Şimdi Ara

Papers, Please Türkçe Yama Projesi [Tamamlandı fakat detaylar konuda] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
16
Favori
74.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keske görsellerle ugrasmasaydınız sadece çeviri yeterliydi aslında degil mi arkadaslar...% 80 mi hala bu arada sevgilimi bile boyle heyecanlı beklemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: epica06

keske görsellerle ugrasmasaydınız sadece çeviri yeterliydi aslında degil mi arkadaslar...% 80 mi hala bu arada sevgilimi bile boyle heyecanlı beklemedim

Oyundaki İngilizce kısımların az sayılmayacak bir kısmını görseller oluşturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentPower

quote:

Orijinalden alıntı: epica06

keske görsellerle ugrasmasaydınız sadece çeviri yeterliydi aslında degil mi arkadaslar...% 80 mi hala bu arada sevgilimi bile boyle heyecanlı beklemedim

Oyundaki İngilizce kısımların az sayılmayacak bir kısmını görseller oluşturuyor.

haklısınız sorun değil biz bekleriz her saat giriyorum foruma artık gerçekten güzel bir çalışma elinize yüreğinize sağlık olsun
  • Bende arkadaş gibi her saat giriyorum bakıyorum güncellenmişmi bitmişmi diye

Kolay gelsin
  • bugün level dergisinde okudum oyunun incelemesini hele sizde çeviri işine girişmişsiniz arkadaşlar kolay gelsin en kısa zamanda oyunu edinmem gerek.
  • takipteyim beyler, dört gözle bekliyorum çeviriyi
  • Kolay gelsin, iyi çalısmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemedeyim , kolay gelsin
  • Ortalama kaç günde çıkar dersin. En az 1 2 hafta sonra dersen her gün girmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Ortalama kaç günde çıkar dersin. En az 1 2 hafta sonra dersen her gün girmeyelim.

aynen ya, günde beş kere konuya bakıyorum belki bi gelişme vardır diye. oyunu hiç oynamadım, direk türkçe haliyle başlamak istiyorum. bekliyoruz reyizler
  • Her saat başı giriyorum bakalım gelişme var mı diye ama yok. Kesin bi tarih verilseydi iyiydi.
  • sonunda %90 olmuş az kalmış :)
  • Kolay gelsin umarım en kısa zamanda çıkarırsınız. :)
  • En son ne zaman güncellendi acaba?

Kolaylıklar dilerim.
  • Öncelikle kolay gelsin hocam Darksiders 2 veya Tom Raider'ında çevirsini düşünüyor musunuz?

@SilentPower
  • Daha bitmedimi Çıksada oynasak ya
  • Ne zaman geliyor bekliyoruz
  • Bugünde hayal kırıklığı yaşadık.
  • Kıt İngilizcemiz'le beceremiyoruz. Kolay gelsin, umarım yakında gelir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.