Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

http://yadi.sk/d/lqNWWUhMDijLd
    igo için bunu indirin
    rar dan çıkarın
    rar dan çıkan igo klasörünü olduğu gibi telefona atın
    sonra telefonun dosya yöneticisinden igo klasörünün içindeki apk yı yükleyin
    navigasyon programınız hayırlı olsun

Igo nun normal navigasyondan ne fazlasi var? Yuklemeye deger ne gibi artilar mesela?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _hunlu_ kullanıcısına yanıt
    Sorun yok hocam gayet normal değerler, oyun oynamazsan bu süreleri de rahatça aşarsın...
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Haritalar içinde yüklü güncel şekilde, internet bağlantısına gerek yok kullanırken...
  • İlk şarj süresi ne olmalı?
  • quote:

hocam bu işlemi telefondan mı yoksa bilgisayardan mı yapacaksınız ona göre program vereceğim de size

edit: Pulstar bunu paylaşmıştı telefon için
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.herman.ringtone&hl=tr
    bir deneyin derim, sırpça destekiyor mu bilmiyorum(geçen bir entry nizde telefon sırpçe oluyor mu demiştiniz sanırsam ona ithafen)

https://mega.co.nz/#!h0dC1JjA!G1iTk2-QE-_kajni8HVBFzAGFsLRgFD490uLg2YagvU
    Bu da saniyeler içinde yaptığım zil sesi

Türkçe de olur hocam :) fark etmez çok. Ancak beni şaşırtan HTC desire Z gibi bir telefonda bunu telefonun kendisi yapabiliyorken böyle gelişmiş bir telefonda bunun yapılamaması şaşırttı :) programı da az sonra indireceğim.

Teşekkürler hızlı dönüş için hocam.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Orası öyle tabiki. Ama benim için önemli olan görüntü normal kullanımda yani normal bir açıyla görünen görüntüdür. Gerçi şimdi birkaç TRILUMINOS videosu izledim de genelde kırmızı tonlarla açıklamışlar bu teknolojiyi. Eleman da bu yüzden çilek açmış demek, belliydi çakallık yapacağı gözlerinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

Quick windowun bir esprisi yok. Yere düştüğü an kılıftan ciktu telefon. Tavsiye varsa bende bir kılıf almayi düşünüyorum bbu olaydan sonra

Quick window filan hikaye. En iyisi şeffaf silikon kılıf. Taş gibi

• Herkese merhaba,
    bugünlerde telefon almak istiyorum ama HTC ONE mı yoksa LG G2 mi alsam bir türlü karar veremiyorum. Tasarım olarak HTC ONE ı çok beğensem de yaşadığı kronik sorunlar beni telefondan soğuttu. ( kameranın pembeleşmesi gibi.. ) LG nin donanım olarak üstün olduğu da bir gerçek. Acaba LG G2 de de böyle kronik sorunlar var mı? net.te çok bişey bulamadım. ilginiz için teşekkürler..
  • Hocam renk gösterme gücü ips lerden başarılı amoled ekranlar gibi ama onlarda ne güç tasarrufu ne de açı değiştiğinde görüntü kalitesinin aynı kalması var...
    Yani her koşulda ucuz ips i pahalı trilumunos a tercih ederim...
  • krstarica kullanıcısına yanıt
    Program için ipucu vereyim normal yapmak istediğiniz kısmı kutucukların arasına alın sonra floppy disk gibi görünen kaydetme tuşuna basın adını da koyduktan sonra kaydedin...
    Kayıt tamamlanınca ne için kullanacaksınız diye soruyor zaten veya kayıt ekranında da bu ibare var...
    Daha sonra bulmak isterseniz normal dcim,bluetooth gibi klasörlerin olduğu yere ne olarak kaydetti iseniz (ben ringtone olarak kaydetmiştim) o isimdeki klasöre atıyor
  • quote:

Sorun yok hocam gayet normal değerler, oyun oynamazsan bu süreleri de rahatça aşarsın...

ya bıde oyun oynarken pil performansını bozarmı yanı bataryada sıkıntı çıkarırmı bu arada teşekkür ederim..
  • Merhaba arkadaşlar sonunda 2 tane g2 siparişi verdim uzun araştırmalar sonucu ve eski bir olayıma dayanarak delta garantili aldım ürünleri aklıma takılan bir soru var yardımcı olursanız sevinirim ürün delta garantisinde yani ithalatçı doğal olarak şarj aletini TR çevirici ile kullanacağım bu durum uzun kullanımlar sonunda bataryamın ömründe herhangi bir olumsuz etki yaparmı yardımcı olursanız sevinirim...
  • 3G Ayarını 2g ye nasıl alıcaz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: icais

İlk şarj süresi ne olmalı?

Cevap
  • quote:

Haritalar içinde yüklü güncel şekilde, internet bağlantısına gerek yok kullanırken...

Superb!

• quote:

Orijinalden alıntı: _hunlu_

quote:

ya bıde oyun oynarken pil performansını bozarmı yanı bataryada sıkıntı çıkarırmı bu arada teşekkür ederim..

Hocam bu telefon için konuşmaz isek genel olarak konuşursak batarya ısındıkça ve doldurulup boşaldıkça ömrü kısalır... Klasik lityum iyon bataryalarda bu döngü 400-500 arası idi, li-po bataryalarda ise bunun iki katı olması lazım ki bizimki li-po batarya ayrıca ısıya dayanıklı özel bir teknoloji içeriyor diğer iphone vs. li-po bataryalarına göre... Hergün en baştan doldur boşalt yaptığınızı varsayarsak 2 yıldan fazla sorunsuz kullanırsınız hocam... Eğer isterseniz garantisi dolmadan servise göndererek yeni bataryada taktırabilirsiniz çok aşırı bir performans düşüşü yaşarsanız... Tek tavsiyem ise fazla şarjda bekletmeyin dolduktan en geç yarım-bir saat sonra çekin telefonu... Oyun oynamakla da bozulacak en son batarya lg g2 bataryasıdır eğer SiO+ hakkında bizi yanlış bilgilendirmedi ise LG Şirketi...
  • quote:

quote:

İlk şarj süresi ne olmalı?

Cevap

Dostm mesaj yazacaktim unuttum. Burdaki arkadaslar ilk sarj onemsiz diyorlar ancak ben lg g2 kitapcigini ozellikle pil bolumunu okudum. Ilk sarj onem veriyorlar ve sarjinizin tam dolana kadar beklemesini istiyorlar. Ozellikle kapali bir sekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Telefonda gsm ve wcdma seciliyken mesela 3g cekmezken 2g ye stabil bir sekilde gecmiyor. Cok bekliyor magdur edene kadar resmen.

+1000
  • icais kullanıcısına yanıt
    dolunca çıkarın tamamdır hocam :D ilk bir iki şarjı tam doldur boşalt yapın kafanız rahat olsun diye, onun dışında ne zaman isterseniz şarja takın çekmek için de dolmasını beklemeyin ne kadar çok şarjda kalırsa o kadar kötü batarya için... Mesela lityum ion piller ne kadar dolu ise zamanla kendi kendine bozulma hızı o kadar fazladır...
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Valla buna özgü birşey değil hocam isterseniz sygic de var aynı şekilde ama o daha küçük 300 küsür mb dı sanırsam
    http://yadi.sk/d/lUmWq_tXDijmi
    bunun kurulumu biraz daha farklı olabilir tam hatırlamıyorum ama...
    bir de navitel var ama o nasıl bilmiyorum boyutu da 900 mb dı gerek yok igo veya sygic varken

edit: sygic de normal hafızaya atıp kuruyorsun içindeki dosyayı tamamdır şimdi baktım da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 4 Aralık 2013; 0:45:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12201221122212231224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.