Şimdi Ara

Bmw F10 520i (1.6 Turbo 170 Hp) Testim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
9
Favori
44.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah kaptan [
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Test güzel olmuş ve BMW'yi seven biri olarak diyeceğim; 1.6 motorlu bir araca 164.000TL hayatta vermem.

Aynen oyle hocam.

Dogru soze ne denir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes E serisini test ettinizmi aceba?
  • Test cok iyi hocam forumda ilk test eden kisi oldunuz heralde
    Yanliz benim mi sansim yaver gitmez kadin sizle yine baya sohbet etmis sanslisiniz o konuda.
    Headshot demeniz muthisti bu arada...
    Yakit tuketimi gayet normal aracin baya da iyi aslinda benim 2005 megane 9 litre yakiyor bu arac 9 litre yaksa ne olur

E180 testi dusunuyor musunuz?
    O arac hakkinda da fikirlerinizi duymak isteriz

• 160k fiyat çok Borusan kadar kar güden bir firma görmedim..316i nin vergisiz fiyatını 320i'den fazla yapmışlardı en son..şuan mobildeyim bakamıyorum..sanırım bu araçtada aynı söz konusu..

• quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

bana kalsa bnde gidip 160 bin tl buna vereceğime 2. el temiz 160 bine dizel alırım bulunur herhalde
    not:para yok olsa yani

Haklisiniz fakat soyle ki senin 2. Elde aldigin o 520d'nin onceki sahibi o araci baya bir hirpalamistir. Nasil olsa satiyorum demistir. Riske girmeye gerek yok bence fakat 2. Elde gayet mantikli

Bmw alanlarin yas ort. Ortada bu adamlar 5 serisi ile bile hiz yapiyorlar

• İnceleme için teşekkürler.

Güzel ve verimli bir test olmuş. Satış temsilcisi olan bayan, müşteri; siz ise satış temsilcisi gibi kalmışsınız. Bu arada, "Headshot" kısmına da çok güldüm. BMW 5.20İ hakkında, son zamanlarda çok fazla tartışma çıkmıştı, biraz da olsa bir şeyler hakkında fikir sahibi olduk.

Bu arada, satış temsilcisi opsiyonel mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bu araç sayesinde şişik fiyatlı, alt sınıf ve kalitesiz BMW 320D almanın hiçbir anlamı kalmadı.

maksimum 100.000 lira olması gereken araç 160.000 lira neresi mantıklı bu aracın
    geçiniz arkadaş
  • Test ıcın elıne saglık ancak arac ıcın 5 serısı ıcın amıral dıyerek vıdeo ya baslaman ınandırıcılık acısından - puan aldı dıyebılırım bır cok ozel donanımı 520i de opsıyon lıstesınde olmadıgınıda belırteyım yıne cok dolu bırsey almak ıstıyorsan 520d almak zorundasın cunku opsıyonları kapalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Test ıcın elıne saglık ancak arac ıcın 5 serısı ıcın amıral dıyerek vıdeo ya baslaman ınandırıcılık acısından - puan aldı dıyebılırım bır cok ozel donanımı 520i de opsıyon lıstesınde olmadıgınıda belırteyım yıne cok dolu bırsey almak ıstıyorsan 520d almak zorundasın cunku opsıyonları kapalı

Amiral olan 5 serisi degil Cagri ustadim. 520d motoru. 1.6 litrelik motor kolay kolay satislarini gecemez E segmentinde muhabbetini yapmistik tabi video yarida baslayinca boyle anlasilmasi normal

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

İnceleme için teşekkürler.

Güzel ve verimli bir test olmuş. Satış temsilcisi olan bayan, müşteri; siz ise satış temsilcisi gibi kalmışsınız. Bu arada, "Headshot" kısmına da çok güldüm. BMW 5.20İ hakkında, son zamanlarda çok fazla tartışma çıkmıştı, biraz da olsa bir şeyler hakkında fikir sahibi olduk.

Bu arada, satış temsilcisi opsiyonel mi ?

Rica ederim bende uzun zamandir test yapmamistim iyi oldu. Test gorevlisi hakkinda hicbir fikrim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: drberti

Mercedes E serisini test ettinizmi aceba?

Musait bir zamanda o aracida test edecegim. Kiyaslamasini yaparim

• quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bu araç sayesinde şişik fiyatlı, alt sınıf ve kalitesiz BMW 320D almanın hiçbir anlamı kalmadı.

Sizin City daha kaliteli hatta değil mi 320d'den ?

Senin skodadan daha kaliteli city
  • Kanke su telefonu sarj et allah askina yeaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

Kanke su telefonu sarj et allah askina yeaaa

O hakan degil ustad
    Lonely hakanim geziyor suan

• Şarjı olmayan samsung telefon kullanan Hakan'dan başkası olamaz diye düşündüm aslında

Gız güzelse beni de götürün teste bir kerecik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

Şarjı olmayan samsung telefon kullanan Hakan'dan başkası olamaz diye düşündüm aslında

Gız güzelse beni de götürün teste bir kerecik

Hakan ile ayni kaderi paylasiyoruz
    Birgun test icin organizayon yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: metamorfik87

quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

bana kalsa bnde gidip 160 bin tl buna vereceğime 2. el temiz 160 bine dizel alırım bulunur herhalde
    not:para yok olsa yani

Haklisiniz fakat soyle ki senin 2. Elde aldigin o 520d'nin onceki sahibi o araci baya bir hirpalamistir. Nasil olsa satiyorum demistir. Riske girmeye gerek yok bence fakat 2. Elde gayet mantikli

Bmw alanlarin yas ort. Ortada bu adamlar 5 serisi ile bile hiz yapiyorlar

170 bine temiz bulunabiliyor hocam ama dediginiz gibi skinti cikabilir

• Artık direksiyon bu renk mi gelior açık renk döşemeyle, yoksa ahşaplarla beraber özel sipariş falan mı geçilmiş?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.