Şimdi Ara

Papers, Please Türkçe Yama Projesi [Tamamlandı fakat detaylar konuda] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
16
Favori
74.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım sorun cıktı test asaması bu kadar uzun surmezdi yoksa papers please 2 duyurusu reklamı cıkmısken artık cokta önemi kalmadı gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

oyun çevirilince twitterdan oyunu yapan kişiye gönderinde belki steam de türkçe dilini güncelleme ile offical bir şekilde yayınlayabilir.

adamın twitter adresi:https://twitter.com/dukope

Yayınlatır, ben oyun çıktığında iletişime geçmiştim kendisiyle, yerelleştirmeye çok olumlu bakıyor.
  • al"]Bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: epica06

sanırım sorun cıktı test asaması bu kadar uzun surmezdi yoksa papers please 2 duyurusu reklamı cıkmısken artık cokta önemi kalmadı gibi..

Nasıl bu kadar sabırsız, saygısız ve çocukça yorumlar atmayı başarıyorsunuz. Her gün çeviri işine bakamıyoruz, derslerimiz, işlerimiz var, bu oyunun çevirisi diğer çevirilere göre farklı. Neden mi? Çünkü bu oyunda 250'den fazla resim var ve bu resimlerin hepsini teker teker, görsel düzenleme yazılımı ile, uğraşarak, özenerek düzenliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.3GG -- 11 Ekim 2013; 20:26:15 >
  • quote:

sanırım sorun cıktı test asaması bu kadar uzun surmezdi yoksa papers please 2 duyurusu reklamı cıkmısken artık cokta önemi kalmadı gibi..

Erkek adam olsan gelip yan hesabınla yazmazsın, sizin gibiler destek yerine hep köstek olma peşindeler. Bir halta yaradığınız yok bari emek verenlere saygılı olun. Tüketmeyi bırakıp biraz üretin, asalak organizmalar sizi. Önemi kalmadıysa(ki yalan önemsemeyen adam gelip buraya yazmakla uğraşmaz) ilgilenmezsin neden hala burdasın?
  • Xuzeri kullanıcısına yanıt
    ben bu oyun icin bu siteye uye oldum ne cakma hesabı azıcık insan olun bilmeden konusmayın
  • inşallah yarın çıkar ya çok oynamak istiyorum :) çıkmassada 1-2 gün bekleriz kaliteli olmasıda önemli.
  • Bir haftadan fazla bir zamandır takip ediyorum konuyu. Yarın da bayram tatili dolayısıyla memlekete gidiyorum. Umarım çıkar da bayramdan önce oynarız. Yoksa bayram ve vizeler güme gidecek, hepimizi pelt edeceksiniz. Şaka bir yana gerçekten hatrı sayılır bir proje. Ayrıca adamların hiç bir maddi kaygısı yok bu olaydan. Sen istediğin kadar konuş burda, adam çıkarmıyorum dese hiç bir hak iddia edemezsin. Ayrıca projenin titizlikle sürdürülüyor olmasının bir o kadar taktir edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Kolay gelsin tekrardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentPower

quote:

Nasıl bu kadar sabırsız, saygısız ve çocukça yorumlar atmayı başarıyorsunuz. Her gün çeviri işine bakamıyoruz, derslerimiz, işlerimiz var, bu oyunun çevirisi diğer çevirilere göre farklı. Neden mi? Çünkü bu oyunda 250'den fazla resim var ve bu resimlerin hepsini teker teker, görsel düzenleme yazılımı ile, uğraşarak, özenerek düzenliyoruz.

Haklısın. Hergün çeviri işleriyle de uğraşılmaz ki. Adamlar hiç mi ders çalışmasın ? Hiç mi okula gitmesin ? Hiç mi dışarı çıkıp eğlenmesin?
    Yamayı bizim önümüze kaliteli halde koymak istiyorlar. Hadi birinde hata olsa mesela yazılar kaysa oyunun tadı çıkar mı ? Bunları düşünüp yola çıkın lütfen.

• Bekliyoruz bu yamayı gündüz gece,
    Her dakika siteye giriyoruz o derece.
    Aştık artık ova deniz,
    Ölümüne bekliyoruz papers,please

Cumartesi dediler kalktık sabahtan
    Bayramda geliyor Allahtan.
    Bu ne lahana turşusu bu ne perhiz
    Gelsin artık papers, please

Admine selam papers,please'e devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazaryonetmen -- 12 Ekim 2013; 11:02:07 >
  • Aksama kadar f5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barankral2

Çıkacağı zaman beni sokakta göremezsiniz çünkü evde oyun oynuyor olacağım

Liseli terk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 12 Ekim 2013; 12:10:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xuzeri

quote:

Erkek adam olsan gelip yan hesabınla yazmazsın, sizin gibiler destek yerine hep köstek olma peşindeler. Bir halta yaradığınız yok bari emek verenlere saygılı olun. Tüketmeyi bırakıp biraz üretin, asalak organizmalar sizi. Önemi kalmadıysa(ki yalan önemsemeyen adam gelip buraya yazmakla uğraşmaz) ilgilenmezsin neden hala burdasın?

Sakin ol şampiyon .
  • Arkadaşlar, çeviri Cumartesi çıkacak demedim sadece Cumartesi'den önce çıkmaz dedim, bilginize.
  • Bugün gelir İnşallah
  • Merhabalar..

Yamayı çok uzun zamandır takip ediyorum ve günde en az birkez bakıcak kadarda heyecanlıyım. Emeğiniz tartışılmaz karşılıksız yaptığınız bu işe sonuna kadar saygı duyuyorum. Fakat ekibinizin çok profesyonel olmadığının farkında mısınız bilmiyorum. İlk yamanızmı bilmiyorum fakat bazı konularda yanlış yapıyorsunuz. Örnek vermek gerekirse bende uzun zamandır en azından bir görsel bekleyenlerdenim ve haftalardır "Kısa zamanda eklenicek" yazan görsel kısmında hala bir hareketlilik yok. Test sürecinde olan bir oyunda bunu yapmak çokta zor olmasa gerek. Ha zorsa bile "kısa bir süre sonra eklenecek" yazısı yazılmamalıydı. İşi çok ciddiye almamanızdan veya bu görseli koyması gereken kişinin sorumsuzluğundan kaynaklanıyor olabilir. Yama cumartesiden önce çıkmaz dendiğinde herkesin cumartesi günü bilgisayar başına kitleniceği bilinmeliydi ve hazır olma durumu yoksa gün belirtilmemeliydi.
    Yanlış anlaşılma olmasın eleştirim tamamen yapıcıdır ve emeğinize saygım sonsuzdur. Sadece yanlış gördüğüm birkaç şeyi söyledim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: onallahmet

Merhabalar..

Yamayı çok uzun zamandır takip ediyorum ve günde en az birkez bakıcak kadarda heyecanlıyım. Emeğiniz tartışılmaz karşılıksız yaptığınız bu işe sonuna kadar saygı duyuyorum. Fakat ekibinizin çok profesyonel olmadığının farkında mısınız bilmiyorum. İlk yamanızmı bilmiyorum fakat bazı konularda yanlış yapıyorsunuz. Örnek vermek gerekirse bende uzun zamandır en azından bir görsel bekleyenlerdenim ve haftalardır "Kısa zamanda eklenicek" yazan görsel kısmında hala bir hareketlilik yok. Test sürecinde olan bir oyunda bunu yapmak çokta zor olmasa gerek. Ha zorsa bile "kısa bir süre sonra eklenecek" yazısı yazılmamalıydı. İşi çok ciddiye almamanızdan veya bu görseli koyması gereken kişinin sorumsuzluğundan kaynaklanıyor olabilir. Yama cumartesiden önce çıkmaz dendiğinde herkesin cumartesi günü bilgisayar başına kitleniceği bilinmeliydi ve hazır olma durumu yoksa gün belirtilmemeliydi.
    Yanlış anlaşılma olmasın eleştirim tamamen yapıcıdır ve emeğinize saygım sonsuzdur. Sadece yanlış gördüğüm birkaç şeyi söyledim. Teşekkürler

Konuyu açan arkadaş çok sık giremiyor. Bundan önce birkaç çeviri daha bitirdik. Yaptığımız çevirilerde yer alan arkadaşların çoğu oyun çevirisi konusunda deneyimli arkadaşlar zaten. Hata yaptığımız doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.3GG -- 12 Ekim 2013; 15:15:14 >

• Test ne aşamada ?
  • Bugün gelip gelmeyeceği bellidir en azından. Bilgilendirilirse sevinirim. Gelecek yada gelmeyecek diye.
  • myres kullanıcısına yanıt
    Bugün çıkmayacak. Yarın da çıkmayacak. Bayramın birinci günü olmasına rağmen üzerinde çalışıyor olacağız. Elimizden geleni yapıyoruz ve sizden sadece birazcık sağduyu beklemeye hakkımızın olduğunu düşünüyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.