Şimdi Ara

iPhone 5 İOS 7 Beta 3 Etkinleştirme Hatası (ACİL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
6.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Cihazım iPhone 5 A1429. TTNET yüzünden 29 Temmuz'dan beri internetim yoktu. Pazartesi geldi. Benim telefonumda hali hazırda İOS 7 Beta 3 yüklüydü. Ben en son çıkan ios 7 betaya yükseltmeye bir türlü fırsat bulamadım. Bugün dh'a gireyim dedim girdim sonra birden apple logosu çıktı dedim betadır restart attı herhalde sonra wifi seçtim sonra ektinleştirme hatası verdi şuan telefonu kullanamıyorum. iTunes'a bağladığımda ise Yazılımın süresi dolmuş yeni yazılıma güncelle yazıyor. Ben şimdi bu işi nasıl yapacağım? ios 6 yedeğide yok elimde hepsi gitti hdd'em bozulunca. Bir tek dün iCloud'a yaptığım yedekleme var. Bana bu durumdan nasıl kurtulacağımı söylerseniz çoooook memnun olurum.

Teşekkürler.

• Restore ile ios 6'ya donun sonra ios 7 beta 6 yukleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trafficci

Restore ile ios 6'ya donun sonra ios 7 beta 6 yukleyin

Hocam ios 6 yedeği yok elimde sadece dün almış olduğum ios 7 beta 3 yedeği var. Ben nasıl ios 6'ya döneceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenixmen

quote:

Hocam ios 6 yedeği yok elimde sadece dün almış olduğum ios 7 beta 3 yedeği var. Ben nasıl ios 6'ya döneceğim?

yapacak bişey yok yedeklerin uçtu bende ip üstündeyim önemli bir durum varsa udid kaydı al direk restore et aktivasyon errordan kurtulmuş olursun ve yedekten kurarsın udid yoksa

http://forum.donanimhaber.com/m_76237649/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: cenixmen

quote:

yapacak bişey yok yedeklerin uçtu bende ip üstündeyim önemli bir durum varsa udid kaydı al direk restore et aktivasyon errordan kurtulmuş olursun ve yedekten kurarsın udid yoksa

http://forum.donanimhaber.com/m_76237649/tm.htm

Saolun hocamda şu Cihazı çökertenler yada geri dönmek isteyenler için tüm orijinal sürümler. yazan yerin altında olan linktei ios 6.1.4'ü indireceğiz değilmi? Sonra iphonedo'nun videosundakileri yapsam olurmu çöken telefonuma bile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenixmen -- 29 Ağustos 2013; 23:32:43 >
  • Ben udid yaptırdım. hala etkinleştirme yi geçemiyorum.
  • beta 3'ün süresi dolmuş olabilir. o yüzden restore ile 6.1.4'e döndürün, daha sonra da shift+update ile ios 7 beta 6 yükledikten sonra beta 3'te almış olduğunuz yedeği kurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levot

beta 3'ün süresi dolmuş olabilir. o yüzden restore ile 6.1.4'e döndürün, daha sonra da shift+update ile ios 7 beta 6 yükledikten sonra beta 3'te almış olduğunuz yedeği kurabilirsiniz.

işin garibi yedekte alamıyorum şu an. Itunes da etkinleştirme yazısı çıkıp duruyor.
  • cagrimir kullanıcısına yanıt
    şu durumda backup alamazsınız diye biliyorum. daha önceden almış olduğunuz yedek varsa, anca onu yükleyebilirsiniz daha sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levot

şu durumda backup alamazsınız diye biliyorum. daha önceden almış olduğunuz yedek varsa, anca onu yükleyebilirsiniz daha sonra.

içinde çok önemli mesajlar var. silinirse durum kötü. hiç mi kurtarma şansım yok.
  • Bende de aynı sorun var.Bende daha farklı oldu ios 7 yi ipad yükledim 2-3 hafta kullandım geçen gün açtım açılmadı başlangıçta kalıyor etkinleştirin diyor itunnes den yazılımı süresi dolmuş hatası alıyorum.Eski sürümü itunnes üzerinden kurmaya çalışıyorum 3194 hatası veriyor. host dosyasını falan internetteki gibi düzenledim ama malesef hiçbir şekilde yükleme yapmıyor.
  • arkdadaşlar aynı sorun su anda bendede var telefonuma kesinlıkle etkinleştirmeyi yapamıyorum app store üyeliğimi giriyorum olmuyor baskalarının kını denıyorum yıne olmuyor bana bır çare gosterin lutfen telefon resmen çöp oldu kafayı yemek uzereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: renaccan

arkdadaşlar aynı sorun su anda bendede var telefonuma kesinlıkle etkinleştirmeyi yapamıyorum app store üyeliğimi giriyorum olmuyor baskalarının kını denıyorum yıne olmuyor bana bır çare gosterin lutfen telefon resmen çöp oldu kafayı yemek uzereyim

dfu moduna alıp restore ediceksiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.