Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 ve Benim Korkum Yardım Lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhabalar sizleri de meşgul ediyorum kusuruma bakmayın ama size danışmam gereken bir kaç soru ve problemlerim var.

Samsung Galaxy S4 satın almayı planlıyorum fakat aklımda bazı soru işaretleri var korkularım şu yönde;
    şuan ki telefonum LG L3 ve gayet küçük bir telefon şayet S4 alırsam çok abartı büyük durur mu,büyüklük olarak rahatsız eder mi ?
    Arkadaşlardan ricam eğer mümkünse kulağınıza tuttuğunuzda nasıl duruyor bunu belirtmeleri yada resim ile desteklemelerini rica ediyorum.
    Neredeyse sırf büyüklük yüzünde Samsung Galaxy S4 almaktan vazgeçicem
    Maalesef pimpirikli bir insanım :(

• Samsung bu tarz sorunu olanlar için S3-S4 miniyi piyasaya sürdü.Büyük geliyorsa minisini alacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben wave 2'den (3.7 inch) Note 2ye geçtim (5.5 inch). Pek fazla sorun teşkil etmedi. Alıştım zaten.

•  Samsung Galaxy S4 ve Benim Korkum Yardım Lütfen..

bu şekilde.
  • Zamanla alışıyorsun sana normal gözüküyor ama başkalarının gözünde tepsi

• Arkadaşlar Çok Teşekkür Ederim Minilerden hoşanmıyorumsanırım S4 satın alıcam teşekkür ederim heralde zamanla alışırım gibime geliyor.. :
  • İlk 1 hafta dev gibi gelir.Ondan sonra alışırsın diğer telefonlar küçücük gelir gözüne.
  • Doğru söylüyosun aslında sanırım satın almam gerek fakat ocak ayına kadar beklicem.fiyat biraz düşsün.
  • bu arada gf beray arkadaşımada teşeküür ederim resim için.
  • Bence S4 almalısın şu zamana göre boyutu çok abartılı değil.
    Özellik bakımından olsun şekil bakımından olsun gayet cezbedici bir cihaz.
    Uzun lafın kısası bence bütçene uygunsa al derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Samsung bu tarz sorunu olanlar için S3-S4 miniyi piyasaya sürdü.Büyük geliyorsa minisini alacaksın.

Donanımsal kısıtlama var onlarda maalesef.
  • donanımsal kısıtlama var derken ?
  • Ayrıca ocak Ayına kadar beklemem doğru olucak sanırım ?
  • Sizce aldığım zaman hangi rengini almalıyım yada hangi renkleri mevcut ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

Samsung bu tarz sorunu olanlar için S3-S4 miniyi piyasaya sürdü.Büyük geliyorsa minisini alacaksın.

O telefonlarin s3 ve s4 ile alakasi yok sadece pazarlam taktigi icin mini dediler ki millet alsin donanimsal olarak cok farkli ve kötüler

• gelmez olmadı her mağazada var al eline kullan

ama tavsiyem bekle şuan sadece

snapdragon 800 ve octa 5410 full hdde yeterli değil snapdragon 800de çok güç tüketiyor beklemek istemiyorsan iphone de alabilirsin pişman olmazsın ama beklersen daha mutlu olursun

edit: snap600 de 5410da tüm oyunları açıyor yağ gibi çalıştırıyor ama yeterli değil gelecek için işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PwaGG -- 30 Ağustos 2013; 17:09:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Türe

Sizce aldığım zaman hangi rengini almalıyım yada hangi renkleri mevcut ?

Beyazi guzel duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Allah Diyen Tirbüşon

gelmez olmadı her mağazada var al eline kullan

snapdragon 800 ve octa 5410 full hdde yeterli değil snapdragon 800de çok güç tüketiyor beklemek istemiyorsan iphone de alabilirsin pişman olmazsın ama beklersen daha mutlu olursun

edit: snap600 de 5410da tüm oyunları açıyor yağ gibi çalıştırıyor ama yeterli değil gelecek için işte

Eğer 1 yıldır falan takip ediyorsanız bu piyasayı, bu şekilde beklerseniz hiç telefon alamayacağınızı bilmeniz gerekirdi. Eğer takip etmiyorsanız da yorum yapmanız hata. Ordan burdan duyup buralarda yazıyorsunuz. Adam 50-100 milyon satacak telefon yapıyor mal mı yahu? Her telefonda aynı muhabbet. 720p teller çıktığında da aynısı yapıldı. Paranız varsa gidin alın beklemek niye android dünyasının en ileri seviye cihazı bu beklemeyle falan kimse mutlu olmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

quote:

Eğer 1 yıldır falan takip ediyorsanız bu piyasayı, bu şekilde beklerseniz hiç telefon alamayacağınızı bilmeniz gerekirdi. Eğer takip etmiyorsanız da yorum yapmanız hata. Ordan burdan duyup buralarda yazıyorsunuz. Adam 50-100 milyon satacak telefon yapıyor mal mı yahu? Her telefonda aynı muhabbet. 720p teller çıktığında da aynısı yapıldı. Paranız varsa gidin alın beklemek niye android dünyasının en ileri seviye cihazı bu beklemeyle falan kimse mutlu olmaz..

daha uzun süredir takip ediyorum.

rekabet için cılkı çıktı piyasanın mesela s2 modeli ve note2 modeli alınabilir modellerdi halada alınır.

şuan s2 çok az takılarak modern combat 4 nerdeyse hiç takılmadan rrc3 oynatıyor bu telefon 2 sene önce çıktı ama 2 sene sonrasının oyunlarını tatminkarın üstünde seviyede oynatıyor s4 peki 1.5-2 sene sonrasının oyunlarını böyle oynatabilicek mi? Hayır. Note III çok daha iyi olcak t628 var güç tüketimi s800 den çok daha az. s800 full hd için TABLETLERE geliştirildi s600 TELEFONLARA geliştirildi s600 telefona yetmedi direk s800 koydular ama bu seferde batarya yetmicek. Samsung ve Appleden umutluyum ben ilerki 6 ayda çıkıcak telefonlarda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

quote:

daha uzun süredir takip ediyorum.

rekabet için cılkı çıktı piyasanın mesela s2 modeli ve note2 modeli alınabilir modellerdi halada alınır.

şuan s2 çok az takılarak modern combat 4 nerdeyse hiç takılmadan rrc3 oynatıyor bu telefon 2 sene önce çıktı ama 2 sene sonrasının oyunlarını tatminkarın üstünde seviyede oynatıyor s4 peki 1.5-2 sene sonrasının oyunlarını böyle oynatabilicek mi? Hayır. Note III çok daha iyi olcak t628 var güç tüketimi s800 den çok daha az. s800 full hd için TABLETLERE geliştirildi s600 TELEFONLARA geliştirildi s600 telefona yetmedi direk s800 koydular ama bu seferde batarya yetmicek. Samsung ve Appleden umutluyum ben ilerki 6 ayda çıkıcak telefonlarda

Bir kere s4 ün snapdragonlusunda s600 var 800 değil ve batarya süresi exynostan daha tatminkar. İkincisi telefon çok sattığı sürece oyun firmaları ona ayar çeker rahat ol sen ne donanımlarla ne oyunlar çalışır optimizasyonla. Umutla falan olacak şey değil ben de eski s2 kullanıcısıyım satalı yıl oldu kimse o kadar da kullanmıyor beklemek hiçbir zaman çözüm veya mantıklı bir seçim değildir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.