Şimdi Ara

Urgot Hakkında Sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eh, aşağı yukarı son iki gündür Urgot oynuyorum. Hoş karakter ama bot lane mantığına uygun mu tam olarak kestiremiyorum. Üstelik buildi de çok abidik gidibik geliyor. Life Steal olmadan lanede durmaya çalışıyoruz, üstüne de Doranla başlayınca hero yarım gibi duruyor. Zort manaydı zırt harasstı ikide bir basede duruyoruz. Neyse, iyi güzel hero. Ancak bir iki sorum olacak;

-Build tavsiyeniz var mıdır? (Bu kısmın suyunu çıkarmayınız lütfen, bir yerden sonra herkesin build yazmasından korkuyorum.)
    -Önerilenlerde gerekli itemler kısmında "Frozen Heart" var. Bu item eh güzel alınır da direkt Adc olan bir heroya alınmasının mantığını çok merak ediyorum.
    -450 Range ile Adc mi olur? Biz ona artık melee deriz ama yeni pack ile beraber "Nişancı" olarak geçiyor. İşin garibi, ikincil sınıf tank ne demektir?
    -Heronun damagesi bir Adc'ye göre az. Neden oturup "Manamune, Infinity Edge, Bloodthister" şeklinde AD ağırlıklı bir build gitmiyoruz da "Manamune, Black Clever, Frozen Heart" gibi bir build izliyoruz?
    -Masteriesler nasıl olmalıdır? 21-0-9 gidiyorum.

• solo top oyna

başlangıç: peri tılsımı 2 ward 2 pot 2 mana potu.

full build: İonia Botu - Manaveren - Kara balta - Son fısıltı - Kanasusamış - Koruyucu Melek.
  • hem skillseti hem range dolayısıyla direk carry çıkamıyoruz, ben 700lük mana itemini stackliyorum ve bt çıkıp damageyi q dan alıyorum gerisinide ad caster olarak kasıyorum daha mantıklı geliyor bana.
  • İe filan çıkılmamasının sebebi auto attacklarla değilde q e ile hasar vermesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gjallarhorn

Eh, aşağı yukarı son iki gündür Urgot oynuyorum. Hoş karakter ama bot lane mantığına uygun mu tam olarak kestiremiyorum. Üstelik buildi de çok abidik gidibik geliyor. Life Steal olmadan lanede durmaya çalışıyoruz, üstüne de Doranla başlayınca hero yarım gibi duruyor. Zort manaydı zırt harasstı ikide bir basede duruyoruz. Neyse, iyi güzel hero. Ancak bir iki sorum olacak;

-Build tavsiyeniz var mıdır? (Bu kısmın suyunu çıkarmayınız lütfen, bir yerden sonra herkesin build yazmasından korkuyorum.)
    -Önerilenlerde gerekli itemler kısmında "Frozen Heart" var. Bu item eh güzel alınır da direkt Adc olan bir heroya alınmasının mantığını çok merak ediyorum.
    -450 Range ile Adc mi olur? Biz ona artık melee deriz ama yeni pack ile beraber "Nişancı" olarak geçiyor. İşin garibi, ikincil sınıf tank ne demektir?
    -Heronun damagesi bir Adc'ye göre az. Neden oturup "Manamune, Infinity Edge, Bloodthister" şeklinde AD ağırlıklı bir build gitmiyoruz da "Manamune, Black Clever, Frozen Heart" gibi bir build izliyoruz?
    -Masteriesler nasıl olmalıdır? 21-0-9 gidiyorum.

Full q spam olduğu için can çalma olmuyor kritikte olmuyor.
  • Teşekkürler. Frozen Heart neden çıkmıyorsunuz? :P
  • Favori buildim cd ayakkabı manaveren karabalta warmog son fısıltı korucuyu.
  • quote:

Teşekkürler. Frozen Heart neden çıkmıyorsunuz? :P

urgot adc değil anti adc dir.

Frozen heart çıkılmasının sebebi tanklık. Zaten muramana alacağın için frozen hearttan gelen 500 mana sana fazladan 20 ad falan vericek aynı zamanda adc yi ultinle kendi takımına ısınlayacağın için attack speed kıracak .

Ultisi yüzünden tanky çıkman lazım. VE damage basic attacklardan değil Q dan geliyor bu yüzden adc buildi yapamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

quote:

Teşekkürler. Frozen Heart neden çıkmıyorsunuz? :P

urgot adc değil anti adc dir.

Frozen heart çıkılmasının sebebi tanklık. Zaten muramana alacağın için frozen hearttan gelen 500 mana sana fazladan 20 ad falan vericek aynı zamanda adc yi ultinle kendi takımına ısınlayacağın için attack speed kıracak .

Ultisi yüzünden tanky çıkman lazım. VE damage basic attacklardan değil Q dan geliyor bu yüzden adc buildi yapamazsın.

Aradığım cevap sanırım buydu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.