siteler varmı? ve yüklemeyi nasıl yapacağım.

daha önce birkaç blog kurmuşluğum var ama web tasarımından da hiç anlamam.

yardımcı olursan sevinirim...
  • Merhabalar,
    Kişisel bir web sitesi açmak istiyorum. Online özgeçmiş, portfolyo tarzı bir site alacak ve yan sayfada da blog olacak. İlk başta gerekli dilleri öğrenip kendim tarsarlamak istiyordum fakat site bana acil lazım olduğu için şimdilik wordpress temalı bir site açmak istiyorum ama istediğim özelliklerde ücretsiz bir tema bulamadım.
    http://theme.wordpress.com/themes/profile/ bu tema tam istediğim gibi fakat ücretli. Buna benzer ücretsiz temaları nereden bulabilirim.
    Teşekkürler...
  • @nbispf Biraz geç kaldık sanırım. Ücretsiz hosting servislerinden verim alamazsınız. En kötü ihtimalle reklam bannerları vs. sizi tiksindirecek ve orjinalliğini kaybedecektir siteniz.

@Yakup_Turhan Asp için yardımcı olamıyorum kusura bakmayın.

@ hkocagoz elbette. Nasıl bir şey yapacaksınız, bunun için program kullanyıor musunuz ?
    @dellyozzy Öncelikle böyle bir şeye kalkıştığınız için tebrik ederim sizi. Doğru adım atıyorsunuz. Daha sonra profesyonel destek almanızı tavsiye ederim eğer daha kapsamlı bir şey düşünürseniz. Wordpress sistemini kullanıp istediğiniz alanlarla ilgili wordpress temaları kullanabilirsiniz. Site içi fonksiyonlar için ise gerekli eklentiler mutlaka mevcuttur. LAzım oldukça yazın, yardımcı olayım.

@knowledqe93 Bu tarz temaların bir çok ücretsiz versiyonu wordpress için internette mevcut. Google da hangi keywordlerle arattığınızı söylerseniz yardımcı olayım.

• olayı çözdum ama siteye atınca hata veriyo nedense bilgisayarda slayt bir şekılde gösteriyo ama hostinge atınca boş sayfa oluyo

border-radius: 50px;
    box-shadow: 3px 3px 4px #000;

bu komutlar nedense hata veriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakup_Turhan -- 2 Mayıs 2014; 21:07:27 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.