Şimdi Ara

BMW 3.20i almaya karar verdim. Seçimlerime bir bakmanız mümkün müdür?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yarın gün içerisinde altta vereceğim iki seçenekten birini sipariş vermiş olacağım. Linkleri inceleyip seçimlerim hakkında değerleri yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim.

Ekonomik seçimim
    mybmw.nl/l0c6w0y1

M paket
    mybmw.nl/i7g3s1q4

Ilk arabam olacak. 328i de düşünmüyor değilim aslında ama daha önce 320i yi 2 hafta kadar kullandım kiralık olarak ve çok memnun kaldım.

Dil hollandaca ama linklerden mavi yazılara tıklayıp resimli olarak neyin seçili olduğunu görebilirsiniz.

Yorumlarınızı beklerim.

• hocam bence m paket olanını alın.çok göz alıcı ve hoş duruyor.ayrıca 320i iyi bir seçim,ama ben olsam 328 tercih ederdim.saygılar
  • ne karar verdiniz?sipariş ettinizmi?
  • Cuma günü BMW Amsterdam'a gidip görüştüm. İlk seçeneğin araç rengini gri metaliğe çevirerek fiyat aldım. Toplamda 2000EU indirim yaptılar internetteki fiyat üzerinden. + bmw ceketi+ paspaslar +anahtarlık ve gümüşi orjinal film kaplama hediyeleriyle anlaştık. Zaten tüm bakımlar 4 sene süresince bedava çünkü arabayı operasyonel kişisel leasing ile alıyorum. Birtek finans departmanının onay vermesi kaldı hayırlısı ile o da olursa bilgileri paylaşacağım. Bu arada araba teslimi 2 ayı bulabilir ama daha erken de olabilir onaya müteakip.

Hayırlısı
  • Hayyrly olsun,

Araçlary gördükten sonra benim de Hollanda'ya ya da o taraflara do?ru kaçma iste?im var.Paketler güzel olmu?.

Tekrar hayyrly olsun,

Hayyrly günler,
    Emre.
  • hollandanın şartlarını bilmediğim için çok nesnel bir yorum yapma şansım kalmıyor lakin m paket candır deniz abi :) hayırlı uğurlu olsun şimdiden kazasız belasız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: splendour.rrr

hollandanın şartlarını bilmediğim için çok nesnel bir yorum yapma şansım kalmıyor lakin m paket candır deniz abi :) hayırlı uğurlu olsun şimdiden kazasız belasız :)

Teşekkürler Görkem. Allah herkesin gönlüne göre versin ve kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. İnşallah bir sonrakine içi dışı M olan bir araç nasip olur =)
  • Emre Guven kullanıcısına yanıt
    Sağolun,

Tabii ki bu işin merkezi Almanya ama bu taraflara yolunuz düşerse haber verirseniz sevinirim. Hem tanışırız hem de birlikte gezmiş oluruz. (Dikkat böbrek.avi içerir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Sağolun,

Tabii ki bu işin merkezi Almanya ama bu taraflara yolunuz düşerse haber verirseniz sevinirim. Hem tanışırız hem de birlikte gezmiş oluruz. (Dikkat böbrek.avi içerir)

Tabi ki gelirim.Önce üniversiteyi kazanmam gerekiyor.Sonra Erasmus vs. ile gelmeyi planlıyorum.
    böbrek.avi'ye alışkınım. Kosova'da da aynısı var diyorlardı

Ama tabi ki bir gün mutlaka gelmeyi düşünüyorum.

Hayırlı günler,
    Emre.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.