Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu kapatıp açtım tüm uygulamalar gitti neredeyse. NAzar değmesin dedik başımıza gelene bak. Sebep ne olabilir.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Arkadaşlar telefonu kapatıp açtım tüm uygulamalar gitti neredeyse. NAzar değmesin dedik başımıza gelene bak. Sebep ne olabilir.?

Telefonu tamamen kapatıp biraz bekledim, açtıktan sonra 5 dakika kadar daha bekleyince kendine geldi.
  • Beyler telefon riptige gp 2 oyununu kaldırır mı paralı oyun malum. Bir de telefonda hafıza kalmadı tüm veriler hafıza kartında 1.7 gb lık real racing 3 var onu nasıl atabilirim karta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka problemim var şimdi, kadı kızında da olur gerçi. Yarışlarda sola çekiyor araba, onu nasıl halledeceğiz_
  • Arkadaşlar mobil veriyi açıyorum ama bağlanmıyor

• 4.1 deyin ve rahatım sorunu olanlar bnce geçsin

• isimsizbağyan kullanıcısına yanıt
    Ayarlar tamam mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: g.enver

Beyler telefon riptige gp 2 oyununu kaldırır mı paralı oyun malum. Bir de telefonda hafıza kalmadı tüm veriler hafıza kartında 1.7 gb lık real racing 3 var onu nasıl atabilirim karta

Riptide gp rahat kaldırır. Kasma yok
  • beyler telefona kılıf önerebilecek var mı ?
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Nasıl ayrlar

• quote:

Orijinalden alıntı: aslan0233

beyler telefona kılıf önerebilecek var mı ?

İki haftada geldi, memnunum
    http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=271222235682

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemansy

quote:

Orijinalden alıntı: aslan0233

beyler telefona kılıf önerebilecek var mı ?

İki haftada geldi, memnunum
    http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=271222235682

hocam eyvallah da ebaydan alamam ki kredi kartım yok. az öncede şunu buldum ararken nasıl sence alıyım mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-sony-xperia-l-s36h-beyaz-moshi-hard-case-pluskargo-plus1film-135506923/detay/

• Arkadaşlar 4.2.2 sorunlarına iki madde daha ekleyeyim.bluetooth kulaklık sorunu.bağlı olduğu halde ses alışverişi yok ve kulaklık üzerindeki düğme etki etmiyor telefona.iki ayrı kulaklık ile demedim.ayrıca alarm özelliği açıldığında uyarı sesi ne seçerseniz seçin derinden bir üçlü uyarı sesi geliyor.bu sorunun baş gösterdiği gün işe geç kaldım.
    Bu sorunlarla karşılaşan var mı?yoksa da 4.2.2 kullanan arkadaşlar bu özellikleri test edip burada deneyimleri paylaşırlarsa çok iyi olur.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    ayarlar derkn nasıl yani? ben aveanın sosyal paket diye bişeyi var onu yaptım işte bir türlü mobil veri kullanamıyorum ya acaba aveada mı sorun kayıt filan yaptırmam gerekir mi
  • Halletim

• Ben de aranıza katıldım gittim Gold'dan aldım telefonu fakat şarj alıyor açılmıyor telefon.Acaba iade bi telefon filan mı verdiler bana...Yarım saat şarj ettim,denedim tekrar açılmıyor.Yoksa belli bir süre şarj da mı kalmalı...

Bu arada arka kapakta n işareti olan ufak bir etiket var.Herkeste var mı bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kareem1987 -- 28 Kasım 2013; 21:47:32 >
  • kareem1987 kullanıcısına yanıt
    evet, NFC alanı orası, diğer modellerin yerleri farklı olabiliyor.. şarj konusu da biraz tuhaf, bana 4 saat şarjda kalsın kapalı şekilde demişti aldığım kişi. şu an 2 gününde %14 te. bataryasından müthiş memnunum..

bu arada arkadaşlar şuna bi bakabilir misiniz ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2532743
  • quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

yahu gül gül öldüm bugün.ama sinirden...

Dershanedeyim ve çok acil bi şekilde annemi aramam gerekiyor.Numarayı çeviriyorum.Arıyorum.Ahizeden ses yok.
    Telefonu kapatıp açtım.Numarayı çeviriyorum arıyorum.Ses var, benim sesim gitmiyor...

Neyse bir şekilde annemle iletiştik.Dersteyim, canım bir sıkıldı.Açayım bari biraz donanım habere bakayım dedim.Baktım da.Ana ekrana bir döndüm, tüm ikonlar widgetlar baştan bir daha yüklendi.Neyse dedim 1 kere olur Ram dolmuştur ama.Her başka programa girdiğimde aynı sıkıntı aynı sıkıntı.Resmen arkaplanda uygulama çalıştırmıyor yahu! Zannedersin 1GB Ram yok, 100MB Ram koymuşlar.Galaxy Ace bu telefondan daha hızlı çalışıyor şu anda ya.

1 Ay daha beklerim.Eğer bu herifler güncelleme falan vermezlerse direk satarım telefonumu.Galaxy Gio var evde bitane bir süre onu kullanırım para biriktiririm.Sony dışında da başka bir marka alırım olur biter.General Mobile Discovery bile şuan daha cazip....

DİPNOT : Tabii bunu 4.2. sürümü için söylüyorum.4.1'de hiçbir sıkıntım yok.Yarın da Downgrade yapacağım zaten..

illaki hatalar vardırda, bu gün dikkat ettim en ufak ilgisiz gördüğün bir widget yüklemek bile telefona reset attırabiliyor. htc sense clock yükledim. baktım devamlı reset atıyor. ilk önce konumu soruyor ve internet bağlantısı olmadığından reset atıyor. bende hemen pc wi fi sini açtım oyomatik buldu ilimi ve daha reset atmadı. telefonun görünümü manyak oldu. :) iyi bir wp8 launcher buldum. en üste htc nin saati hava durumunu koydum. go locker kilit ekranı. hızlı ayarlar için toucher pro. görüntü falan manyak bir şey oldu telefon. scn auto hatası dışında hiç bir hata görünmüyor şu an hala.

yalnız arkadaşa demişler ya sony den, scn auto modunun hatası için fabrika ayarlarına getirin halolur. başkada sorun yoktur. inanasım geldi valla :)

• Arkadaşlar 4.1 veya 4.2 de google play storedan wifi ile aşırı yavaş indirme veya indirememe sorunu olanlar endişe etmesin telefondan veya yazılımdan. Format atarsanız geri de yükleyemeyebilirsiniz. Google Playe saldırı olduğunu duymuştum. Ben şu an 10 kb 10 kb indiriyorum her şeyi. Sizde de böyle bir sıkıntı var mı, sadece wifida ama normalde yok.

Sıkıntısı olan ve çözebilen pm atarsa çok sevinirim.

Teşekkürler, iyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 18XET01

Arkadaşlar 4.1 veya 4.2 de google play storedan wifi ile aşırı yavaş indirme veya indirememe sorunu olanlar endişe etmesin telefondan veya yazılımdan. Format atarsanız geri de yükleyemeyebilirsiniz. Google Playe saldırı olduğunu duymuştum. Ben şu an 10 kb 10 kb indiriyorum her şeyi. Sizde de böyle bir sıkıntı var mı, sadece wifida ama normalde yok.

Sıkıntısı olan ve çözebilen pm atarsa çok sevinirim.

Teşekkürler, iyi akşamlar.

yok problem en az 500kb / sn ile indiriyor. birde ben apk downloader kullanıyorum. telefonda zaten apk leri arşivlemek için program var. ama pc lerde apk downloader apk arşivi ve tekrar tekrar aynı şeyleri yüklememek için özellikle kotalı kullanıcılar için iyi.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.