- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Netmahali Kaldıramıyorum ACİLL!!!
Bu konudaki kullanıcılar:
 
2
Cevap
815
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


8 Mesaj
22 Ağustos 2013; 12:03:45 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar Tüm arama motorlarıma netmahal die bi program girdi açılış sayfam oldu verdiiniz taktikler bi yere kadar işe yarıo sora tekrar geliop bu şey formattan başka çaresi yok mu bilenler??
_____________________________

cCc Hak Yol İslam cCc
cCc Yaşasın Milliyetçi Türkiye cCc


739 Mesaj
22 Ağustos 2013; 12:17:34 

1- Masaüstünüzdeki Google Chrome simgesine fareyle sağ tıklayarak açacağınız menüdeki Özellikler satırını seçin.

2- Açılan Özellikler menüsü altından “kısayol” sekmesini seçtikten sonra, “Dosya Konumunu Aç” butonuna tıklayın.

3- Ekrana gelecek olan Google Chrome’un kurulu olduğu klasörde old_chrome.exe ve chrome.exe olarak iki adet dosya göreceksiniz. Burada Chrome.exe’yi silin, ardından da old_chrome.exe adlı dosyaya fareyle sağ tıklayarak, dosyanın adını Chrome.exe olacak şekilde yeniden adlandırın.

4- Şimdi masaüstüne geri dönebilirsiniz. Masaüstünüzdeki Google Chrome simgesine tekrar farenin sağ tuşu ile tıklayarak açılan menu ekranından Özellikler satırını seçin. Daha sonar yine “Kısayol” sekmesine gidin. Şimdi “Hedef” bölümündeki linki düzenlemeniz gerekiyor.

5- Hedef sekmenizde bu örneğimizde V9 açılış sayfasını bilgisayarımızdan kaldırmamızı sağlayacak yönergeleri anlatacağız. “C:\Users\Mystrandel\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe tr.v9.com/tam/tam_3567891234_567351 ” gibi bir link çıkacak. Buradaki adres satırında dikkatli bir şekilde chrome.exe’den sonraki bölümü silerek son durumu “C:\Users\Mystrandel\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe” haline getirdikten sonra “Uygula” butonuna basarak bu pencereden çıkabilirsiniz. Hedef sekmesindeki adresi dikkatlice incelerseniz orada aynı zamanda kullanıcı adınızın da olduğunu göreceksiniz. Bu örneğimizdeki kullanıcı adı Mystrandel olduğu için ekran görüntüsünde onu görüyorsunuz. Dolayısıyla kendi bilgisayarınızdaki Hedef bölümündeki dosya adresi satırında C:\Users\ kısmından sonraki alanda kendi kullanıcı adınız olmalıdır. C:\Users\pcextra\AppData… gibi.

6- Şimdi teorik olarak açılış sayfamızı, giriş sayfamızı ya da başlangıç sayfamızı (siz her ne tabiri kullanıyorsanız) değiştirmek için geriye tek bir işlem daha kaldı. O da Chrome tarayıcımıza girerek ana sayfamızı örneğin Google giriş sayfası yapmak. Bunun için Chrome tarayıcınızda Ayarlar kısmına girmeliyiz ya da tarayıcıda adres satırına chrome://settings/ yazmalıyız. Burada “Başlangıçta” kısmında dilediğiniz sayfayı ekleyebilirsiniz. Google açılış sayfası için “Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç” satırındaki “Sayfaları ayarla” linkine tıklayıp karşınıza gelecek kutucuğa http://google.com.tr adresini yazabilirsiniz.

Güvenli anasayfa açılış sitelerine dikkat
Tam olarak bu noktada Netmahal.com için minik bir açıklama ekleyelim. Eğer bilgisayarınızda netmahal nasıl kaldırılır sorusunu yanıtını arıyorsanız çözüm çok basit. Netmahal.com kullanmak istemeyen kullanıcılarına anasayfa üzerindeki “Kaldır” seçeneği sunuyor, bu seçeneğe ulaşmak için www.netmahal.com/uninstall.htm adresini ziyaret edebilirsiniz.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkn3899 -- 22 Ağustos 2013; 12:17:54 >
_____________________________

IV. Murad
Bağdat Fâtihi, Sahib-î-Kıran, Gazi
" Yardım almaya alışan, emir almayada alışır"


8 Mesaj
22 Ağustos 2013; 12:27:59 

Çok sağol kardeşim İşe yaradı
_____________________________

cCc Hak Yol İslam cCc
cCc Yaşasın Milliyetçi Türkiye cCc
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Netmahali Kaldıramıyorum ACİLL!!!
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR1
0.374