Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (364. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
5
Favori
544.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saol hocam zaten şu an patchi indiriyorum inş. olur.
  • bu ubisoftdaki çalışanlar hakikaten özürlü assasins creed ve far cry 2 de ikiside sıkıcı yahu görevler birbirine benzer yapıyorlar hiç uğraşmıyolar bu hususda
  • valla çok beğendim oyunu.serbestlik bi kere çok iyi oyunda istediğiniz yapabiliyorsunuz askerlerden kaçarken ister halkın arasına karışıp keşiş numarası yapın ister ordan buraya atlayıp bi samanın içine girin v.s. bir çok değişik yöntem var.grafikler güzel.seneryo güzel.ben sevdim
  • biliyorumki bu 122 sayfalık konunun içinde bu soru sorulmuştur ama insaf edin o kadar sayfa incelenmez.ben oyunu çektim ama oyun olduğu gibi RUSÇAAAAAAA biri bana ingilizce yama nerden bulurum lütfen söylesin teşekkürler
  • google a yaz bende bilmiyorum ama googlea yazarsan kesin çıkar bende bişey sorcam bilmem sormuşlarmıdır yani bakmak çok uzun sürer ben en son bu al mualim olması lazım onu öldürdüm ondan beyaz bi küre fln düştü en sonunda labratuarda 2 doktorla 3 kişi konuştu.konuşma bitince hespi odadan gitti ben şimdi npacam heryeer baktım ama hiç bi yere gidemiyorum oyun bitti galib bilen varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: clanthee

google a yaz bende bilmiyorum ama googlea yazarsan kesin çıkar bende bişey sorcam bilmem sormuşlarmıdır yani bakmak çok uzun sürer ben en son bu al mualim olması lazım onu öldürdüm ondan beyaz bi küre fln düştü en sonunda labratuarda 2 doktorla 3 kişi konuştu.konuşma bitince hespi odadan gitti ben şimdi npacam heryeer baktım ama hiç bi yere gidemiyorum oyun bitti galib bilen varmı

Yattığın odada duvarda bişey yazılı olması lazımdı gizli olarak.Emin değilim galiba "E" tuşuna basarak onları okuodun ondan sonrada oyun bitiyodu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deviilll

quote:

google a yaz bende bilmiyorum ama googlea yazarsan kesin çıkar bende bişey sorcam bilmem sormuşlarmıdır yani bakmak çok uzun sürer ben en son bu al mualim olması lazım onu öldürdüm ondan beyaz bi küre fln düştü en sonunda labratuarda 2 doktorla 3 kişi konuştu.konuşma bitince hespi odadan gitti ben şimdi npacam heryeer baktım ama hiç bi yere gidemiyorum oyun bitti galib bilen varmı

Yattığın odada duvarda bişey yazılı olması lazımdı gizli olarak.Emin değilim galiba "E" tuşuna basarak onları okuodun ondan sonrada oyun bitiyodu...

doğru diyosun arkadaşım konuşmalar bitip millet odadan çıkınca E ye basıp etrafı ve odanın duvarlanırını izliyosun sonra oyun fnish ama öle güzel bi video bekleme

• tamam saolun benmde sonradan aklıma geldi okumuştum önceden başka yerlerde e ye basıp yhazıyı okuycaktım tekrar saolun
  • quote:

tamam saolun benmde sonradan aklıma geldi okumuştum önceden başka yerlerde e ye basıp yhazıyı okuycaktım tekrar saolun

Önemli değil.
    Bu arada oyunun 2.sinden bi haber yok dimi daha?
  • quote:

Orjinalden alıntı: heman_

bu ubisoftdaki çalışanlar hakikaten özürlü assasins creed ve far cry 2 de ikiside sıkıcı yahu görevler birbirine benzer yapıyorlar hiç uğraşmıyolar bu hususda

umudumuz sıradaki oyunlarda artık....
  • Oyunun 2. sinden haber war

Altair yüzmeyi bilicek ve

Ubisoft'un CEO'su Yves Guillemot yaptığı açıklama ile Assassin's Creed 2'nin yapım aşamasında olduğunu doğruladı. İlk oyunun birkaç yüzyıl ilerisinde (1700'lü yıllar) geçecek oyunun Fransız İhtilali yıllarını konu alacağı belirtiliyor. PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için hazırlandığını sandığımız Assassin's Creed 2 hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Alıntıdır !

Umarım açıklayıcı olmuştur =)
  • GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİR GRAFİK VE OYNANIŞ SUNAN OYUNA HAYRAN KALDIM.güzel oyun yapmışlar.
  • beyler oyun çok güzel de suikast hazırlarken önce yapılan ufak görevler ile bilgi toplanıyo ama bu ingilizce ve sadece konuşmalarda geçiyo altyazı da yok menü de var mı böyle bi şey suikast hazırlıklarıa bakabileceğimiz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: slyman_b

beyler oyun çok güzel de suikast hazırlarken önce yapılan ufak görevler ile bilgi toplanıyo ama bu ingilizce ve sadece konuşmalarda geçiyo altyazı da yok menü de var mı böyle bi şey suikast hazırlıklarıa bakabileceğimiz ?

hyr malesef öyle bakılacak birşey yok.adamlar sadece anlatıyorŞehirlerdeki lord ları padişahları vb önemli kişileri öldürmeden önce topladığımız bilgiler cidden çok işe yarıyor. nerde adam var adam nereleri geziyor nerede tek kalıyor nereden gitmeli neredeyse bu soruların hepsinin cevaplarını alabiliyorsunuz. ama altyazı olmayınca ve konuşma pratiğide olmadığı için pek anlaşılamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderer_utku -- 16 Mart 2009; 14:03:04 >

• Birşey sorcam oyunun en sonunda Eagle Vision a geçiyor ve yerde-duvarlarda bazı işaretler ve yazılar var . Orada ne anlatmak istediğini açıklarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CzT1me -- 18 Mart 2009; 8:49:30 >
  • oyunun bi yönünü daha keşfettim.halktan bazı kişiler türkçe konuşuyor...HIRSIZ seni öldürücem gibi laflar ediyorlar bi hatunu ortalarına almışlar orasını burasını mıncıklıyorlardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CzT1me

Birşey sorcam oyunun en sonunda Eagle Vision a geçiyor ve yerde-duvarlarda bazı işaretler ve yazılar var . Orada ne anlatmak istediğini açıklarsanız sevinirim

12212012-21.12.2012 : Laboratuarın zemininde 21.12.2012 olarak yazar. Odamızda ise 12212012 şeklinde.
    Manası: Maya Uygarlığı'nın kullandığı Mesoamerican takvimine göre dünyanın sonu 21 Aralık 2012'de gelicektir. Daha gerçekçi tasviri ile, ABSTERGO şirketi uzaya uydularını(bkz:beyin yıkama) 21 Aralık 2012 tarihinde yollayıp, dünyayı kendine köle edip, dünyayı ele geçirecektir.

Yona Guni: Laboratuarda zeminde yazan diğer bir yazı da bu.
    Manası: Yona Guni bir japon adasıdır. Tanrı'nın gazabı sonucu sulara gömülmüştür. Atlantis efsanesinin değişik bir versiyonu yani. Büyük bir olasılıkla artefactlardan bir tanesi bu eski su altı şehrinde bulunuyor.

a drh oodtm whbitdo
    eusysinse
    aroomreaynr
    iseytnidlmide
    twihwyieaudayht

Bu bulmacayı çözümlediğimizde şu ortaya çıkıyor :
    They drained my soul and made it theirs I drain my body to show you were I saw it.

Manası: Bizden önce bu laboratuarda tutulan 16 numaralı deneğin duvara yazdığı bulmacalardan biridir. Doktorun bilgisayarında da zaten yazıyordu. 16 numaralı deneğin üzerine o kadar gidilmiş ki, bir hata sonucu 16 numaralı denek geçmişte kendi atasının vücudunda hapis kalmıştır. Animus'a son girişinden önce kendi kanı ile duvarlara bunları yamış ve bir sonraki deneğin bunları görmesini istemiştir.

M o R y M n o e s
    e n C e o L C H T
    H o n B T L o T C
    T D e o s A T o A
    p e D s n L s T F
    L D D u o O e T e
    E A I e I R I n T
    H s H K T T K e R
    T u A A A n s S A

Bunu çözümleyince şu ortaya çıkıyor: ARTEFACTS SENT TO THE SKIES TO CONTROL ALL NATIONS TO MAKE US OBEY A
    HIDDEN CRUSADE DO NOT HELP THEM .

Manası: ABSTERGO'nun kıyamet projesi ile ilgilidir. Uzaya gönderilen uydular ile milletin köleleştireceğinden ve kesinlikle ABSTERGO'ya yardım etmememizden söz ediyor.

Alfa ve Omega simgeleri: Odamızda duvarda yazılı bulunuyor.
    Manası: Başlangıç ve son, doğum ve ölümdür. Yani dünyanın sonunu belli ediyor.

Semboller: Duvarlarda ve yerde Pentagram, Mu uygarlığının işareti, Herşeyi gören göz, örümcek vb. semboller var.
    Pentagram: Kıyameti temsil ediyor.
    Mu sembolü: Mu uygarlığı 15.000 yıl önce Çin'de ve Meksika'da görülen bir uygarlıktı. Bu uygarlık bir çok gizemlerle dolu ve günümüz teknolojisinden çok ilerdeydi. Bunların sonucunda, bazı artefactların Çin'de ve Meksika'da bulunacağını söyleyebiliriz. Yani 2. ve 3. oyunda Çin'de ve Meksika'da süikastler yapıcağız.

uçgen bulmaca: Bu bulmacayı çözdüğünüzde İsa'nın Allah'ın oğlu olmadığına dağir şeyler yazıyor. Fazla üzerinde durmaya şimdilik gerek yok.

Emperor Ji... Jing...: Odamızda duvarda yazılıdır.
    Manası: Çin'deki eski Ming hanedanlığının imaparatorudur ve bir süikaste uğramıştır(canlı kurtulmuştur.) Güneş Tapınağı'nı yaptıran kişidir. Artefactlardan birisi Çin'de Güneş Tapınağında olabilir. Zaten duvarımızda güneş sembolleri de çizili duruyor.

• by oyun çok hoşuma gitti 3 defa aldım 3ündede farklı farklı hatalar çıktı elinde sağlam olan bi arkadaş bana bi kopya çekip kargoyla gönderebilirmi karşı ödemeli dalga falan geçmeyin ciddiyim
  • sahildeki bölümde 2 muhafızı öldürmem gerekiyor 3dk içinde
    gizlice sokuyorum bıçağı görevi veren kişinin yanına dönüyorum ama olmuyor
    ne yapacaz?
  • hangi memory de o görev ?
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.