Şimdi Ara

2006-2007 BMW x3 2.0d

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2006-2007 bmw x3 2.0d hakkinda bilgi ve onerilerinize ihtiyacim var.
    aracin piyasasi km omru ve ikinci el hareketi hakkinda ve donanim yakit kronik problem vs
    araci arastirdigimda genellikle duz vites oldugunu gordum benim icin bir slklntl degil acikcasi yalniz satarken durumu ne olur onu bilemiyorum ayrica bu araclar 156hp mi 177 mi yoksa 184hp midir? arac surekli 4 cekermidir yoksa biz ayarlayabiliyormuyuz? kisacasi kullanan bilen arkadaslar onerilerinize ihtiyacim var tesekkurler.

• Merhaba arkadaşım,

Ben X3 hakkında çok bilgi sahibi değilim ama 5 ve 3 serisinde de aynı motor kullanıldığı için muhtemelen aynı tarihlerde X3'de de model yılları paraleldir.
    Buna göre 2007 ortasına kadar(muhtemelen ağustos veya eylül) olanlar 163 hp, 2010 modele kadar olanlar 177, 2010 sonrası 184hpdir. Bu tarihlere yakın makyaj görme olayı varsa o tarihleri esas alabilirsiniz.
    Bir kere binme şansım oldu. Süspansiyonu çok sert gelmişti. Ama özellikle cam tavanlı modeli alırsanız çok ferah bir araba.
    Her arabada böyledir ama bu BMW'de daha önemlidir. Biraz daha fazla verip temiz ve geçmişi bilinen (bunun için de sahibinden olması gerekmektedir) bir x3 almanızı tavsiye edebilirim.

İyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elagance45 -- 1 Eylül 2013; 16:51:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.