Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1216. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XrDr

quote:

Orijinalden alıntı: w.wallace

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: roses

quote:

Orijinalden alıntı: ijR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: holocaust54

Kılıf alanlar nereden aldı? Sanırım nilkin marka iyi diyenler vardı en uygun nerede ve ekran koruyucu önerecek var mı?

Spigen.com.tr

Full body kit önerelim.Xtremeguard..

link var mı?
    sitesine baktım ama bulamadım.

http://www.xtremeguard.com/LG-G2-AT-T-Version-ONLY-Screen-Protectors-p/lg0g20attxgrds.htm#.Up3F_ieZgdU

Bunlarin kalinligi fazla degil mi ? Kullananlar bir el atsin =D

Spigen kilif telefonun kalinligini en az iki katina cikartiyor koruyuculuk icin super ama kullanilabilirlik bence kotu 3 gun kullandim kutusunda duruyor cekmecede isteyene 35 liradan satarim metal slate rengi de

Jelatinden bahsediyorum.
  • Arkadaşlar 4.4 için mart sonuna kadar dağıtacağız açıklaması yapılmış habere buradan ulaşabilirsiniz....

http://shiftdelete.net/lg-g2-icin-kitkat-guncellemesi-ne-zaman-48731.html?ref=promo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

quote:

quote:

http://www.yakebilisim.com/urun/otterbox-360-lg-g2-d802-on-arka-koruyucu-film_581.aspx?CatId=387

bu tarz bişeye ne dersiniz ? bende xtremeguard getirecek bir arkadaş bakacak iyiyse sanada satarım fazla aldım dedi bunada yeni denk geldim

55 lira çok fazla.. biz case 4u için 40 lira fazla derken 55 lira verilmez ona..

hocam xtreme guardda bu şekilde kılıf 50lira 55liraya kılıfsız güvenle kullanmakta böyle bişey he pek telefonla işim olmadığı için bişey demiyorum yani yeni yeni öğreniyorum buff xtremeguard falan bu güvenilirse yani hakediyorsa bence verilir..

xtremeguardda full body kit adı altında geçen tam koruma 10.99 dolar.. buff un g2 için ürettiği jelatin yok, muadil ürünler hepsi ( yani başkası için üretilmiş fakat g2 ye de uygun diye satılıyor). ben xtremeguard aldım. 40 liraya case 4u var hepsiburdada. ben dediğin markayı hiç duymadım. 55 lira gerçekten fazla.. yine de karar senin tabii ki ..
  • Arkadaslar bu normal mi ya sürekli gps araniyor yaziyor yandex navigasyonda,gps acik su anda,bildirim cubugunda yaziyor,sol ustteki isaret o
     LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandCuff93 -- 3 Aralık 2013; 20:09:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.yakebilisim.com/urun/otterbox-360-lg-g2-d802-on-arka-koruyucu-film_581.aspx?CatId=387

bu tarz bişeye ne dersiniz ? bende xtremeguard getirecek bir arkadaş bakacak iyiyse sanada satarım fazla aldım dedi bunada yeni denk geldim

55 lira çok fazla.. biz case 4u için 40 lira fazla derken 55 lira verilmez ona..

hocam xtreme guardda bu şekilde kılıf 50lira 55liraya kılıfsız güvenle kullanmakta böyle bişey he pek telefonla işim olmadığı için bişey demiyorum yani yeni yeni öğreniyorum buff xtremeguard falan bu güvenilirse yani hakediyorsa bence verilir..

xtremeguardda full body kit adı altında geçen tam koruma 10.99 dolar.. buff un g2 için ürettiği jelatin yok, muadil ürünler hepsi ( yani başkası için üretilmiş fakat g2 ye de uygun diye satılıyor). ben xtremeguard aldım. 40 liraya case 4u var hepsiburdada. ben dediğin markayı hiç duymadım. 55 lira gerçekten fazla.. yine de karar senin tabii ki ..

ben alacam demedim sadece önerdim arkadaşa onun + kargosu var 17-18 dolar 40 liraya mal oluyor yani bi arkadaş almışfazla bekliyorum iyiyse ondan alacağım önce telefonu alayımda :))
  • PwaGG kullanıcısına yanıt
    merhaba,

sende insanlar hakkinda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan tipsin. sanada ilk mesajlarima bakarsan g2 yi aldigimda cok memnun oldugumu yazdigim yazilari gorursun. bu urune sahibim ve urun hakkinda sıkıntilarimi dile getiriyorum.eski kullandigim cihazda boyle sikintilar yasamadigimi belirtiyorum. ben apple avukatiysam sen kimin avukatisin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: myphilosophy

merhaba ukalalik olarak algilamayin yazdiklarinizi severek takip ederim.

birincisi iphone 4 3 senelik bi cihaz xperia z 1 sene sanirim.

ikincisi xperia z kullandim ablamda var.kamerasi istedigi kadar iyi ceksin o da dusuk isikta facia fotograf cekiyo.on kamerasi ayni sekilde cok kalitesiz.ekran solukluktan sönücek nerdeyse.su
    anda mahkemelik durumda sony ile. telefon tanitiminde suya ve darbeye dayanikli diye tanitildi.aldigi gun 30 cm den yere dustu ve yan tarafinda ki power tusu catladi kullanilamaz hale geldi.sevgilisi teleservis 650 masraf cikartti :) istersen fotografini cekerim servis tutanaginin. tuketici mahkemesi falan derken sonunda degisim oldu satip iphone 5 alacak.

son olarak iphone 4 telefonuma cakma sarj aleti taktigim icin ekranin koseleri sarardi orta tusum bozuktu ve kamera netleme yapmiyodu hepsi ayni anda olmadi tabi biriktirdim servise goturdum. dedim sictik 600 tl gecirirler. 5 saat icinde teslim alabilirsiniz diye mesaj geldi.

bence 40 cekirdik 5gb ram yerine bunlar cok onemli ayrintilar. telefon sektorunde var olmak icin telefon cikartiyosun ve LG simgesinin L harfi düsüyor. kalitesizlik hissi bu oluyor iste. arkadasima bi barda cektigim videoyu yolladim baslar patlamis sesler karismis birbirine. bildigin dalga gecti cocuk. ben iphone 4 ile iki tane trance muzik konser cektim tek bi patlama olmadi.diger elimde 600d vardi o bile patladi.

neyse biraz daha konusursam saticam telefonu.

Ben sony xperia z çok iyi telefondur,kırılmaz falan demedim sadece hızlı çekimde en iyisi odur dedim siz telefonların hayat hjikayesini yazmışsınız.
    Xperia z yi çok beğenseydim şu anda lg g2 kullanmazdım.
  • ben size g2nin saniyede 50 kare hizda fotograf ceksin demedim.normal olan kareyi yakalasin dedim zaten.siz bana sonyi tavsiye ettiniz. alakasiz yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myphilosophy -- 3 Aralık 2013; 20:15:14 >
  •  LG G2 ANA KONU

LG G2 ile çektiğim aracımın fotoğrafı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

ABİ BENIM TELDE REHBERE GİRDİGİMİZDE ÇEVİR YERINDEN CAGRI GECMISİNE GECERKEN TAKILMA YAPIYOR NORMAL Mİ BU TELEFONU KİTLİYORUM YARIM SAAT SONRA GIRISTE YAPIYORPEŞİNE DÜZELİYOR NEDEN YPIYOR KI ANDIROID LERDE VAR MI BU TAKILMA

Android telefonların çoğunda kullanmadığınız zaman şarzı harcamaması için derin uykuya dalar ve ilk açmaya çalıştığınızda biraz takılabilir ama ben şimdi denediğimde takılmadıÜstteki kısayollardan değilde parmağınızla sayfayı sola çekerek girin bakalım takılacakmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HandCuff93

Arkadaslar bu normal mi ya sürekli gps araniyor yaziyor yandex navigasyonda,gps acik su anda,bildirim cubugunda yaziyor,sol ustteki isaret o
     LG G2 ANA KONU

Igo da da ayni sorun var arkadaslar sizce sorun ne olabilir 1 2 dk bekliyorum hala gps araniyor yaziyor
     LG G2 ANA KONU

• merhaba beyler,

ilginç ve anlatması bir o kadar zor bir sorunum var bu telefonla ilgili.

gün içinde dışarıdayken mobil veri kullanıyorum, eve geldikten sonra wifi dan devam ediyorum internete. neyse o gece bittikten sonra sabah kalkıp (saat 10 11 gibi) mobil veriyi açıyorum ama aktif olmuyor. ancak ağ modunu gsm'den wcdma'ya veya wcdma'dan gsm'ye değiştirince bağlanabiliyor telefon.

bu durumla ilgili bir bilgisi olan veya böyle bi sorunu yaşamış olan var mıdır aramızda? servise gönderip beklemek istemiyorum hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luckyluke34 -- 3 Aralık 2013; 20:18:03 >
    Quick windowun bir esprisi yok. Yere düştüğü an kılıftan ciktu telefon. Tavsiye varsa bende bir kılıf almayi düşünüyorum bbu olaydan sonra

• quote:

quote:

Arkadaslar bu normal mi ya sürekli gps araniyor yaziyor yandex navigasyonda,gps acik su anda,bildirim cubugunda yaziyor,sol ustteki isaret o
     LG G2 ANA KONU

Igo da da ayni sorun var arkadaslar sizce sorun ne olabilir 1 2 dk bekliyorum hala gps araniyor yaziyor
     LG G2 ANA KONU

Acik alanda mi deniyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

Quick windowun bir esprisi yok. Yere düştüğü an kılıftan ciktu telefon. Tavsiye varsa bende bir kılıf almayi düşünüyorum bbu olaydan sonra

tam zamanında söylediniz ben bu kılıfı kullanıyorum çok memnunum çıkarması zor ama çok ses gelmiş normalde o kadar değil bide yaptığım işlem telefonun kasasına zarar vericek bir işlem değil kılıf ona göre tasarlanmış zaten

Hayir evin icinde odada deniyorum

• quote:

açık havada belki daha iyi performans alabilirsiniz hocam en az 8 uyduya bağlanması gerekiyor stock navigasyon programında igo kaç bilmiyorum
  • Arkadaşlar bişey soracağım cepkask ile ilgili bilindiği üzere cepkask tek başına alınmıyor telefon şart şimdi ben n11den alacağım telefonu diyelim cepkaskta alsam aynı faturada yer alacakları cepkask işlermi bu durumda ? Gürol abi bilgin var mı bu konuda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

açık havada belki daha iyi performans alabilirsiniz hocam en az 8 uyduya bağlanması gerekiyor stock navigasyon programında igo kaç bilmiyorum

Ama yandexte de ayni durum soz konusu

• 
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.