Şimdi Ara

LOL - Kulaklık Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Logitech G35 almıştım. Neyse güzel çalışıyor her yerde ama oyuna girince bazen hiç çalışmıyor(ses gelmiyor). bazen 2dk çalışıyor sonra ses kesiliyor.
    Yardım bekliyorum

• İlginç Alakasız olacak ama sanırım tüm teknosalarda devam eden, eye-Q marka bir kulaklik var indirimde.20 tl ve gayet guzel her yonden lol,skype iyi gidiyor + rahat.
  • ses mi kasıyonuz ne gerek var abartı kulaklığa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASP -- 17 Ağustos 2013; 19:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASP

ses mi kasıyonuz ne gerek var abartı kulaklıpa

Kulaklık kullanmaya başlayınca oyunda daha önce hiç duymadığım sesler duymaya başladım

Edit:Kulaklığa gerek yok gibi anladım pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sandor Clegane -- 17 Ağustos 2013; 19:16:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masamune

İlginç Alakasız olacak ama sanırım tüm teknosalarda devam eden, eye-Q marka bir kulaklik var indirimde.20 tl ve gayet guzel her yonden lol,skype iyi gidiyor + rahat.

Ya bide ben şimdi G510 klavyede aldım oyun moduna alıyorsun bir tuşla yani ne alaka bilmiyorum belki bilen vardır diye yazıyorum o yüzden mi olsa dicem aklıma hiç bir şey gelmiyor neden böyle olduğuna dair..

Not:Konu amacı bunları almam tamam yazmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASP

ses mi kasıyonuz ne gerek var abartı kulaklıpa

Ben öyle alıştım şimdi sessiz oynayınca yada arkadan müzik açınca zevk alamıyorum yada ping seslerini duyamadığım için fail oluyorum bazen

Edit: Sırf lol için almadım zaten Dead Space falan çok sarıyor böyle kulaklıklarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SideBlast -- 17 Ağustos 2013; 19:18:15 >
  • Steelseries Siberia V2 Kulaklık-Frost Blue kullanıyor genellikle profesyonel oyuncular. ama fiyatı tuzlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vampir Damon Salvatore

Steelseries Siberia V2 Kulaklık-Frost Blue kullanıyor genellikle profesyonel oyuncular. ama fiyatı tuzlu

Kardeş tavsiye istemedimki bi okuyaydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SideBlast

quote:

Steelseries Siberia V2 Kulaklık-Frost Blue kullanıyor genellikle profesyonel oyuncular. ama fiyatı tuzlu

yardım bölümüne açsaydın konuyu ozaman kardeş :)
  • quote:

quote:

quote:

yardım bölümüne açsaydın konuyu ozaman kardeş :)

Orayada açtımda sadece lolde ses yok diye burayada açtım

Amaç up..

• quote:

Logitech G35 almıştım. Neyse güzel çalışıyor her yerde ama oyuna girince bazen hiç çalışmıyor(ses gelmiyor). bazen 2dk çalışıyor sonra ses kesiliyor.
    Yardım bekliyorum

Hocam aynı sorun bendede var G430 kullanıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_79410066/f_//tm.htm#79410066

bu konudada belirttim.Sorun Surround sesten kaynaklanıyor çoğu zaman.Ve gaming software sorunlu driverların güncellenmesi lazım.

Edit:Hatta sesler kesiliyor, oyun bitiyor launcher da hiçbişeye tıklanmıyor.İşlemlerden kapatmak zorunda kaldığüım bile oldu sağ üstten X'e basıp kapatamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3PL4C3R -- 17 Ağustos 2013; 20:48:22 >

• quote:

Frost blue işin artistliği, bu kulaklıklar ses kartlı olduğu için bu kadar pahalı yoksa razer ve logitech dışında kulaklık almak saçmalık biraz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.