Şimdi Ara

yeni lastik hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sire Vittorio randonneaur 1.5 lastik aldım ama bisikletiminiç lastiği 1.75/2.125 orada çalışan görevli ic lastigi değiştirmeye gerek yok dediwww.decathlon.com.tr/Mnp-100-Bisiklet-El-Pompasi,PR-96.html birde Bu pompası aldık ama basınç göstergesi yok ben lastiğin yeterince sisip sismedigini nasıl anlayacagim şimdiden çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemm33

Merhaba arkadaşlar sire Vittorio randonneaur 1.5 lastik aldım ama bisikletiminiç lastiği 1.75/2.125 orada çalışan görevli ic lastigi değiştirmeye gerek yok dediwww.decathlon.com.tr/Mnp-100-Bisiklet-El-Pompasi,PR-96.html birde Bu pompası aldık ama basınç göstergesi yok ben lastiğin yeterince sisip sismedigini nasıl anlayacagim şimdiden çok teşekkürler

1,50 dış lastikte 1,75/2,125 iç lastik kullanabilirsiniz. Fakat sağlıklı olmayacaktır. İmkanınız varsa iç lastikleri de değiştirin.

Bir sefere mahsus lastiklerinizi benzinlikte uygun basınçta şişirin. Sonrasında kendi pompanızla şişirdiğinizde sertlik olarak aynı seviyeye gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mythology

quote:

Orijinalden alıntı: Cemm33

Merhaba arkadaşlar sire Vittorio randonneaur 1.5 lastik aldım ama bisikletiminiç lastiği 1.75/2.125 orada çalışan görevli ic lastigi değiştirmeye gerek yok dediwww.decathlon.com.tr/Mnp-100-Bisiklet-El-Pompasi,PR-96.html birde Bu pompası aldık ama basınç göstergesi yok ben lastiğin yeterince sisip sismedigini nasıl anlayacagim şimdiden çok teşekkürler

1,50 dış lastikte 1,75/2,125 iç lastik kullanabilirsiniz. Fakat sağlıklı olmayacaktır. İmkanınız varsa iç lastikleri de değiştirin.

Bir sefere mahsus lastiklerinizi benzinlikte uygun basınçta şişirin. Sonrasında kendi pompanızla şişirdiğinizde sertlik olarak aynı seviyeye gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

71 kiloyum en alt sınırdan 5 10 yukarda sisireyim ama üstünde yazıyor mu bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.