Şimdi Ara

Draven hakkında sorularım var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, adc olarak Draven'a sardım ve sorularıma cevap arıyorum:

1- Draven'a hangi skin almalıyım? Bu biraz kişisel bir şey fakat siz olsanız hangisini alırsınız?
    2- Kombosu nasıl?
    3- Q skilinin püf noktası nedir?

• 1- Sana kalmış
    2- q + e + w + q +q +q +q +q +q Baltaları tut tabiki . Q ile ilk vuruşu yap sonra e at sonra w basarak git üzerine q larla.
    3- Baltaları düşürmemeye çalış , sık sık poke yap earlyde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vagabond42

gladiator draven ya da soul reaver draven al. Digerlerini de zaten sen benden daha iyi bilirsin :)

Draven'in zaten 2 skini var.
    Adam sana ilki kişisel diğerlerine yardım et demiş,senin yazdığına bak.Bunu yardım etmek için mi yazdın ?Direk blok.
    Amaç: bu nasıl post kasma la ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcepsX -- 13 Ağustos 2013; 12:10:14 >
  • welcome to league of draveeeeeeeeeeeeeeeen
  • quote:

gladiator draven ya da soul reaver draven al. Digerlerini de zaten sen benden daha iyi bilirsin :)

• quote:

Zaten 2 tane var maykil cok yardimci olmussun D:
  • Bende soul reaver var hem ismiyle kafiyeli
  • 1.gladiator
    2.q e w sonra her q yakaladığında w
    3.baltaları tut 2 balta aç

• aç gir
    Q kaçırma yeter
    gladyatör draven en iyisi
  • 3 e cvp vereyim sen ne yöne dogru tıklarsan balta attıktan sonra oraya yakın düşer. Combo konusunde herkes e yi sallamış durmuşta öyle sallamanı tercih etmiyorum mantıklı zamanlarda kullanmanı tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xspect

quote:

Draven'in zaten 2 skini var.
    Adam sana ilki kişisel diğerlerine yardım et demiş,senin yazdığına bak.Bunu yardım etmek için mi yazdın ?Direk blok.
    Amaç: bu nasıl post kasma la ?

işte napalım bişiy yazalım altına dedik :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

quote:

Zaten 2 tane var maykil cok yardimci olmussun D:

yapma ya :D o zman soul reaver al knk :D
  • dravenin seslendirmesi bir harika ya q attığındaki "hadi bakalım" ve b atarkenki "draven kaçar" sesleri çok klas hoşuma gidiyor :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.