Şimdi Ara

İnanılmaz ama gerçek, her derde deva: 'İNGİLİZ KARBONATI' (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
23
Favori
377.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: micro77

quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

Fiyatlarine kadar? Zayiflamak icin faydalimi bu karbonat?

sadece 3-5 tl.

Hocam zayıflamak için faydası var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: micro77

quote:

sadece 3-5 tl.

Hocam zayıflamak için faydası var mı?

Alıntıları Göster
    oldugunu soyluyorlar .

sonucta alkalı beslenmek vucut ıcın cok faydalı .

mutlaka zayıflama konusunda da faydalı olabılır.
  • mnbvb M kullanıcısına yanıt
    Bende boğaz reflüsü ve bolca geğirme var karbonat bunu ortadan kaldırır mı ?
  • Efsanevi, mucizevi gibi şeylere en fazla face'de beğenin geçin. Doktor kontrolü dışında bir şey kullanmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerŞeydeUcuzaBakanAdam

bir su bardağına çay kaşığı ucu karbonat at iyice karıştır iç mideni salla.mide asidine iyi gelir ama boğaz reflüsü neidr bilmem kanser gibi birşeyi andırıyor.Sen bir dene gargara yapar gibi iç.Sigara kullanmıyorsundur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnbvb

quote:

Orijinalden alıntı: HerŞeydeUcuzaBakanAdam

bir su bardağına çay kaşığı ucu karbonat at iyice karıştır iç mideni salla.mide asidine iyi gelir ama boğaz reflüsü neidr bilmem kanser gibi birşeyi andırıyor.Sen bir dene gargara yapar gibi iç.Sigara kullanmıyorsundur umarım

Mide reflusunde midw yaniyor, Bogaz reflusunde bogaz. Ne kanseri ?
  • d vitaminine ne diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

d vitaminine ne diyorsunuz
    Arkadaşlar böyle kimyasal ürünlerden uzak durun. Çoğu ürün ticari kaygılarla pompalanıyor etrafta konuşulması sağlanıyor ve satışı arttırılıyor.
    Evet alkali su faydalıdır ama bunun için saçma sapan kimyasallara girişmenize gerek yok.

Alın manavdan pazardan limon ve naneyi.

Kesin dilimleyin atın sürahinize alın size en sağlıklı alkali su. Her sabah kalktığınız gibi için

Alın bunlarda yararları
    Limonlu Naneli Su İçmek İçin 10 Neden

yok ingiliz karbonatı yok japon karbonatı :)
  • Kilo vermeye vücuttan ödem atmaya faydasını biliyordum da bu kadar çok faydalı mi vücudun ph dengesi ?
  • takip
  • Bu ürüne yalan ya da bir işe yaramaz diyip kestirip atmayın.Canan Karatay'ın dahi suyu alkali şekilde iç diye bunu önerdiği biriyle tanıştım şirkette.Kendimde bugün alıp kullanmaya başladım.Bakalım sonuç ne olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daywalkerrr

Bu ürüne yalan ya da bir işe yaramaz diyip kestirip atmayın.Canan Karatay'ın dahi suyu alkali şekilde iç diye bunu önerdiği biriyle tanıştım şirkette.Kendimde bugün alıp kullanmaya başladım.Bakalım sonuç ne olacak...

Sonuç ne oldu ? Faydasını görebildin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlleinMann

quote:

Orijinalden alıntı: Daywalkerrr

Bu ürüne yalan ya da bir işe yaramaz diyip kestirip atmayın.Canan Karatay'ın dahi suyu alkali şekilde iç diye bunu önerdiği biriyle tanıştım şirkette.Kendimde bugün alıp kullanmaya başladım.Bakalım sonuç ne olacak...

Sonuç ne oldu ? Faydasını görebildin mi ?

Alıntıları Göster
    karbonatlı suyu sürekli içtiğimizde ileride yüksek tansiyona sebep olmaz mı? böbrekte sorun yaratmaz mı?
  • quote:

marketten 1 tl ye alınan karbonatın ayak mantarını iyileştirdiğini gördüm. ben de fena ter kokarım zaman zaman. yıkandıktan sonra kuru haldeyken toz halindeki karbonatı elime az bi şey döküp koltuk altıma sürüyorum gram ter kokmuyorum. mantar da ter kokusu da bakteriler yüzünden olur. bu alkali olmasından dolayı üremelerini engelliyormuş. açıklaması da bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whoops -- 8 Temmuz 2016; 14:46:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ludwik

Bu mesaj silindi.
    İngiliz karbonatı zararları

• Çocuklarda İngiliz karbonatı kullanımı gelişimi engelleyebilir.
      Kemiklerin güçlenmesini önler ve kemik erimesi meydana gelir.
      Mide bulantılarına, mide ekşimesine neden olur.
      Ülser veya mide yaralarında sancı meydana gelebilir.
      Hızlı bir şekilde kilo kaybına uğratır.
      Vücuda değdiğinde yanma, ağrı, soyulma gibi sıkıntılarla karşılaşılır.
      Gözle temas da yanma oluşturur.

Kaynak:http://www.karbonat.org/ingiliz-karbonati-zararlari.html

Arkadaşlar internette gerçek kullanıcı yorumlarını okuyacak olursanız neredeyse % 99'u ya işe yaramadığını ya da kullanıma bağlı rahatsızlıklarla karşılaştıklarını yazmışlar. Her dönem, para kazanmak isteyenler bazı akıllılar daha önce adı duyulmamış böyle şeyleri piyasaya mucize bir ilaçmış gibi sunarlar. Çoğu insan da işin ucunda sağlık olduğundan bir umut deyip dener ama sonuç hüsran olur. Yani sodyum bikarbonattan mucize beklemeyin boşuna. Ha illa karbonatı deneyeceğim diyenler olursa gitsinler marketten normal karbonat alıp denesinler. Hiç değilse daha az para kaptırmış olurlar. Sonuçta alkali su hazırlamak için İngiliz karbonatı şart değil. Ne de olsa su, karıştıracağınız karbonatın İngiliz mi Fransız mı ya da Türk mü olduğunu anlamaz.
  • Bu kişi bu ürünün patenyini mi almış?..
    Ticari bir planlama gibi...
    Sağlığınızı tehlikeye atmayın. Doktora danışın... İngiliz karbonatından PARA kazanıyor olmalı...
    Karbonat markette 1 tl ama önce doktora danışın....
    Bu ülkenin insanları malesef çabuk aldanıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uysalistan -- 10 Ağustos 2016; 12:13:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uysalistan

Bu kişi bu ürünün patenyini mi almış?..
    Ticari bir planlama gibi...
    Sağlığınızı tehlikeye atmayın. Doktora danışın... İngiliz karbonatından PARA kazanıyor olmalı...
    Karbonat markette 1 tl ama önce doktora danışın....
    Bu ülkenin insanları malesef çabuk aldanıyor...
    Ben de böyle bir yazı okudumhttp://www.fitekran.com/sodyum-bikarbonat-mucize-supplement-olabilir-mi/
    eczaneden 100gr ürün aldım denicem ben 3-6 saat arası bisiklete biniyorum dayanıklılık önemli benim için.
    kg sorunum yok 1.72 66-68 arası gidip geliyorum bakalım dayanıklılık artışı olucak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnymn -- 9 Eylül 2016; 18:07:41 >
  • espinozaa E kullanıcısına yanıt
    Alkali su faydalıdır demişsin, asidik limonu önermişsin. Bilgin olmadan fikrin olmasın.
  • Limonun özel bir durumu var.Asidik olmasına rağmen uzun süreli kullanımda vücutta alkali etki yaratır.Bence sen biraz acele cevap vermişsin.
  • İngiliz karbonatının faydaları hakkında bilgiler hergeçen gün dahada artmakta birde burayı incelemilisiniz. Link:http://www.faydalari.com/ingiliz-karbonatinin-faydalari-ve-zararlari/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.