DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Rengar İlk Hangi Skili Fullersiniz ?
20
Cevap
1
Favori
1.476
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> Şampiyon ve Kostüm >> Rengar İlk Hangi Skili Fullersiniz ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1419 LOL Mesajı 1634 Mesaj
      29 Ağustos 2013 13:27:02
      Arkadaşlar Ben İlk Q Fullüyordum. Ama W Fullemek De Çok Akıllıca Gibi ? Ama E fullemek Hiç Mantıklı Gelmiyor Yinede. Mesela http://www.twitch.tv/onlyrengar/c/2654743 burda onlyrengar ilk w fullemiş. q fulleyip adama atlasaydı adam yine ölürmüydü ölmezmiydi ? Ama w yetenek gücü istiyor. Ben İlk Q sonra W sonra E Fulliyorum.

• Yarbay
      2119 LOL Mesajı 2533 Mesaj
      29 Ağustos 2013 13:28:02
      ilk E 5'lenir bence çünkü en fazla fark olan o seviyeler arası

• Yarbay
      3147 LOL Mesajı 3079 Mesaj
      29 Ağustos 2013 13:31:12
      Early'de en çok damage atan E'dir.

"The actions of one may sunder the world, but the efforts of many may rebuild it."-Lee Sin

"A true hunter never rests." - Rengar

• Yarbay
      4760 LOL Mesajı 4793 Mesaj
      29 Ağustos 2013 13:32:47
      W yu ben can doldurmak icin kullaniyom D:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

League of Legends Tr sunucusu nick: Best Flash
      Main jungle & support
    • Yüzbaşı
      621 LOL Mesajı 714 Mesaj
      29 Ağustos 2013 13:32:58
      karşındakine göre değişir

• Yüzbaşı
      415 LOL Mesajı 437 Mesaj
      29 Ağustos 2013 13:36:37
      Genelde q fullerim burst damage için ancak outfarm kalırsam yada riski varsa e fullerim nadir olarak.

▪ Panchie ▪ TürkiyeLolking
    • Yarbay
      2257 LOL Mesajı 2301 Mesaj
      29 Ağustos 2013 13:39:00
      E.
      Eğer W ilk son seviye yapılıyorsa bir amacı vardır,genel de heavy AP'ye karşı dengeli gidebilirsin E-W'yi..

• Yarbay
      8118 LOL Mesajı 8076 Mesaj
      29 Ağustos 2013 13:39:17
      Jungle q top e

• Yarbay
      1810 LOL Mesajı 2922 Mesaj
      29 Ağustos 2013 14:43:39
      E ilk. W 3. seviye de bırakıp Q fullerim. Early de canın %40 ını dolduruyo nerdeyse W

MSI R9 390/ I7 6700/ MSI H170 Gaming M3/ 2x8 CL14/ Corsair RM750x/ Zalman Z11 Plus HF1
    • Yarbay
      5362 LOL Mesajı 5666 Mesaj
      29 Ağustos 2013 15:08:12
      Harass için E, sustain ve tankiness için W, damage için Q.

Edit: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thanor -- 29 Ağustos 2013; 15:26:44 >

• Binbaşı
      1106 LOL Mesajı 1157 Mesaj
      29 Ağustos 2013 15:23:59
      Eğer E fullemeyi tercih edersen lane'i kontrol edersin. Yani ister defansif ister ofansif oynar, lane'in ağası olursun. Ama Q fullersen mecburen ofansif oynaman gerekli. W fullemek çok akıllıca değil bence. E fullemek en iyisi.

• Yüzbaşı
      897 LOL Mesajı 913 Mesaj
      29 Ağustos 2013 15:24:53

quote:

Orijinalden alıntı: Thanor

Harass için E, sustain ve tankyness için W, damage için Q.

Tankyness ne la ilk kez duyuyorum.Adjectivei noun yapma çabasıyla sen mi uydurdun yoksa

diamond1 speaks. in diamond we trust!
    • Yarbay
      1385 LOL Mesajı 2872 Mesaj
      29 Ağustos 2013 15:26:19
      duruma göre ama genelde E fullerim sonra zaten kill veya minyon farkı açarım sonra 1v1 de çok rahat alabilecek konuma gelince q basarım.

• Yarbay
      5362 LOL Mesajı 5666 Mesaj
      29 Ağustos 2013 15:26:55
      quote:

Orijinalden alıntı: ata341

Alıntıları Göster

Tankyness ne la ilk kez duyuyorum.Adjectivei noun yapma çabasıyla sen mi uydurdun yoksa

Yanlış olmuş i ile olacaktı y ile yazmışım editliyorum hemen

• Android Beta Kullanıcısı
      2528 LOL Mesajı 2812 Mesaj
      29 Ağustos 2013 15:37:14
      E-Q-W heryerde böyleyim.

Aquila non capit muscas. (Erasmus, Adages, 3.2.65)
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Ağustos 2013 15:50:41
      Ben hep q fullerim ferocity 5 olunca çok güzel damagei var ama tavsiyeleri dinleyip bir sonraki oyunda e fulleyelim ilk :D

• Binbaşı
      1419 LOL Mesajı 1634 Mesaj
      29 Ağustos 2013 19:59:19
      quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

Ben hep q fullerim ferocity 5 olunca çok güzel damagei var ama tavsiyeleri dinleyip bir sonraki oyunda e fulleyelim ilk :D

Aynen Ama şimdi ben kuzenle kombine oynuyorum o blitzcrank ile çekiyor bende q ile vuruyorum q çok çabuk doluyor ilk e fullesem adam kaçar ama q atarım bidaha q atarım ama e yi fullesem dolana kadar kaçar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatesli milkshake -- 29 Ağustos 2013; 19:58:59 >

• Yarbay
      46 LOL Mesajı 2840 Mesaj
      29 Ağustos 2013 21:00:39
      karşında garen , malphite gibi tank varas Q fullediğinde zararlı çıkarsın. E fullerse damage atamazsın. Bu durumda tanky olmak için W fullersin.

Karşında squishy hero vardır kha zxi gibi mesela. E fullersin . Adam daha yanına bile yaklaşamadan sürekli %40-50 hp ile gezmeye başlar bi yerden sonra adamı outfarm bırakırsın. First blood almışsındır . sen lvl 3 ken adam 1 dir eğer snowball olacağını düşünüyorsan Q fullersin adamı daha kolay kesersin.

Neden W fullenir ?

Çünkü karşında tank bir hero olduğunda sana karşı armor alacaktır. W magic damage vurduğu için hem azda olsa bir damage kaynağın olucak , hemde W dan gelen armor-mresist buff'ını , W nun cd azaldığı için daha çok kullanacaksın.

Neden Q fullenir ?

Çünkü kullanım süresi çok kısadır. Yani 1 saniye içiinde Q+Q yapıp üzerine basic attack vurabilirsiniz. Attack speed steroid ini hesaba katmıyorum bile.

Neden E fullenir ?

Lane de kontrolü sağlamak ve daha çok defansif oynamak için kullanılır . Yani örnek vericek olursam ,jax e karşı Q fullediniz. Siz jax e uçup q attığınızda jax'in belki %25 canını alacaksınız ama jax tek combosuyla %50-60 canınızı götürücek sizin. Bu durumda E fullersiniz , jax i canı %40 ın altına inene kadar poke yaparsınız.

Best Vlad Planet~
    • Yüzbaşı
      451 LOL Mesajı 826 Mesaj
      29 Ağustos 2013 21:17:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

karşında garen , malphite gibi tank varas Q fullediğinde zararlı çıkarsın. E fullerse damage atamazsın. Bu durumda tanky olmak için W fullersin.

Karşında squishy hero vardır kha zxi gibi mesela. E fullersin . Adam daha yanına bile yaklaşamadan sürekli %40-50 hp ile gezmeye başlar bi yerden sonra adamı outfarm bırakırsın. First blood almışsındır . sen lvl 3 ken adam 1 dir eğer snowball olacağını düşünüyorsan Q fullersin adamı daha kolay kesersin.

Neden W fullenir ?

Çünkü karşında tank bir hero olduğunda sana karşı armor alacaktır. W magic damage vurduğu için hem azda olsa bir damage kaynağın olucak , hemde W dan gelen armor-mresist buff'ını , W nun cd azaldığı için daha çok kullanacaksın.

Neden Q fullenir ?

Çünkü kullanım süresi çok kısadır. Yani 1 saniye içiinde Q+Q yapıp üzerine basic attack vurabilirsiniz. Attack speed steroid ini hesaba katmıyorum bile.

Neden E fullenir ?

Lane de kontrolü sağlamak ve daha çok defansif oynamak için kullanılır . Yani örnek vericek olursam ,jax e karşı Q fullediniz. Siz jax e uçup q attığınızda jax'in belki %25 canını alacaksınız ama jax tek combosuyla %50-60 canınızı götürücek sizin. Bu durumda E fullersiniz , jax i canı %40 ın altına inene kadar poke yaparsınız.

Durumu o kadar iyi anlatmışsınki Rengar mainim olmasına rağmen bana laf bırakmamışsın. Helal olsun

• Binbaşı
      1205 LOL Mesajı 1307 Mesaj
      29 Ağustos 2013 21:24:30
      Q tabiki

• Android Beta Kullanıcısı
      2659 LOL Mesajı 4613 Mesaj
      29 Ağustos 2013 21:25:49
      Bence W fullenmeli gerçi duruma gore degisir.

Tostum çift kaşarlı olsun...

DH wölf köstekçileri
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> Şampiyon ve Kostüm >> Rengar İlk Hangi Skili Fullersiniz ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.