Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
5
Favori
544.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rahat oynayabilirsin takılma falan olmayacaktır.
  • Çok tşk ederim cvbın için saolasın
  • Arkadaşlar Memory 5 te savesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

Bu oyun kaç dvd yahu? Benim arkadaş almış, 1 DVD'ye. Oyun açılıyor, oynanıyor. CD'ciye gittim, 2 DVD dedi. Yoksa Crysis Warhead'daki gibi ikinci dvd Crysis Wars gibi başka bir şey mi içeriyor?
  • 2 dvd sizdeki rip flndır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çöl Tilkisi

2 dvd sizdeki rip flndır

Tamam, istediğim buydu. Yani arkadaştakinde bir sorun yok. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

Arkadaşlar Memory 5 te savesi olan var mı?

evet arkadaşlar banada lazım yok mu memory 5 savesi olan?Nettekilerde çalışmıyor kafayı yiyecem
  • Şöyle bir görüntü yakaladım oyunda paylaşmazsam içimde kalır.

Assassin's Creed (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brs17 -- 16 Ağustos 2009; 3:32:09 >
  • o çöznürlük ne öyle ya
  • BEnde anlamadım hocam ya. adam gibi alamadım sanırım resmi. halbuki oynadığım çözünürlük 1280x1024.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaMpAgE

Assassin's creed forumlarında dolaşırken gördüm. Adamlar artık işi abartmışlar.

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

abi şunu bi yerde bulamaz mıyız yaa
  • Yuh artık ya adamlar aşmıs harbiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöl Tilkisi -- 16 Ağustos 2009; 15:04:22 >
  •  Assassin's Creed (ÇIKTI)
    arkadaşlar oyunun başındayım sağ alttaki pusulaya bakıp 2 metreye kadar bu adamların yanına geldim oyun benden ne yapmamı istiyor burada takıldım kaldım
    birde pop ve tomb tarzı oyunları sevdiğim için bu oyunu kurdum ama 5 dk oynuyorsak 10 dk konuşma dinliyoruz bu oyun hep böylemi geçecek en azandan konaşmaları atlayacağım skip butonu yokmudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: logitech34

Assassin's Creed (ÇIKTI)
    arkadaşlar oyunun başındayım sağ alttaki pusulaya bakıp 2 metreye kadar bu adamların yanına geldim oyun benden ne yapmamı istiyor burada takıldım kaldım
    birde pop ve tomb tarzı oyunları sevdiğim için bu oyunu kurdum ama 5 dk oynuyorsak 10 dk konuşma dinliyoruz bu oyun hep böylemi geçecek en azandan konaşmaları atlayacağım skip butonu yokmudur

bu resimde bizim elemanın(altair) iğn arkasında bi tane bank var ona otur sonra basman gereken tuşları yazcak solda sonra adamlar gidicek ve bölüm biticek
  • beyler ya oyuna yeni basladım combo kill partice orda adamları indiriom paso ama gecilmio yardım ederseniz cok sewincem deli oldum
  • su oyunu bitiren abiler ablalar kardeşler beni msnden ekliyebilirlerse çok mutlu mesut olcam yoksa benım birşey sormadan bu oyunu bitirmem imkansiz ötesi
  • Sen buraya da yazarsan cevaplanır nerede takıldınız?
  • Yukarda daha önce sorulmuş ama cewap göremedim 187 sayfayıda okuyamadim haliyle trailer kısmında combo kill olayı sadece daha oyunun basında öğrencilerime combo hakkında birşeyler göstermek istermisin diyor orda orayı geçemiyorum adami nasıl oldurcem veya ne ypıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***No FeAr***

quote:

Orijinalden alıntı: RaMpAgE

Assassin's creed forumlarında dolaşırken gördüm. Adamlar artık işi abartmışlar.

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

abi şunu bi yerde bulamaz mıyız yaa

İlk gördüğümde baya özenmiştim almak istiyordum...
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.