DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Assassin's Creed (ÇIKTI)
7.777
Cevap
6
Favori
526.853
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Assassin's Creed (ÇIKTI)
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 122 123 124 125 126 127 128 129 130 sonraki >>>
Giriş
      2475 Mesaj
      02 Eylül 2009 12:56:25
      @MusabAslan haritayı açıp ss atabilir misiniz? Belki de bilgi toplamamışsınızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nodex -- 2 Eylül 2009; 12:56:46 >
    • Yarbay
      2167 Mesaj
      04 Eylül 2009 11:16:09
      Ben pc de oynadım geçenlerde arkadaşım ps3 için blueray ni getirdi gamepadle süper oynanıyor bilsem baştan ps3 te oynardım.

• Onbaşı
      32 Mesaj
      08 Eylül 2009 22:58:21
      bende oyun rusca calısıyor ıngilizce nası yapabilirim??

• Onbaşı
      32 Mesaj
      10 Eylül 2009 18:20:45
      biri yardımcı olsun Lütfen

• Binbaşı
      1107 Mesaj
      11 Eylül 2009 15:36:46
      SLMS,
      beyler oyunu ilk çıktığı (daha doğrusu nete ilk düştüğü) sırada indirip oynadım fakat malum jarusaleme giremedim. uzun süre çözümsüz kaldıktan sonra rusların patchi tek çözümgibi görünüyordu. rusça oynayacağıma hiç oynamam dedim bıraktım. uzun süredir takip etmiyordum ama 2si çıkacak gibi. o sebeple ilk oyunu adam gibi oynamak istiyorum baktım 188 sayfa olmuş okuyamadım, jarusalem olayına adam gibi bi çözüm var mı? varsa ne? yardımcı olabilir misiniz? şayet bişi bulunamadıysa orj. alacam netten yurtdışından ucuza buldum, ama son şansımı denemek istiyorum

Her imza mı kural dışı olur arkadaş? nasıl bir forumdur burası her şey politik her şey yasak, biraz özgürlük biraz ferahlık...

battlenet ID: Ger0nim0#2326 - Steam&Origin: Ger0nim0_86 - in DH since 2006
    • Yüzbaşı
      981 Mesaj
      11 Eylül 2009 15:55:34
      vvar jaresulaem fix ama dediğin rusça bu mudur bilmem

• Binbaşı
      1196 Mesaj
      11 Eylül 2009 17:15:01

quote:

Orijinalden alıntı: GEr0nim0

SLMS,
      beyler oyunu ilk çıktığı (daha doğrusu nete ilk düştüğü) sırada indirip oynadım fakat malum jarusaleme giremedim. uzun süre çözümsüz kaldıktan sonra rusların patchi tek çözümgibi görünüyordu. rusça oynayacağıma hiç oynamam dedim bıraktım. uzun süredir takip etmiyordum ama 2si çıkacak gibi. o sebeple ilk oyunu adam gibi oynamak istiyorum baktım 188 sayfa olmuş okuyamadım, jarusalem olayına adam gibi bi çözüm var mı? varsa ne? yardımcı olabilir misiniz? şayet bişi bulunamadıysa orj. alacam netten yurtdışından ucuza buldum, ama son şansımı denemek istiyorum

Hocam D&R'da oyun 15 TL ye satılıyor. Gidip almanı tavsiye ederim.

Jaqen H'ghar
      Efsaneler: Vikings | The Walking Dead | Game of Thrones | Narcos | Prison Break | Lost | Dexter
    • Yüzbaşı
      316 Mesaj
      13 Eylül 2009 00:19:54
      şu sahne ile beni bitirmiş oyundur

burda 2-3 dakka durup manzarayı izledim

• Teğmen
      176 Mesaj
      14 Eylül 2009 04:34:57
      Eğer oyunu benim gibi çok sevdiyseniz kitabını okuyabilirsiniz Fedailerin Kalesi Alamut

• Yarbay
      2944 Mesaj
      14 Eylül 2009 05:22:13

quote:

Orijinalden alıntı: legolas165

Alıntıları Göster

Hocam D&R'da oyun 15 TL ye satılıyor. Gidip almanı tavsiye ederim.

15 tl ye düşmüş oyun bence git orjinal al ama bende netten edindim oyunu ilk çıktıgı zaman öyle bi sorun yaşamadım istersen link vere bilirim pm oke

Sanma şâhım / herkesi sen / sâdıkâne / yâr olur
      Herkesi sen / dost mu sandın / belki ol / ağyâr olur
      Sâdıkâne / belki ol / bu âlemde / dildâr olur
      Yâr olur / ağyâr olur / dildâr olur / serdâr olur
    • Yüzbaşı
      612 Mesaj
      14 Eylül 2009 18:22:32

quote:

Orijinalden alıntı: GEr0nim0

SLMS,

normal oyunda kudüste takılma olmuyo zaten ilk düsen versiyonda oyle bi sıkıntı vardı dedigin gibi. rusca patch vs save filan var ama bilmiyorum ne kadar saglıklı olur bende de vardı o vers. sonra attım gitti ama 15 tl ye inmis gidip orj de alınabilir gayet mantıklı

Biz daha 6 yaşında soğuktan titreyerek; "Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun" diye ant içtik.
    • Yüzbaşı
      492 Mesaj
      14 Eylül 2009 20:07:08

quote:

Orijinalden alıntı: Patriot_942

Eğer oyunu benim gibi çok sevdiyseniz kitabını okuyabilirsiniz Fedailerin Kalesi Alamut

Kitabı oyundan daha pahalı.

• Yarbay
      9347 Mesaj
      14 Eylül 2009 23:38:09

quote:

Orijinalden alıntı: John Coffey

şu sahne ile beni bitirmiş oyundur

burda 2-3 dakka durup manzarayı izledim

Bende izlemiştim.Harika ya.Birde şehri tam hatırlamıyorum ama çok yüksek bi kule vardı onun tepesinde şehri izlerken de manzara çok güzeldi.

Önce Allah, sonra Ben Affleck.
    • Yüzbaşı
      316 Mesaj
      14 Eylül 2009 23:48:18

quote:

bu al mualllim de hasan sabbah oluyo heralde

• Yarbay
      2167 Mesaj
      15 Eylül 2009 00:10:19
      O şehrin ismini bende hatırlayamadım ama çok yüksek kuleye tırmanmak ve manzarası harikaydı hatta limanda gemideki elemana suikast yaptığımız şehirdi.

• Yarbay
      3687 Mesaj
      15 Eylül 2009 00:31:05

quote:

Orijinalden alıntı: isk0rpit

O şehrin ismini bende hatırlayamadım ama çok yüksek kuleye tırmanmak ve manzarası harikaydı hatta limanda gemideki elemana suikast yaptığımız şehirdi.

Akka olması lazım

bu mesajda yazılanların hiçbiri doğru değildir. mesaj içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır.
    • Yüzbaşı
      981 Mesaj
      16 Eylül 2009 14:14:47
      ya arkdaşlar oyunu oynarken bende 1 saat filan geçiyo mavi ekran donma oyundan atma başlıyo özellikle bu mavi ekran beni çok kıl ediyo sürekli çıkıyo

• Yüzbaşı
      455 Mesaj
      17 Eylül 2009 12:42:19
      Arkadaslar oyun tam olarak nerde geciyor cunku etrafta turk bayrakları var ve bazı askerler turkçe konusuyor ??

• Yüzbaşı
      492 Mesaj
      17 Eylül 2009 13:17:41

quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Arkadaslar oyun tam olarak nerde geciyor cunku etrafta turk bayrakları var ve bazı askerler turkçe konusuyor ??

Kudüs,Akka,Haçlı Askerleri... Hiç mi bir fikir oluşmadı kafanda?

• Yüzbaşı
      455 Mesaj
      17 Eylül 2009 14:51:46

quote:

Orijinalden alıntı: Anakhrapat

Alıntıları Göster

Kudüs,Akka,Haçlı Askerleri... Hiç mi bir fikir oluşmadı kafanda?

anladım tesekkur ederim

acıkcası hosuma giiti boyle bir oyunda turkce konusmalarda olması

• Teğmen
      176 Mesaj
      17 Eylül 2009 15:00:57

quote:

Alıntıları Göster

bu al mualllim de hasan sabbah oluyo heralde

Pek sayılmaz oyun kitapla birebir gitmiyor paralel gidiyor nasıl ki kurtlar vadisi de gerçekle birebir değil ama sonuçta bir benzerlik var aslan akbey suikasti gibi
      Çünkü kitabın sonunda -yani Wladimir Bartol un yazdığı kitap- Al tahir Veziri öldürüyor fakat vezir ölmeden önce gerçeği anlatıyor o da kandırıldığını anlayınca tahir i öldürmeyip geri yolluyolar ama Hasan Sabbah anlıyor çünkü hiç bir haşhaşi görev tamamlandıktan sonra geri gelmez diye...
      Odasına girince perdenin arkasına saklanan adamlar yakalıyo suikastçiyi bağlıyolar sonra konuşuyo Avniyle(bu onun gerçek adı)
      son olarak bu konuşmadan sonra onun bu işlerden vazgeçiceğini anlıyo emir verip kendi yolluk hazırlıyo ve avninin istediği gibi onu bilimle uğraşması için yolcu ediyo
      Bir süre olaylar durulunca artık büyümenin zamanı geldi diyo. Her komutanı bi kaleyi fethetmesi için yolluyo.Hatırladığıma göre En zor kalelerden biri olan Massiaf(ki bu Assassins Creed deki kale) ı Ebu Ali ye ihale ediyo ve bi daha hiç alamuttaki odasından dışarı çıkmıo ...

Uzun oldu ama anlatıyım dedim kitabın sonları böyleydi hatırladığım kadarıyla

• Yüzbaşı
      492 Mesaj
      17 Eylül 2009 16:16:49

quote:

Alıntıları Göster

Pek sayılmaz oyun kitapla birebir gitmiyor paralel gidiyor nasıl ki kurtlar vadisi de gerçekle birebir değil ama sonuçta bir benzerlik var aslan akbey suikasti gibi
      Çünkü kitabın sonunda -yani Wladimir Bartol un yazdığı kitap- Al tahir Veziri öldürüyor fakat vezir ölmeden önce gerçeği anlatıyor o da kandırıldığını anlayınca tahir i öldürmeyip geri yolluyolar ama Hasan Sabbah anlıyor çünkü hiç bir haşhaşi görev tamamlandıktan sonra geri gelmez diye...
      Odasına girince perdenin arkasına saklanan adamlar yakalıyo suikastçiyi bağlıyolar sonra konuşuyo Avniyle(bu onun gerçek adı)
      son olarak bu konuşmadan sonra onun bu işlerden vazgeçiceğini anlıyo emir verip kendi yolluk hazırlıyo ve avninin istediği gibi onu bilimle uğraşması için yolcu ediyo
      Bir süre olaylar durulunca artık büyümenin zamanı geldi diyo. Her komutanı bi kaleyi fethetmesi için yolluyo.Hatırladığıma göre En zor kalelerden biri olan Massiaf(ki bu Assassins Creed deki kale) ı Ebu Ali ye ihale ediyo ve bi daha hiç alamuttaki odasından dışarı çıkmıo ...

Uzun oldu ama anlatıyım dedim kitabın sonları böyleydi hatırladığım kadarıyla

Bugünlerde yeni bir kitap daha çıktı Haşhaşinler ile ilgili.

• Teğmen
      176 Mesaj
      17 Eylül 2009 16:39:34

quote:

Orijinalden alıntı: Anakhrapat

Alıntıları Göster

Bugünlerde yeni bir kitap daha çıktı Haşhaşinler ile ilgili.

Adı nedir acaba?

• Yüzbaşı
      492 Mesaj
      17 Eylül 2009 17:27:37

quote:

Alıntıları Göster

Adı nedir acaba?

Kitapçıda görmüştüm ama ismini hatırlamıyorum.Senin bahsettiğin kitabın adı ne?

• Teğmen
      176 Mesaj
      17 Eylül 2009 18:13:33

quote:

Kitapçıda görmüştüm ama ismini hatırlamıyorum.Senin bahsettiğin kitabın adı ne?

Ben Alamut u okudum ve Güvercin gerdanlığınıda bitirmek üzereyim az kaldı

• Yüzbaşı
      316 Mesaj
      17 Eylül 2009 19:08:26
      amin maalouf'un semerkantını okudum ben ordan biliyorum haşhaşiler ve hasan sabbah hakkında bişeyler.O kitap da çok güzeldir tavsiye ederim

• Teğmen
      176 Mesaj
      17 Eylül 2009 19:37:03

quote:

amin maalouf'un semerkantını okudum ben ordan biliyorum haşhaşiler ve hasan sabbah hakkında bişeyler.O kitap da çok güzeldir tavsiye ederim

Bir ara onada bakarım teşekkürler

• Teğmen
      141 Mesaj
      20 Eylül 2009 19:57:11
      deli oyun :)

• Er
      5 Mesaj
      23 Eylül 2009 19:55:34
      Assain creed combo kill nasil yapiliyor?

Y.S.Ç
    • Çavuş
      45 Mesaj
      25 Eylül 2009 14:34:56
      bu oyunu oynadıkça binanın terasından, evin balkonundan aşağı atlamak istiyo canım... ama malesef aşağıda saman yığınları yok

• Yarbay
      6233 Mesaj
      05 Ekim 2009 08:05:00
      arkadaşlar bu oyuna yeni başladım ve bi bolumde takıldım.memory block 4 deyim. at ile jeruselam a gittim.kudüs sanırım.orada yeni skilleri ogrendikten sonraki gorev ne anlamadım haritada bişi cıkmıyor.nasıl gecicem anlamadım lutfen yardım edin.yardımlarınızı gun icerisinde bekliyorum. resimler aşagıda.yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• Binbaşı
      1655 Mesaj
      05 Ekim 2009 14:33:18

• Yarbay
      6233 Mesaj
      05 Ekim 2009 14:40:16

quote:

Orijinalden alıntı: sencerr

ne bu simdi.

• Yarbay
      2167 Mesaj
      05 Ekim 2009 14:41:59

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

arkadaşlar bu oyuna yeni başladım ve bi bolumde takıldım.memory block 4 deyim. at ile jeruselam a gittim.kudüs sanırım.orada yeni skilleri ogrendikten sonraki gorev ne anlamadım haritada bişi cıkmıyor.nasıl gecicem anlamadım lutfen yardım edin.yardımlarınızı gun icerisinde bekliyorum. resimler aşagıda.yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Oyunu bitireli çok oldu hatırlamıyorum ama görevler bazen can sıkıcı olabiliyor öncekikle açabildiğin bütün kulelere tırman ve haritayı aç mesala bir adamdan bişey çalcan yada dinlicen onları göremessin kartal yuvalarının hepsini aç.

• Yarbay
      6233 Mesaj
      05 Ekim 2009 15:13:51
      hocam oyun 10 numara olmus ama bu gorevler insanı delirtiyor.haritada gorev ariyom ararken basım belaya giriyor.oluyom haydi en baştan.1 allahın kuluda yardım etmiyor .surdan gidiceksin diye.oyunun full resimli cozumunu arıyorum ama oda yok.kafayı yiycem.bugunde gecemessem silicem.gorevler cok can sıkıcı.

• Yarbay
      2737 Mesaj
      05 Ekim 2009 15:40:39
      O görevlerde size yapacağınız suikast için istihbaratlar verilmekte.Hedef'in yanlız kalacağı noktalar,hedefi öldürmeden önce temizleminz gereken gözlemciler,en iyi kaçış noktaları gibi. bunlara "Memory Log" bölümünden bakabiliyorsunuz.

Ayrıca İngilizceniz yeterli ise bu istihbaratları kullanrak suikast düzenlemek inanılmaz zevkli.Ben yanlızca bazı suikastlar için yarım saat PC başında plan yaptığımı biliyorum ama o yarım saat sonunda hiç bir askere farkettirmeden sesizce yaptığım suikastın zevki bambaşkaydı.

• iOS Beta Kullanıcısı
      2922 Mesaj
      06 Ekim 2009 12:01:43
      ArkadaşLar MERMORY BLOCK 3 bitiriyorum tam teLeport oLucakken ya oyun donuyor yada teLeport ( mavi ışıkLı yer) kaLıyorum.Diğer haritaya geçmiyor.1.2 patch ve crack yaptım ama sorun aynı sizce neden oLabiLir ?

Herkes Haddini Bilecek !

• Yarbay
      2100 Mesaj
      09 Ekim 2009 04:21:02
      hayırlısıyla son 5 part ım kaldı yeni bilgisayarımla bu oyunu oynayabileceğim sonunda

Eski kullanıcı adım : Sefid.dL
      Eski şifrem : k_4547203ddsa
      bir aşk şarkısı söylüyordun ki,
      birden sustun.
      düşmemek için saçlarına tutundu dünya..
    • Teğmen
      181 Mesaj
      19 Ekim 2009 10:19:50
      Beyler almak istiyorumda şu ASSASSINS S CREED DIRECTOR S CUT EDITION nedir.Bu 15 lira çünkü d&r da.Tam sürüm ise alacam

• Yarbay
      9943 Mesaj
      19 Ekim 2009 10:49:25
      Director's Cut Edition oyunun konsol sürümünde olmayan bazı görev türlerini içeriyor. PC sürümü bu isimle çıkarılmıştı. Tam sürüm yani. Gidip alabilirsiniz.

• Teğmen
      181 Mesaj
      19 Ekim 2009 11:27:10
      Teşekkürler yarın alıyorum

• iOS Beta Kullanıcısı
      2922 Mesaj
      25 Ekim 2009 23:52:48
      Jerusalem böLümünde oyunu takıLan arkadaşLar.Aşağıdaki dosyaLarı indirim hjsplit iLe birLeştirin ve oyunun içine atın.Sorununuz haLLoLacaktır
      DataPC_Jerusalem.forge
      http://rapidshare.com/f.../datapc_jerusalem.7z.001
      http://rapidshare.com/f.../DataPC_Jerusalem.7z.002
      http://rapidshare.com/f.../datapc_jerusalem.7z.003
      http://rapidshare.com/f.../DataPC_Jerusalem.7z.004
      http://rapidshare.com/f.../datapc_jerusalem.7z.005

Herkes Haddini Bilecek !

• Yarbay
      12563 Mesaj
      26 Ekim 2009 11:22:11

quote:

Orijinalden alıntı: materhan

Beyler almak istiyorumda şu ASSASSINS S CREED DIRECTOR S CUT EDITION nedir.Bu 15 lira çünkü d&r da.Tam sürüm ise alacam

Hafta sonu bende alcam D&R'dan. İmzamdaki sistemde kasmadan rahatça oynatır mı ?

• Teğmen
      181 Mesaj
      26 Ekim 2009 19:49:53

quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Alıntıları Göster

Hafta sonu bende alcam D&R'dan. İmzamdaki sistemde kasmadan rahatça oynatır mı ?

Oynanır büyük ihtimalle

• Yüzbaşı
      401 Mesaj
      28 Ekim 2009 10:49:06
      Selamlar arkadaşlar memory block 7 de takıldım oyunun sonu galiba. çünkü şehre dönüp al muallimle konuştu öldürdüğüm adamları tekrar öldürdüm adamın kendisini 9 a kopyaladığı yeride geçti. en son konuşuyor benimle ve ben onu shiftle ittikten sonra kayboluyor ama bahçede bulamadım onu sonradan baktım ki yukarıdaki balkonda öylece duruyor bu hata sadece bende mi oluyor.

• iOS Beta Kullanıcısı
      2922 Mesaj
      28 Ekim 2009 18:42:37

quote:

Orijinalden alıntı: esram30

Selamlar arkadaşlar memory block 7 de takıldım oyunun sonu galiba. çünkü şehre dönüp al muallimle konuştu öldürdüğüm adamları tekrar öldürdüm adamın kendisini 9 a kopyaladığı yeride geçti. en son konuşuyor benimle ve ben onu shiftle ittikten sonra kayboluyor ama bahçede bulamadım onu sonradan baktım ki yukarıdaki balkonda öylece duruyor bu hata sadece bende mi oluyor.

bende az önce bitirdim oyunu.KayboLduktan sonra bahçede buLdum ve öLdürdüm.Sen yukarı baLkona çıkamıyormusun ki ?

Herkes Haddini Bilecek !

• Yarbay
      12563 Mesaj
      28 Ekim 2009 22:38:32
      Bugün gittim D&R hatta aldım kasaya giderken bıraktım DIRECTOR S CUT EDITION yazısı yüzünden ama keşke alsaymışım.

• Yarbay
      2892 Mesaj
      28 Ekim 2009 23:11:26
      directors cut... ekstralı sürüm işte, ne bırakıyorsun?

• Yarbay
      12563 Mesaj
      28 Ekim 2009 23:25:56

quote:

Orijinalden alıntı: AnimePiggy

directors cut... ekstralı sürüm işte, ne bırakıyorsun?

Eklenti paketi gibi bişi sandım merak etme alırım yakın zamanda

• Binbaşı
      1511 Mesaj
      03 Aralık 2009 04:08:27
      An itibariyle bitirdim. Sonu çok ilginç geldi ve hoşuma gitti. Gizemli yazılar işaretler...
      Oyunun devamı olan ACII'yi sabırsızlıkla bekliyorum.

• Yüzbaşı
      952 Mesaj
      03 Aralık 2009 15:50:52
      Geçen gün dayanamadım gidip tekrar aldım cd sini ve oynadım.

• Yarbay
      3897 Mesaj
      Oyunu bugün yeni yükledim grafikler vs. çok güzel.Ama kontrolleri tam olarak kavrayamadım biraz zor olacak gibi..

Patch vs yüklemem gerekiyormu ?

Soldaki sistem ile 1280x1024 full özelliklerde gram kasma olmadan oynayabiliyorum ama tek sorunum alttan ve üstten şeritler çıkıyor ve oyun bazen hata veriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The MasteR -- 8 Aralık 2009; 0:40:21 >

Başarılar Gelir Geçer, Asaletin Bize Yeter
    • Yüzbaşı
      605 Mesaj
      off yha bizdeki şansa bak oyunun 2 si çıktı biz daa 1. oyundan bahsaediyoz

ama asla 1i bitirmeden 2 ye başlamam

• Yüzbaşı
      439 Mesaj
      09 Aralık 2009 20:01:16
      beyler birisi bana yan kesicilik görevinde yardım etseniz.. adam sabit duruyor f duşuna basıyom herhangi bir faaliyet olmuyor haritda yumruk işareti gözüköyor...

• Yarbay
      3897 Mesaj
      10 Aralık 2009 14:45:42

quote:

Orijinalden alıntı: yunusyunus

beyler birisi bana yan kesicilik görevinde yardım etseniz.. adam sabit duruyor f duşuna basıyom herhangi bir faaliyet olmuyor haritda yumruk işareti gözüköyor...

Valla oyuna bende yeni başladım ve kendime kızdım neden daha önce yüklemedim diye neyse sanırım şöyle yapıyoruz.

Adam konuşurken F tuşuna basıyoruz dinliyoruz falan adam yüremeye başlayınca koşarak (Hızlı değil normal ve F tuşuna basılı tutuyoruz bu arada) Adamın yanından geçerken Shift'e basıyoruz ve alıyor..

Ben böyle yapıyorum şahsen Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin

Başarılar Gelir Geçer, Asaletin Bize Yeter
    • Yarbay
      3670 Mesaj
      13 Aralık 2009 19:29:22
      bu oyunu zamanında oynamadıgım için pişmanım şimdi başladım güzel birazda sorunlu bir oyun ama altyazı olmaması çok can sıkıcı bazen anlamıyosun ne dediğini bide keşke hep aynı olaylar olmasaydı 2.si bomba gibi olucak eminim..

bu arada arkadaşlar karakterimiz nereli ya

"BenÇokAyrılıklarYaşadımOYüzdenBitişikYazdımHerşeyi"

• Android Beta Kullanıcısı
      1331 Mesaj
      13 Aralık 2009 21:48:34
      Bende yaklaşık 2 saat önce bitirdim. İlk çıktığında oyun hatalıydı(yani orjinal olmayanlar) kudüse girilmiyodu bir daha yüklememiştim, geçen gün orjinal aldım 14 lira olmuş(tabi 2 koca sene geçti ucuzlasın yani) Oyun genel olarak güzel tek problem görevlerin tekrar etmesi ve kolay oluşuydu. Ama zevk aldım her ne kadar aynı şeyleri yapmış olsamda tavsiye ederim eğer biraz sabrınız varsa...

• Yarbay
      2251 Mesaj
      02 Ocak 2010 02:48:19

bende daha yeni başladım 2. oyun gelmeden bitiriyim bari :) ama önceki sayfalardaki yorumlarda söylendiği gibi oyun sürekli tekrar etsede beğendim :)

• Onbaşı
      26 Mesaj
      02 Ocak 2010 23:52:00
      Arkadaşlar Bu Sistem Oyunu Kaldırır mı?

ATI RS600M RADEON XPRESS 1250 856Mb Hyper Memory
      2 Gb Ram
      Intel® Dual Core T2330 1 MB L2Cache 65 nm 533 Mhz FSB 1.6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodrigo315 -- 3 Ocak 2010; 0:03:38 >

• Teğmen
      141 Mesaj
      03 Ocak 2010 17:30:33
      aranızda benim gibi oyunu kaydetmeden oyundan çıkıp önceden görünen görevleri şimdi göremeyenleriniz var mı?kafayı yedim ne yaptımsa o görevler geri gelmedi..oyundan çıkarken bir uyarı mesajı geliyor ya oyundan şimdi çıkmak,kaydedilmemiş bazı verilerin kaybına neden olur diye,onu ciddiye almak gerekiyomuş anlaşılan oyun ilerlemiyor şu anda hiç bir görev açık değil,sadece challenge'lar açık.oyuna baştan başlamak dışında ne yapılabilir sizce?

Eğitim Birliği: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH./ANKARA MAMAK
      Esas Birliği: K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI TB.TİPİ KIŞLA HİZ.BRL./KIRIKKALE MERKEZ
Sayfa:   <<     < önceki   122 123 124 125 [126] 127 128 129 130   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Assassin's Creed (ÇIKTI)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.