Şimdi Ara

General Mobile Discovery sarj ve telpa sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
4
Favori
26.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonumu dun ıstanbul leventtekı telpa ya gonderdım bugun sabah ellerıne ulastı ogleden sonra 5 gıbıde telpa servis takipte aldıgım manzarayla çok oldum
     General Mobile Discovery sarj ve telpa sorunu
    600 tl lık telefona 100 tl ıstıyorlar ve telpanın degııne gore tum parcalar telpa garantısı altındaydı sözde şimdi ne yapıcam ?
    bu sorunla karşılaşan baskalarıda varsahttps://www.facebook.com/groups/340438456092412/ üye olsunalr toplu hareket edelım

• Telpa teknik servisi arayip teyit ettin mi ? Bir yanlişlik olması lazım.benim arkadaşin servis sayfasinda aynisi yazıyordu ama aradığında garanti dahili olduğunu ve bir yanlışlık old. Beyan ettiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozknekn

Telpa teknik servisi arayip teyit ettin mi ? Bir yanlişlik olması lazım.benim arkadaşin servis sayfasinda aynisi yazıyordu ama aradığında garanti dahili olduğunu ve bir yanlışlık old. Beyan ettiler

çok aradım 1.30 saat bekledım hatta ama açan olmadı onceden baska bısı ıcın aramıstın 1 saat sonrasında açtılar kadının bırı lütfen bekleyin dedi suratıma kapattı
  • bildimiz telpa ne bekliodunuz
  • Yapacak birşey yok.değil telpa kvk genpa hepsi böyle...allah onları ıslah ede

• Daha bunlar baslangic

• bu bir kronik sorun mu? herkeste gözükebiliyor mu? geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

bu bir kronik sorun mu? herkeste gözükebiliyor mu? geçmiş olsun.

kronik değil ama sarj soketi yani usb girişi çok narin dıkkatlı kullanınca bı sorun yok
  • quote:

Yapacak birşey yok.değil telpa kvk genpa hepsi böyle...allah onları ıslah ede

Ne anladım o zaman ben garantili cihazdan. Böyle servis anlayışı nasıl bir zihniyetin ürünü olabilirki ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacikinci

quote:

Yapacak birşey yok.değil telpa kvk genpa hepsi böyle...allah onları ıslah ede

Ne anladım o zaman ben garantili cihazdan. Böyle servis anlayışı nasıl bir zihniyetin ürünü olabilirki ??

ben ve bırcok kısı daha telefon garantılı dıye aldık sadece sözde garantıler yanı kar guden kurulus oluyor
  • Milleti dolandırıyorlar kardeş,cihazı satıncaya kadar iyi ama sonrası içleracısı...ben de discovery kullanıyorum bende sorun yok taş gibi.silikonlu kılıf kullan,jelatinsiz kullanma,nemli ortamda fazla bekletme,şarj adaptör ışığı yeşile dönünce fişi çek.istediğin romu kullan hiç bir mahsuru yok.cihaz ise bu fiyata mükemmell diyorum fazla bişey demiyorum.benden sonra 10 arkadaşa da spariş ettik hepsi dua ediyorlar.s3 alanlar(sözüm meclisten dışarı) bizim cihazı görünce kendilerini enayi hissediyorlar.

• quote:

Milleti dolandırıyorlar kardeş,cihazı satıncaya kadar iyi ama sonrası içleracısı...ben de discovery kullanıyorum bende sorun yok taş gibi.silikonlu kılıf kullan,jelatinsiz kullanma,nemli ortamda fazla bekletme,şarj adaptör ışığı yeşile dönünce fişi çek.istediğin romu kullan hiç bir mahsuru yok.cihaz ise bu fiyata mükemmell diyorum fazla bişey demiyorum.benden sonra 10 arkadaşa da spariş ettik hepsi dua ediyorlar.s3 alanlar(sözüm meclisten dışarı) bizim cihazı görünce kendilerini enayi hissediyorlar.

artık discoveryde alınmaz oldu 650 tl telefon fiyatı +80 lira hafıza kartı 730 lira bu telefona verilmez bence :D

• quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

Milleti dolandırıyorlar kardeş,cihazı satıncaya kadar iyi ama sonrası içleracısı...ben de discovery kullanıyorum bende sorun yok taş gibi.silikonlu kılıf kullan,jelatinsiz kullanma,nemli ortamda fazla bekletme,şarj adaptör ışığı yeşile dönünce fişi çek.istediğin romu kullan hiç bir mahsuru yok.cihaz ise bu fiyata mükemmell diyorum fazla bişey demiyorum.benden sonra 10 arkadaşa da spariş ettik hepsi dua ediyorlar.s3 alanlar(sözüm meclisten dışarı) bizim cihazı görünce kendilerini enayi hissediyorlar.

artık discoveryde alınmaz oldu 650 tl telefon fiyatı +80 lira hafıza kartı 730 lira bu telefona verilmez bence :D

80 tl hafıza kartımı ? daha 3 gun once arkada class 10 sandisk 16 gb yı 30 tl ye aldık

• 06KUBİLAY06 kullanıcısına yanıt
    nerden aldınız çok iyiymiş fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

nerden aldınız çok iyiymiş fiyat

ben kendım 1 ay once nt de 30 tl ye almsıtım ındırımdeydı arkadasada burrda müzik bank dıye bi elektronıkcı var ordan aldık
  • Migroslarda şu an hala sandisk 16gb class10 hafıza kartı.30 lira ya satılıyor,

• telefon bugun garantıden geldı aldıgım gıbı telefoncuya goturdum sımdı sarj oluyor ama pc gormuyor sorudum nıe gormuyo dıye onun ıcın anakartın degısmesı gerekıyo dedı bastan soleseydın hıc yaptırmazdım dedım suan sarjda hıc sıkıntı yok ama telefon pc ye baglayamıyor ve benım acil olarak root yapmam lazım garantıye unroot yapıp gonderdım sımdıde pc gormedıgı ıcın root olmuyor bırı telefondan root yapmanın bı yolunu soyleyebılırmı yoksa durum vahim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06KUBİLAY06

telefon bugun garantıden geldı aldıgım gıbı telefoncuya goturdum sımdı sarj oluyor ama pc gormuyor sorudum nıe gormuyo dıye onun ıcın anakartın degısmesı gerekıyo dedı bastan soleseydın hıc yaptırmazdım dedım suan sarjda hıc sıkıntı yok ama telefon pc ye baglayamıyor ve benım acil olarak root yapmam lazım garantıye unroot yapıp gonderdım sımdıde pc gormedıgı ıcın root olmuyor bırı telefondan root yapmanın bı yolunu soyleyebılırmı yoksa durum vahim

http://forum.donanimhaber.com/m_76663488/f_//tm.htm#76663488

burada var
    hafıza kartını telefondan çıkarıp, gerekli yüklemeleri sd karta atarak root yapabilirsin

• Telefoncuya gitmeyin cihazlarınız garanti dışı kalır. Usb şarj soketi için 100 tl istedilerse yanlışlık olabilir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.