Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (385. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
5
Favori
544.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEn de 2 yi bitirdim 3 ü yükledim 3 sıktı açıkçası. 1 deki atmosfer falan çok daha iyi gibi, eski bilgisayarımda 15 fps ile biraz oynamaya çalışmıştım Artık son grafiklerde oynayabiliyorum, 1. oyunu indirip bakayım tekrar
  • beyler güncel memory 4 savesi bulamadım bulan varsa link atabilirmi birde windows 7 de nereye atacagım dosyaları söylermisiniz çok minnettar olurum 1 haftadır oyun oynayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nolemers

beyler güncel memory 4 savesi bulamadım bulan varsa link atabilirmi birde windows 7 de nereye atacagım dosyaları söylermisiniz çok minnettar olurum 1 haftadır oyun oynayamıyorum

Her ne kadar ölü konuyu canlandırmak gibi olacaksa da "Jerusalem sorunu" nu çözemeyen olduysa ben 1.31 gb'lik patch'i indirdim kurdum rahat rahat oynuyorum.

Böylece bu oyuna yeni başladığım ifşa olmuştur
    Evet oyun güzel, şehirler harikulade görünüyor ve maalesef yine evet oyun kendini tekrar ediyor...

Ancak görevleri de kendimce güzelleştirmeye çalışıyorum. Mesela "sivili askerlerin elinden kurtarma" görevlerinde özellikle şu ana kadar edindiğim yetenekleri ayrı ayrı kullanarak görevi tamamlamaya çalışıyorum.

• Oyun bitti, ingiLAZca olduğu için sonunu anlamadım
    Ama biraz garip geldi bana, konusunu bilmiyorum ama sanki devamını getirmek için açık bırakılmış gibiydi. Tabi Assassins Creed 2 hakkında henüz bilgim yok. Neyse sıra ona geldi, kurup oynayım bari...
  • Kardeş,ben oyunun 1.sini bitirdim.Ancak Assasin Brother Hood'u bitiremiyorum.Çünkü nasıl başlanıyor kaldığımız yerden bulamadım.Oyunu kapatıyorum.Girince story diyip SEISON diyorum.Baştan başlıyor.Ne yapacağım?Yardım eder misiniz ?
  • Beyler Assasin Brother Hood'ta kaldığımız yerden nasıl başlıyoruz ?Ben oyuna girince Story'e basıp SEIOSON'a giriyorum.Baştan başlıyor.Yardım eder misiniz ?
  • arkadaşlar ben wın7 de oynuyom juruselama gelince oyundan atıyor verdiğiniz linki indirdim user/assasıns creed/save game içindeki dosyalarla değiştirirdim ama fakat hala sorun aynı ne yapabılırım
  • ama hadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliberk17

ama hadi

Çok değil, şöyle üç beş satır yukarıya baksan ve hazreti google'a sorsan sorununu çözeceksin.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=58351311

Mesele emri vaki yapıp "ama hadi" çözün bu sorunumu yapmak değil, mesele azıcık araştırmayı bilmek.
    Ha eğer çalışan bağlantı bulamazsan onu da yaz, yükleriz senin için uygun bir yere...
  • quote:

Orijinalden alıntı: altaylar3

Beyler Assasin Brother Hood'ta kaldığımız yerden nasıl başlıyoruz ?Ben oyuna girince Story'e basıp SEIOSON'a giriyorum.Baştan başlıyor.Yardım eder misiniz ?

Dostum senin sorunun benzerini yaşayanlar olmuş. Bende win 7 32 bit var o sorunu yaşamadım.
    Eğer senin işletim sistemi de win 7 ise sağ tıkla "yönetici olarak çalıştır" diyerek oyunu aç ve öyle kaydet. Eğer o işe yaramaz ise, aşağıdaki siteye bak belki orada belirtilen yol sende de işe yarar...

http://www.fulloyun.com/f91/assassins-creed-brotherhood-save-sorunu-cozumu-68654/

• denedim olmadı
  • Beyler ilk oyunun senaryo kısmını bitirdim. Templar şovalyeleri ile bayrakları tamamlamak istiyorum. Oyuna girdiğimde tekrar senaryoyu izlemeden şehirlerde dolaşmanın bir yolu yok mu? Continue butonu sönük halde, butona tıklanmıyor.
  • güzel oyun
  • ben patchı yükledim sorunsuz çalıştı rusça ya ayarlamıştım ama shıft le attan iniyodum şimdi yapamıyorum ve binaya tırmanamıyorum
  • Arkadaslar as. Creed brotherhood oynuyorum iki saattir bir bolumde kaldim cikamiyorum =) ya bende bir mallik var yada oyunda

Havuzlu bir bolum 4 direkten havuzu doldurdum havuz doldu direkler kirildi havuzunortasi delindi asagiya indim orda oyle kaldim bi kapi var arkasinda da bir kol atliyorum zipliyorum kapinin arkasina gecemiyorum bilen varsa hayrina bir el atsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

Arkadaslar as. Creed brotherhood oynuyorum iki saattir bir bolumde kaldim cikamiyorum =) ya bende bir mallik var yada oyunda

Havuzlu bir bolum 4 direkten havuzu doldurdum havuz doldu direkler kirildi havuzunortasi delindi asagiya indim orda oyle kaldim bi kapi var arkasinda da bir kol atliyorum zipliyorum kapinin arkasina gecemiyorum bilen varsa hayrina bir el atsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

Arkadaslar as. Creed brotherhood oynuyorum iki saattir bir bolumde kaldim cikamiyorum =) ya bende bir mallik var yada oyunda

Hizli cevap icin cok tesekkurler oyun gercekten cok surukleyici herseyini guzel ayarlamislar %12 sini tamamlamisim daha

keske dil bilseydimde konusulan herseyi anlasaydim =) daha super olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

assasin's creed 2'yi bitirdim, sizce buna mı başlayayım yoksa brotherhood'a mı?

brotherhood a başla yada 2 yi baştan bitir :D
  • Bilen biri ilk cikandan son cikana adini yazabilir mi digerlerinide bitirmek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bilen biri ilk cikandan son cikana adini yazabilir mi digerlerinide bitirmek istiyorum

Buyrun hocam

1-Assassin's Creed
    2-Assassin's Creed 2
    3-Assassin's Creed Brotherhood
    4-Assassin's Creed Revelations
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.