Şimdi Ara

İşte LG'nin süper telefonu G2'nin en önemli özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
2.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İşte LG'nin süper telefonu G2'nin en önemli özellikleri

LG'nin yeni nesil akıllı telefon modeli G2, teknoloji tutkunları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Tasarımı, donanım özellikleri ve kamerası gibi detaylar ile sınıfındaki en güçlü cihazlardan biri olacak G2, geçtiğimiz haftalarda Amerika'da yapılan özel bir lansman ile tanıtılmış, Donanimhaber.com olarak biz de kapsamlı bir incelemesini yayınlamıştık. Eylül ayı içerisinde satışa sunulması beklenen G2 için LG tarafından yeni bir video yayınlandı.

Hazırlanan video kapsamında LG, G2'nin en önemli özelliklerine vurgu yapıyor. 5.2-inç büyüklüğünde Full HD IPS ekranı, 2.65mm olan kasa çerçevesi, optik görüntü sabitleme özelliği ile güçlendirilmiş yeni nesil 13MP kamera, sınıfındaki en güçlü mobil işlemci olan Snapdragon 800, LG'ye has yazılım özellikleri ve 3000mAh pil gibi detaylar ile Galaxy S4-HTC One-Sony Honami gibi cihazlara meydan okuyacak G2'yi bir de LG gözünden dinleyin. Aşağıda izleyebileceğiniz yaklaşık 4 dakikalık video, adeta G2'nin bir özeti niteliğinde. 

• Forza iPhone 5S

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera olayı nokia ile kızıştı Galaxy S4 Zoom olarak samsung rakip Lg ninde bu mu silahı şimdi?

Not: Soru sordum -7 aldım nası oluyo?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 29 Ağustos 2013; 21:15:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklam alanı

• Reklam için pm
  • Harika olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diosfer -- 29 Ağustos 2013; 8:31:03 >
  • LG kadar tasarımı düşünen bir firma daha yok yine tüketiciyi görsel olarak düşünmüş tebrik ediyorum
  • şuan bu yorumu intel c2q 2.50ghz işlemcili 550 watt psu'lu masaüstü bilgisayarımdan yazıyorum şimdi bu telefonun işlemcisi 2.26ghz mi bataryası nasıl 1 gün dayanacak çok merak ediyorum

• Arka tasarım, çin malı gibi.
  • S4 e kafa tutmuş gibi ve bana göre note 3 ten dahada çok satacak bir telefon. Özellikler harika şu anki en güçlü telefonda bu ama bi samsung kadar tutmaz. Türkiyeye bu telefon gelme 2.000 tl nin altına gelmez.

• S3+iPhone = G2
  • Guzel telefon lg de güçlü geliyor artık

• Tasarımı çok güzel. İlk defa bir inceleme izlerken telefonu alma isteğim uyandı.

• Tasarım olarak çok iyi olmuş , Sony Honaminin fiziksel olmayan tuş takımı ve kalın çerçevesi yerine fiziksek tuş ve ince çerçeve çok hoş.
    Tek kötü yanı kulaklık giriş portunun yeri .
    Onun dışında getirdiği yeni özellikler (arkaya tuş koyma , kumandayı düzenleme , guest mode) çok güzel düşünülmüş .
    Snapdragon 800 işlemci ile adeta Sony Honami'ye meydan okuyor .
    Ne kadar başarılı olacağı belli değil ama LG dersini iyi çalışmış
  • Ne kadar çirkin bir alet...

• Güzel

• dolar yükseldıgı icin rahat bi 2-2.5'tan gelir.tasarımı olarak iyi olmuş.

• Reklam alanı

• One max ezer gecer.

• LG günlük kullanımda kolaylık sağlayacak herşeyi ve fazlasını bu cihazla yapmış. bence harika bir cihaz olmuş...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.