Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (370. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
5
Favori
544.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: En_DiabLO

quote:

Orjinalden alıntı: judasper

arkadaşlar aynı takılma sorunu bendede başladı ve sorunu çözdüm.assasin's creed oynarken ne zaman bayrak toplar ne ne zaman birini öldürür veya oyunun save yapması gereken bir işlem yaparsanız oyun internet üzerinden ubisoft a bu verileri gönderiyor.bazen serverlar yoğun olduğunda ise bu takılma yaşanıyor bunun tek çaresi oyunu oynarken internet bağlantısını kesmektir.ben interneti kesiyorum ve çatır çatır oynuyorum.sizdede işe yararsa haber verin.iyi oyunlar dilerim

iyide arkadaşım o zaman senin bu dedigine göre benim bi 2-3 dakka beklemem lazım cünkü ben oyun oynarken arka planda malum indirme
    programları çalışır full kapasite?
    senin dedigin gibi ubisoft a bir bilgi aktarımı oldugunu sanmıyorum öyle bişi olsa kırık oyunları bloklarlardı degilmi.

sürekli birşeyler indiriyorsan o senin problemin.oyunu oynayacaksan fedakarlık yapacaksın.2 saat kapat bişey olmaz bende sürekli indiriyorum.ayrıca demekki adamlar sadece skor tutuyorlar net üzerinden.kopya yazılım takip etmiyor.ayrıca etse bile ne olacak ki ? senin oyununu nasıl bloklayacak? en fazla multiplayer oynatmaz sana.singleplayer a nasıl karışacak.ben size çözüm sunuyorum hala sorun bulmaya devam ediyorsunuz gereksiz yere

• arkadaşım ben oyunu bitirdim sildim sana anlatmaya çalıştıgım ben öyle dowlound ederken oyun da bir takılma olmuyordu.
    savelerde senin dedigin gibi bi sistem olsa diyorum ben bu dowlund halinde iken benim baya bi beklemem lazım degilmi
    gibilerinden bir soru yönelttim sana ama yanlış anladım neyse möhim degil.
    ayrıca bi oyuna kendi updatesinin yükle bakalım ne oluyor singile player karışıyormu karışmıyormu
  • quote:

Orjinalden alıntı: En_DiabLO

arkadaşım ben oyunu bitirdim sildim sana anlatmaya çalıştıgım ben öyle dowlound ederken oyun da bir takılma olmuyordu.
    savelerde senin dedigin gibi bi sistem olsa diyorum ben bu dowlund halinde iken benim baya bi beklemem lazım degilmi
    gibilerinden bir soru yönelttim sana ama yanlış anladım neyse möhim degil.
    ayrıca bi oyuna kendi updatesinin yükle bakalım ne oluyor singile player karışıyormu karışmıyormu

zaten dikkat ettiysen memorie 3 e kadar hiç bir sorun yok ondan sonrasında oyun takılmaya başlıyor.ayrıca senin internetin istediğin kadar hızlı olsun download yap veya yapma farketmez.ubisoft un server ı yoğun olduktan sonra sen istersen ışık hızında bağlan internete yinede nafile

• Arkadaşlar, daha oyunun başında cihaza giriyoruz memory ler falan geliyo karşımıza. Orada ne yaparsam yapayım oyuna giremiyorum. Cihazın içinde doktorlar bana ben onlara bakıyorum... Acil Yardım !
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elem_Kelem

Arkadaşlar, daha oyunun başında cihaza giriyoruz memory ler falan geliyo karşımıza. Orada ne yaparsam yapayım oyuna giremiyorum. Cihazın içinde doktorlar bana ben onlara bakıyorum... Acil Yardım !

Up...
  • quote:

quote:

Arkadaşlar, daha oyunun başında cihaza giriyoruz memory ler falan geliyo karşımıza. Orada ne yaparsam yapayım oyuna giremiyorum. Cihazın içinde doktorlar bana ben onlara bakıyorum... Acil Yardım !

Up...

(oyunun başını tam hatırlamıyorum) ordaki cam bölmeden(anymus dan) çıkmayı denedin mi peki? çıkıp elemanlarla konuşmaya çalış, onlar sana bişeyler anlatacaklar sonra yeniden anymus a gireceksin.
  • Çıkamıyorum E'ye basıyorum, ESC'ye basıyorum bişeyler yapıyorum olmuyor ?
  • oyunda memory block 4e gelince adam öldürürken ama sadece adam öldürürken ve bir iki yerde takiliyor.Cözümünü bilen varmi acaba directx ve ekran karti son sürümleri yüklü.

halletim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 5 Haziran 2009; 21:21:33 >
  • quote:

Çıkamıyorum E'ye basıyorum, ESC'ye basıyorum bişeyler yapıyorum olmuyor ?

up...
  • quote:

Çıkamıyorum E'ye basıyorum, ESC'ye basıyorum bişeyler yapıyorum olmuyor ?

daha önce böyle bir sorunla karşılaşıldığını görmedim, elindeki versiyonda sorun vardır muhtemelen...
  • Oyuna girerken reklamları atlayamıyorum+ ayrıca create new profile diyorum sonra hiç bir tuş işlemiyor ama ekranda donma falan yok delirmek üzereyim siim girebiliyorum ama ne create ne de back tuşu çalışıyor görevi sonlandırıp tekrar girmek zorunda kalıyorum yardım ederseniz çok sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sniker

Oyuna girerken reklamları atlayamıyorum+ ayrıca create new profile diyorum sonra hiç bir tuş işlemiyor ama ekranda donma falan yok delirmek üzereyim siim girebiliyorum ama ne create ne de back tuşu çalışıyor görevi sonlandırıp tekrar girmek zorunda kalıyorum yardım ederseniz çok sevinirim

Çok mu sabırsızım
  • memory block 7de adamlar gittikten sonra windowsa atip ata veriyor varmi bilen

halettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 9 Haziran 2009; 22:43:18 >
  • arkadaşlar oyunu kurdum ama oyun başlayınca 5-6 kadın kuşatmış etrafımı yüzlei yok.sonra değişiyor ve ekran hep kayıyor başka yerlere.eğer ilaçtan ise pm den yardım eder misiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

arkadaşlar oyunu kurdum ama oyun başlayınca 5-6 kadın kuşatmış etrafımı yüzlei yok.sonra değişiyor ve ekran hep kayıyor başka yerlere.eğer ilaçtan ise pm den yardım eder misiniz?

ilaçtan değil oyun öyle kadınların yüzleri ilk bölümde yok, ekranın kayması da efekt.

azcık dolan, depar at sonra seni asıl training bölümüne alacak.
  • ya ben çok anlamam gereksinimlerden filan benimki kaldırır mı

1 gB ram 9600 gso ekran kartı(512mb) 3.00 Ghz
  • saolasın kardeş şimdi tekrar deniyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: Kıdemli

quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

arkadaşlar oyunu kurdum ama oyun başlayınca 5-6 kadın kuşatmış etrafımı yüzlei yok.sonra değişiyor ve ekran hep kayıyor başka yerlere.eğer ilaçtan ise pm den yardım eder misiniz?

ilaçtan değil oyun öyle kadınların yüzleri ilk bölümde yok, ekranın kayması da efekt.

azcık dolan, depar at sonra seni asıl training bölümüne alacak.
  • oldu kardeşim ama hani bizi birisi yukarıya çıkarıyor altta düşman ordusu geliyor.orada aşağıya atlamam lazım ama sadece kamera dönüyor hiç bir şey işlemiyor nasıl olacak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***No FeAr***

ya ben çok anlamam gereksinimlerden filan benimki kaldırır mı

1 gB ram 9600 gso ekran kartı(512mb) 3.00 Ghz

öho öho bizde varız burda
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.