Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kulaklık için urbanears plattan öneririm...over ear serlsl, fiyatlar ortalama...renkler harika..basslar tizler çok net ve yalıtımı iyi.kafa ve kulak ağrıtmıyor.ayrıca şu da süper, sol kulaklıktan normal telefona gelen kablo var.sağ tarafta da 2. bi kulaklık takacağınız dişi jack girişi var. yani kulaklığa 2. kulaklık bağlanıyor.

ayrıca mikrofonlu ve ses kontrollü, xperla lde sorunsuz çalışıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

kulaklık için urbanears plattan öneririm...over ear serlsl, fiyatlar ortalama...renkler harika..basslar tizler çok net ve yalıtımı iyi.kafa ve kulak ağrıtmıyor.ayrıca şu da süper, sol kulaklıktan normal telefona gelen kablo var.sağ tarafta da 2. bi kulaklık takacağınız dişi jack girişi var. yani kulaklığa 2. kulaklık bağlanıyor.

nerde link fiyat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

quote:

kulaklık için urbanears plattan öneririm...over ear serlsl, fiyatlar ortalama...renkler harika..basslar tizler çok net ve yalıtımı iyi.kafa ve kulak ağrıtmıyor.ayrıca şu da süper, sol kulaklıktan normal telefona gelen kablo var.sağ tarafta da 2. bi kulaklık takacağınız dişi jack girişi var. yani kulaklığa 2. kulaklık bağlanıyor.

nerde link fiyat?

yok artık... oldu olacak şuraya eğileyim de...

yok mu sizde google arkadaş? yaz oraya, bak aynen şunu "urban ears plattan" diye. aha sana milyin tane resim, link, fiyat.. Dnrda satılıyor hatta bi tüyo daha..

herşeyi devletten bekliyorsunuz yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: g.enver

bu kırmızıyı turuncu, moru lacivert çekmesi düzeldi demiştim yanılmışım, gün ışında doğru çekiyor ev ışığında bu sorun ortaya çıkıyor.

kulaklık olarak iphone 5 kulaklığıyla idare ettim bir süre ama o da kulak içi değildi, ses çok kısık geliyordu mx player yükledim o sesi yükseltiyordu... neyse bugün sennheiser cx 200 street II kulaklığım geldi. mx player a gerek kalmadan yüksek ses alabiliyorum ama şu var telefonun ses çipi iyi değil, o kulaklığı iphone 5 de denedikten sonra xperia çöp gibi geldi zaten sony ericsson w995 gibi müzik konusunda efsane telefon kullanmış birisiyim bu müzik konusunda tatmin olmam zor.

telefon kaç gb hafıza alıyor, 32 de kasılma olur mu ?

Yav he he,
    ses çipi iyi değilmiş denmez. 90 lık alet 100üzerinden ıphone 95 olduğundan tatmin olmadım denir. Normalde 80 75 lere kötü denir. Ses seviyesni poweramp nrgplayer vs iyi muzik playerle yükselteblirsin. Yakında paylaşıcam iyi programları. FOTO
    örnekleri...

Kaynak. Gsmarena

• quote:

quote:

quote:

nerde link fiyat?

yok mu sizde google arkadaş? yaz oraya, bak aynen şunu "urban ears plattan" diye. aha sana milyin tane resim, link, fiyat.. Dnrda satılıyor hatta bi tüyo daha..

pardon yorgun olduğum ve kafamın yatağa yöneldiği bir anda yazdım bunu. emrivaki gibi olmuş. aslında bakmıştım google da isim yabancı gelince kısaca hemen soruvereyim dedim. yoksa bir art his niyet yok yani. özür dilerim.

yalnız bir yukardaki iletideki arkadaşında dediği gibi sesle ilgisi olsun diğerleri olsun iyi programların bir listesini verirseniz memnun oluruz. launcher v.s yani ne varsa?

• quote:

quote:

quote:

quote:

nerde link fiyat?

pardon yorgun olduğum ve kafamın yatağa yöneldiği bir anda yazdım bunu. emrivaki gibi olmuş. aslında bakmıştım google da isim yabancı gelince kısaca hemen soruvereyim dedim. yoksa bir art his niyet yok yani. özür dilerim.

yalnız bir yukardaki iletideki arkadaşında dediği gibi sesle ilgisi olsun diğerleri olsun iyi programların bir listesini verirseniz memnun oluruz. launcher v.s yani ne varsa?

eyvallah :)

makale hazırlıyorum, birkaç güne hazıe olur sanırım...

• quote:

Orijinalden alıntı: the spooks

quote:

Orijinalden alıntı: g.enver

bu kırmızıyı turuncu, moru lacivert çekmesi düzeldi demiştim yanılmışım, gün ışında doğru çekiyor ev ışığında bu sorun ortaya çıkıyor.

kulaklık olarak iphone 5 kulaklığıyla idare ettim bir süre ama o da kulak içi değildi, ses çok kısık geliyordu mx player yükledim o sesi yükseltiyordu... neyse bugün sennheiser cx 200 street II kulaklığım geldi. mx player a gerek kalmadan yüksek ses alabiliyorum ama şu var telefonun ses çipi iyi değil, o kulaklığı iphone 5 de denedikten sonra xperia çöp gibi geldi zaten sony ericsson w995 gibi müzik konusunda efsane telefon kullanmış birisiyim bu müzik konusunda tatmin olmam zor.

telefon kaç gb hafıza alıyor, 32 de kasılma olur mu ?

Yav he he,
    ses çipi iyi değilmiş denmez. 90 lık alet 100üzerinden ıphone 95 olduğundan tatmin olmadım denir. Normalde 80 75 lere kötü denir. Ses seviyesni poweramp nrgplayer vs iyi muzik playerle yükselteblirsin. Yakında paylaşıcam iyi programları. FOTO
    örnekleri...

Kaynak. Gsmarena

la dengesiz ergen o he he lafını yüzünde çarparım edepli konuş..

keşke dediğin gibi olsa da %90 lık bi zevkimiz olsa .. yorumlara bakarsan ses kısıklığı sorununun kulaklıkla çözüldüğünü göreceksin. adam gibi önerini yap.. yıllardır sony harici telefon kullanmadım bana mı sony nin müzik kalitesini anlatıyorsun karşılaştırdığım iphone değil w995, k750i gibi sony nin kendi telefonları. bu telefonların kendi kulaklıklarını yıllar boyunca kullandım başka kulaklık hiç araştırma gereksinimi bile duymadım. daha w995 i yeni satıp bunu aldım arada çok çok ciddi fark var w995 100 ise bu anca 75 alır o da çok iyi kulaklıkla... clear audio dediğin gördüğüm en kötü müzik yazılımı. bir de clear audio plus koymuşlar adını çok artı bir şey ya.. mp3 dosyalarını en azından ekolayzır ile bi düzene çekebiliyorum ama telefondan video - konser izlemek işkence. mx player gibi yazılımlarla çalıştırınca da yine aynı kalite bir de bu uygulamalar sarj canavarı dakikada %1 sarj yiyor. param olsa sattığım elemandan w995 i geri alıp kendi hpm 77 kulaklığıyla takılırım. resimleri de w995 çok çok daha gerçekçi renkler ile çekiyor. benim harici hard diskimde k750i - w995 in hala resimleri duruyor. bunun renk ayarında sorun var. donanım olarak üstün olabilir w995 çok çok iyi çekiyor da demiyorum ama adamlar yazılımsal olarak çok kötü haldeler. ericsson gibi dev bir telefon şirketiyle yollarını ayırmaları kötü etkilemiş.. daha 4-5 ay önce xperia z gelmeden sony nin amiral gemisi ion diyorlardı bi bak bakayım ion a güncelleme veriyorlar mı daha... insanlar bu telefonu sony nin kendi güncellemesi yüzünden istediği gibi kullanamıyor... hee telefon çok mu kötü değil fiyatına göre beni tatmin ediyor hatta yazılım sorunları - yazılım desteği - ses kalite sıkıntısı - teleservice sıkıntıları gibi basit şeyler olmasa gerçek f/p telefonu derim..

edit: bunu gördüğüm iyi oldu al sana sony nin sağlam telefonu ne hale getirdiğinihttp://forum.donanimhaber.com/m_83778090/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 14 Kasım 2013; 16:54:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

quote:

Orijinalden alıntı: safast

Arkadaşlar ben de 4.2.2yi yükledim bildirim ışığının stamina modda yanmama sorunu ortadan kalkmış klavyede değişiklik oldukça iyi geldi bataryası da az fark edilecek düzeyde iyi gibi geldi bana fakat kamerayı pek anlayamadım hdr etkisini arttırmış mı nolmuş bilmiyorum bir garip çıkıyo fotoğraflar gündüz çekimi iyileşmiş ama gece çekiminde ekranda titreme var gibi sadece kamerada anlamadığım şeyler oluyor bir de kamerayı açıp kapatırken çıt sesi geliyor hafif bu normal mi aldığımdan beri var. Aslında kamera daha iyi çekiyor fakat gece daha karanlık gibi çekiyor bir de kamera açıkken titriyor ekran bitmeknüzere olan ampul gibi
    Yardımcı olur musunuz

Gece çekiminde karanlık olması bendede var otomatik modda daha iyi çekiyor gece ama bu seferde kamera hata verip kapanıyo dili ingilizce yapınca hersey normal çalışıyo bide şunu farkettim Son güncellemeden sonra pil yüzde yüz doluyken bekleme süresi 15 gün gösteriyo bi önceki sürümde 5 günü. Geçmiyordu

Evet 3gün13saat diyordu %100deyken şimdi şarj daha dayanıklı hemen uyanık moda geçip şarjı tüketmiyor herşey güzel ama kamera.rezalet
    En üstte yeni bir mod var çekim modları diye SCN simgesiyle o moda alınca 3-5 sn sonra maalesef kamera durdu deyip kapanıyor

• quote:

quote:

Arkadaşlar ben de 4.2.2yi yükledim bildirim ışığının stamina modda yanmama sorunu ortadan kalkmış klavyede değişiklik oldukça iyi geldi bataryası da az fark edilecek düzeyde iyi gibi geldi bana fakat kamerayı pek anlayamadım hdr etkisini arttırmış mı nolmuş bilmiyorum bir garip çıkıyo fotoğraflar gündüz çekimi iyileşmiş ama gece çekiminde ekranda titreme var gibi sadece kamerada anlamadığım şeyler oluyor bir de kamerayı açıp kapatırken çıt sesi geliyor hafif bu normal mi aldığımdan beri var. Aslında kamera daha iyi çekiyor fakat gece daha karanlık gibi çekiyor bir de kamera açıkken titriyor ekran bitmeknüzere olan ampul gibi
    Yardımcı olur musunuz

titreme olayını L yi almadan önce M yi bayide incelerken görmüştüm ve renklerde çok farklı idi nesneninkinden bunları görünce M den vazgeçmem kolay oldu ve L aldım.

Fakat bu güncellemeyle lde de böyle sorun oldu napcaz şimdi

• quote:

quote:

quote:

Yardımcı olur musunuz

titreme olayını L yi almadan önce M yi bayide incelerken görmüştüm ve renklerde çok farklı idi nesneninkinden bunları görünce M den vazgeçmem kolay oldu ve L aldım.

Fakat bu güncellemeyle lde de böyle sorun oldu napcaz şimdi

Beyaz ışık altında görüntü titremesi normal hocam.

• Arkadaslar HOME tuşuna basılı tutunca çıkan google sekmesini değiştiremiyormuyuz????

• daseko D kullanıcısına yanıt
    Kapatılabiliyor. Google aramayı silince ama bir türlü bende degiştiremedim
  • bende k750i kullandım ses cidden on numaraydı xperia l de o kaliteyi göremedim eskiden müzik telefonu değince akla ilk gelen sony di şimdi yavaş yavaş tarihi oluyor. ayrıca son güncelleme baştan sona fail olmuş telefon sürekli kitleniyor kendine gelmiyor kamera desen durduruldu hatası alıyorum sürekli sonumuz hayrola

• bende de w880i vardı, 10 numaraydı sesi. zaten ona kanıp tekrar xperialara bakiyordum, müzik için
  • Xperia L den bahsettiğinize eminmisiniz ben ses yükseltici falanada gerek duymadım bence yeterli hatta fazla bile denebilir.

Bu arada xperia u da bile scn auto doğru düzgün çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frolding -- 14 Kasım 2013; 21:55:19 >
  • bize de gelsin :)
  • ayrıca ; şu linke de bir göz attım... aslında göz atmadım, komple okudum

http://www.sonymobile.com/tr/software/phones/xperia-l/
  • helloween kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2419042&page=79

burda bir tane bomba var, anladığım kadarıyla henüz tam stabil değil gibi ama arayüz mükemmel, hızlı ayarlar , x-reality pro , bravia engine 2 vs.. rom yükleyebilsem kaçarı yok denerdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: merihanac

bize de gelsin :)

pardon bu neyi ifade ediyor? 4.2 numarasını bilmediğimden bu bir düzeltme fix i falanmı? ve böyle bir hataları düzelten güncelleme varsa kime gelmiş? hangi ülkelere yani? bizede gelecekmiki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: merihanac

bize de gelsin :)

pardon bu neyi ifade ediyor? 4.2 numarasını bilmediğimden bu bir düzeltme fix i falanmı? ve böyle bir hataları düzelten güncelleme varsa kime gelmiş? hangi ülkelere yani? bizede gelecekmiki?

Bana da bugün geldi bu.
    Forumda duyduğum sorunlardan ötürü güncelleme yapmakta kararsızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekmek arası sakız -- 15 Kasım 2013; 13:02:11 >

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.