DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
LG G2 ANA KONU
Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir Kullanıcı
110.227
Cevap
707
Favori
3.593.351
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 sonraki >>>
Giriş
      14357 Mesaj
      03 Aralık 2013 13:51:30
      quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

usta bişey daha sorucam şimdi bu room 208 mb orjınal romları 2 gb nıye bu kadar fark var
      bıde bunu yapmak için root yapmaya gerek var mı
      bide begenmeyım orjınal tr romunu yüklersek garantıye tekrar girer mi
      son olarakta kamera falan nasıl bu rom da ?

bunlara cevap verırsenız memnun olurum kolay gelsin

Benden sana ince bir tavsiye,bu işlere bence girme,çünkü hiçbir custom rom stock rom kadar iyi değildir ve kısa bir süre sonra bazı özelliklerini beğenmeyeceksin ve
      Geri döneceksin,Wipe işlemlerini iyi yapamazsan telefon lg g2 logosunda takılıp kalacak seni, alacak bir telaş.
      En iyisi orijinal güncellemeye kadar idare etmeye çalış.

GÜROL OFLUOĞLU
      ATAKUM-SAMSUN
    • Yarbay
      2855 Mesaj
      03 Aralık 2013 13:51:37
      quote:

Orijinalden alıntı: ijR

Alıntıları Göster

Full body kit önerelim.Xtremeguard..

ehehe aynen :D xtremeguard öneririm jelatin olarak.. aldık ama hala gelmedi, yılbaşı hediyesi olarak gelecek bize galiba

• Yarbay
      2855 Mesaj
      03 Aralık 2013 13:52:46
      quote:

Orijinalden alıntı: roses

Alıntıları Göster

link var mı?
      sitesine baktım ama bulamadım.

http://www.xtremeguard....ttxgrds.htm#.Up3F_ieZgdU

• DH Yönetici
      8962 Mesaj
      03 Aralık 2013 13:54:50
      Gittigidiyor'dan puan indirimi ile 1200 liraya gelen telefonumu dün teslim aldım. Aldığım gibi şu ölü piksel testini yaptım sorun yok. Antutu kurup donanım bilgilerine baktım, ardından test yaptım 35 bin küsür bir puan aldım. Akşamdan beri mümkün olduğunca kurcaladım. Denemelik bir kaç oyun yükledim vs. telefon görüşmeleri yaptım. Üzerinde gelen şarj full bile değildi şuan hala da bitmedi.
      Şimdilik olumsuzluk yok. Telefon gayet güzel kararımdan memnunum.

Core2Duo E6850@3600mhz //Big Water 735//Abit IN9 32XMAX Wifi //Sapphire 4770//2*2GB Crucial Ballistic Tracer//2*500 Gb Seagate RAID0//HP W2207//Ev Yapımı Feel! Tıkla //LG Dvd-rw//Philips cd-rw//Lc POWER 550Watt//HP 1315 All in one//Creative Megaworks THX550 5 1//Creative Audigy2ZS //Logitech Momo Racing Force//
    • Er
      1 Mesaj
      03 Aralık 2013 13:56:06
      telefonda görüntülü konuşma var mı acil yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden...

• Yüzbaşı
      433 Mesaj
      03 Aralık 2013 14:00:19

sen öyle dıyorsan ben bişey yapmam abi sana güvenim tam :)

grolofkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"358.Dönem (Şubat 2015) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
      358. Dönem Liste Kayıt - 358. Dönem Liste Görüntüle
    • Yarbay
      10872 Mesaj
      03 Aralık 2013 14:07:27

Hocam ilk olarak resim bilgisayarımızda veya telefonumuzda kayıtlı ise
      yeni mesaj ekranın 1.yol dediğimiz kısma tıklayarak telefon veya bilgisayarımızdaki resmi seçiyoruz
      480px önizlemeli seçeneği seçmek büyük boyutlu resimleri hem tam boyutta yükler hem de forumda istenmeyen geniş resim görüntüsünden kurtarır

ikinci yol ise webden bulduğumuz bir resmi eklemek bunu içinse resmin üzerine sağ tıklayıp
      resim linkini/url sini kopyala deyip mesaj yazma ekranının üzerindeki
      image simage butonlarına basıyoruz
      [simage][/simage] ve [image][/image] gibi ibareler mesaja eklenenecek sonra

[image]linki buraya yapıştırın[/image]

[simage]http://store.donanimhaber.com/e8/60/71/e86071699e84d6b64b42a43e44c85727.jpg[/simage]

bu şekilde olursa küçük önizlemeli resim mesaja eklenecektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 3 Aralık 2013; 14:09:55 >
      blacksea2601kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      10872 Mesaj
      03 Aralık 2013 14:08:27

şebeke üzerinden yok ama internet üzerinden alternatif programlar ile yapabiliyorsunuz hocam... Üst düzey android telefonlarda sadece Samsung larda bu özellik....

showtv7kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      328 Mesaj
      03 Aralık 2013 14:08:30

quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Alıntıları Göster

Bunlarin kalinligi fazla degil mi ? Kullananlar bir el atsin =D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      472 Mesaj
      03 Aralık 2013 14:22:17
      Arkadaşlar önümde 3 seçenek var bu gece yada max yarın sipariş vereceğim hangisini tavsiye edersiniz..Seçenekler
      1.Kliksa paramigeriver+wordpuan=1580 lira ama taksitler 12x145
      2.güraks kampanya yok taksitli fiyat 1650 lira yaklaşık 12x137
      3.seçenek n11 1680 lira 4o liraya 1oo liralık çek alacam 1580 lira 11x145

şimdi siz olsanız hangisini alırsınız arkadaşlar ?

• Teğmen
      210 Mesaj
      03 Aralık 2013 14:31:48

Spigen.com.tr

Full body kit önerelim.Xtremeguard..

link var mı?
      sitesine baktım ama bulamadım.

Türkiye'de satışı yok sanırım bunun nereden aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must82 -- 3 Aralık 2013; 14:32:50 >

• Binbaşı
      1804 Mesaj
      03 Aralık 2013 14:33:18
      Bu iGO bu kadar iyi mi ya? Çok öneren olmuş da benim sorumdan sonra.

• Teğmen
      210 Mesaj
      03 Aralık 2013 14:34:08
      quote:

Orijinalden alıntı: showtv7

telefonda görüntülü konuşma var mı acil yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden...

ben yok diye biliyorum ama....

• Yarbay
      10872 Mesaj
      03 Aralık 2013 14:55:48

Valla sygic daha hızlı ve pratik geldi bana her yönden ama yer bulma konusunda hangisi daha iyi bilemiyorum...
      Ben de şuan igo,sygic ve navitel yüklü bir ara uzun yola gidersem dener tecrübelerimi yazarım buraya...
      32 gb lık telefonun en iyi yanı da bu, aynı programın 40 türlüsünü yükleyebiliyoruz

CroceusAstrumkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      14357 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:00:08
      quote:

sen öyle dıyorsan ben bişey yapmam abi sana güvenim tam :)

Bana değilde kendine güveniyorsan yap.Benim için mahzuru yok ama işi iyice öğrenmeden yapmaya çalışırsan problem olabilir.Üstelik şöyle düşün 2 gb.lık bir yazılım 200 mb oluyor.Gerçi bu rom diğer uyduruk romlar gibi değil ama yinede geri dönüşlerde problemler olabiliyor.
      Galaxy serisi olsa hiç uyarmam.Onda açılmasa bile jig denen aparatı takınca download modda açılır,ama bunlar biraz daha hassas.

GÜROL OFLUOĞLU
      ATAKUM-SAMSUN
    • Yarbay
      14357 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:04:00
      quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Valla sygic daha hızlı ve pratik geldi bana her yönden ama yer bulma konusunda hangisi daha iyi bilemiyorum...
      Ben de şuan igo,sygic ve navitel yüklü bir ara uzun yola gidersem dener tecrübelerimi yazarım buraya...
      32 gb lık telefonun en iyi yanı da bu, aynı programın 40 türlüsünü yükleyebiliyoruz

Bendede 3 tane var,igo,sygic ve route66.
      Bende bunları düşünerek 32 lik almıştım ve pişman değilim.

GÜROL OFLUOĞLU
      ATAKUM-SAMSUN
    • Teğmen
      221 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:04:59
      buda benim cihazın sonucu :) rootsuz radyo ekleyebiliyor muyuz ?

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:05:36
      quote:

Orijinalden alıntı: holocaust54

Alıntıları Göster

O çok kalinlaştirmiyor mu? Nereden aldiniz link verebilir misiniz?

Sipariş verdik bekliyoruz.
      http://www.xtremeguard.com/LG-G2-AT-T-Version-ONLY-Screen-Protectors-p/lg0g20attxgrds.htm#.Up3WCeHwpuB

• Yüzbaşı
      864 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:06:02

quote:

Orijinalden alıntı: hibocigdem

Alıntıları Göster

Merhabalar... navigasyon mevzusunda igo yu bende tek geçerim..asagida verecegim linkteki igo yu kurdum, g2 de sorunsuz çalışıyor

http://forum-androidsit...005-full-hd-s4-icin.html

Linkte verilen igo navigasyon programı
      root yapmadan çalışıyor mu acaba?

• Yarbay
      2367 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:06:31
      Arkadaşlar kapalı dahi olsa arkaplanda çalışan uygulamalar RAM'i boş yere dolduruyor. Bende bunları devredışı bırakarak RAM'in gücünü arttırdım. İşime yaramadığını düşündüğüm Uygulama Güncelleme'yi de devredışı bıraksam bir sorun olur mu?

• Yarbay
      10872 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:09:46

http://yadi.sk/d/lqNWWUhMDijLd
      rar dan çıkar igo klasörünü telefona at
      telefondan girip klasörün içine igo apk dosyasını yükle
      uygulamalar menusune gidip kullan paşa paşa...

demircimkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2855 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:11:38
      quote:

Orijinalden alıntı: must82

Türkiye'de satışı yok sanırım bunun nereden aldınız?

internetten.. sipariş verdik, kargo yeri türkiye dedik :) adresi yazdık bekliyoruz. sen de 15 günde biz diyelim 20 günde elimizde olur inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 3 Aralık 2013; 15:12:57 >

• Yüzbaşı
      687 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:15:53
      quote:

usta bişey daha sorucam şimdi bu room 208 mb orjınal romları 2 gb nıye bu kadar fark var
      bıde bunu yapmak için root yapmaya gerek var mı
      bide begenmeyım orjınal tr romunu yüklersek garantıye tekrar girer mi
      son olarakta kamera falan nasıl bu rom da ?

bunlara cevap verırsenız memnun olurum kolay gelsin

şöyle, öncelikle bunu orijinal-korsan olarak adlandırmamak lazım. root yapmaya gerek var tabi, daha sonra root yetkisini kaldırabilir, garanti kapsamında tutabilirsiniz. ancak log tuttuğu için serviste cihaza kaç kere yükleme yapıldığı izlenebiliyor. bu konuda da servisle olan iletişiminiz önemli.

bu kadar fark olmasının nedeni, custom modlarda ki özellikle cyanogen'i ayrı tutmak lazım; saf ve temiz bir sistem halinde sunulması. operatörlerle birlikte sunulan yan-yön uygulamalar hem sürekli RAM tüketiminde bulunmakta, donanımın yavaşlamasına sebep olmaktadır. cihazın gerçek performansını ortaya çıkan bu modlar telefonu kusursuz hale getirir. genelde kullanıcı taleplerine göre şekillenen arabirim ve kısayollar neredeyse herkes için çok uygun ve kullanışlı olmaktadır.

cyanogen 10.2 stable sürümle, %99 hatasız bir işletim sistemi sunuyor. bu sabah kurdum ve deneyimlerim oldukça iyi. kısayollar çok akıllıca düzenlenmiş, yepyeni bir kullanım sunulmuş. boş durumda ram tüketimi 300 400mb arası; yani ort. 1300-1500 mb boş ram gözükmekte her zaman. bu direk performansı zıplatan bir olay.

kamera performansı çok iyi hale gelmiş, anı yakalamak mümkün. çok uzun zamandır apple donanımı kullanan biri olarak, androide geçerken soru işaretlerim vardı, orijinal romla da aynı sıkıntıyı yaşadım 1-2 gün. ancak bu sabah kurduğum cyanogen modla birlikte tüm sorunlar kayboldu diyebilirim.

onun dışında TR stock rom yerine GB stock rom da kurulabilir. Benim için ikisi arasında fark yok, eğer amaç en son Android sürümü kullanmaksa bu yapılan mantıksız.

ama cihaz performansını iyi yönde arttıran, performansını geliştiren ve çok daha akıcı ve hızlı bir kullanım sunan; son olarak tüm dünyada bilinen modları kullanmak çok kötü bir seçim olmayacaktır.

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:16:54
      quote:

Alıntıları Göster

internetten.. sipariş verdik, kargo yeri türkiye dedik :) adresi yazdık bekliyoruz. sen de 15 günde biz diyelim 20 günde elimizde olur inşallah

az kaldı az gelir yakında

• iOS Beta Kullanıcısı
      2115 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:23:36
      quote:

Orijinalden alıntı: ijR

Alıntıları Göster

Bende rc1 kullandım.Final sürümünü beklemeye başladım.Ben ayın ortalarına doğru çıkar diye düşünüyordum.Bu sabah kontrol amaçlı baktım stable sürüm çıkmış.İndirdim şimdi kurulumunu yapcam.

haydi final cıkmıs kacmazz. :D

/Anadolu Universitesi
    • Çavuş
      45 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:24:29
      quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Alıntıları Göster

Bana değilde kendine güveniyorsan yap.Benim için mahzuru yok ama işi iyice öğrenmeden yapmaya çalışırsan problem olabilir.Üstelik şöyle düşün 2 gb.lık bir yazılım 200 mb oluyor.Gerçi bu rom diğer uyduruk romlar gibi değil ama yinede geri dönüşlerde problemler olabiliyor.
      Galaxy serisi olsa hiç uyarmam.Onda açılmasa bile jig denen aparatı takınca download modda açılır,ama bunlar biraz daha hassas.

hocam mesela orjinal ingiltere romunu yükledik. o zaman yine sıkıntı olabilir mi?
      sanırım bazı ülkelere d80210c güncellemesi gelmiş, belki iyileştirmeler falan vardır

• Binbaşı
      1804 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:27:07

Aynen öyle; bende de 32GB var ve 3-4 farklı navigasyon yazılımı yüklü. Gideceğim yeri birinde bulamazsam ötekini açıyorum.

Led Zeppelinkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      116 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:27:25
      Arkadaşlar selam,

Kasım ayı başlarında aldım telefonu zevkle kullanırken birden quickview moduna geçti ve o şekilde kaldı. Factory resetle düzeldi ancak bir süre sonra yine yaptı. Servise verdim yazılım yüklendi raporuyla geri teslim ettiler ve açtığımda sorunun aynen durdugunu farkettim ve tekrar servise verdim. Şu an serviste ve ilk 1 ay içerisinde ikinci kere servise gitmiş oldu. LG den yenisi ile değiştirmesini bekliyorum ancak umarım haklı çıkarım. Gelişmelerden sizi de bilgilendiririm ancak bu şekilde sorun yaşayan oldu mu?

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:29:51
      quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

Alıntıları Göster

Kazasız belasız kurulumu yaptım.Geriye tek birşey kaldı o da keyfini sürmek..

• Yarbay
      10451 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:31:05
      Google play store dan uygulama guncelledigimizde eski versiyonu silip mi yenisini yukluyor yoksa programlari ust uste birikip hafizadan mi yiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3668 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:31:33
      Telin ekran suredi ne kadar bilen varmi araliksiz kac saat gidiyor 5.5 saatte bitiyor benim genelde gerci ne yaptiginada bagli yada siz kaci gordunuz

"BenÇokAyrılıklarYaşadımOYüzdenBitişikYazdımHerşeyi"

• Yüzbaşı
      687 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:31:45
      quote:

Alıntıları Göster

Benden sana ince bir tavsiye,bu işlere bence girme,çünkü hiçbir custom rom stock rom kadar iyi değildir ve kısa bir süre sonra bazı özelliklerini beğenmeyeceksin ve
      Geri döneceksin,Wipe işlemlerini iyi yapamazsan telefon lg g2 logosunda takılıp kalacak seni, alacak bir telaş.
      En iyisi orijinal güncellemeye kadar idare etmeye çalış.

Artık cihazı brick hale getirmek daha zor açıkçası. Direk versiyon farkı olan rom kurmaya çalışmak, farklı operatör romu kurmaya çalışmak, bilinmeyen recovery mod kurmaya çalışmak, adımları okumadan işlem yapmaya çalışmak... bunlar sıkıntı yaratabilir evet.

ancak neredeyse hiçbir şey yapmadan bilgisayar üzerinden sadece next next diyerek root yetkisi alınabilir; recovery modda başlatılabilir.

dün akşam tamamen benden kaynaklanan ve yanlışlık işlem bitti sanıp restart ettiğim için cihaz kitlendi, logoda kaldı. LG'nin mobile support yazılımı ile anında herşey başa alınabiliyor.

önemli olan root yetkisiyle birlikte, cihaz içerisinde ki klasörleri çok kurcalamamak. onun dışında her şey eski haline getirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casualities -- 3 Aralık 2013; 15:32:55 >

• Yarbay
      10872 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:32:41

Hocam galiba aynı sorundan 3 kez veya farklı sorunlardan 5 kez giderse servise direk değişim-para iade hakkınız doğuyor...
      İlk ay içerisinde ise ayıplı ürün ise direk ilk seferde değişim para iadesi gerekiyor... Oldum olası nefret etmiştim zaten o quick window lardan, iyi ki hiç bulaşmamışım diyorum sorun yaşayan arkadaşları görünce... Bu arada geçmiş olsun hocam...

birdy2kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      10872 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:34:25

Hocam en az 4 en fazla 6 buçuk saat gördüm ben mesela...Forumda 7 saati geçen arkadaşlar da var full wifi açık şekilde...

BèRuTTìkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      433 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:36:03

peki bu dediklerinizi nasıl kısa bir şekilde yükleyebiliriz beğenmezsek zaten ojinal yazılımına geri döneriz bana anlatabılırmısınız ?

kademe kademe ne yapmam gerektiğini ?

casualitieskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"358.Dönem (Şubat 2015) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
      358. Dönem Liste Kayıt - 358. Dönem Liste Görüntüle
    • Yüzbaşı
      431 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:37:57
      quote:

Hocam en az 4 en fazla 6 buçuk saat gördüm ben mesela...Forumda 7 saati geçen arkadaşlar da var full wifi açık şekilde...

4-6 saat olması telefonla değil kullanımla ilgili bir şey. Bazıları alıp telefonu yana koyuyor 5 dakika ekran açık kalıyor. Mesela dün veri full açık şarj 55ken 4buçuk saat ekran süresi aldım Ama yoğun kullanımda 3-4 saate rahat bitiyor şarj

• Yüzbaşı
      687 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:39:55
      quote:

peki bu dediklerinizi nasıl kısa bir şekilde yükleyebiliriz beğenmezsek zaten ojinal yazılımına geri döneriz bana anlatabılırmısınız ?

kademe kademe ne yapmam gerektiğini ?

yukarıda yazmıştım, 3 adımda cyanogen modu kurabilirsiniz. toplamda 20 dk içerisinde yeni yazılımınıza geçebilirsiniz. bu mod, mevcut işletim sisteminden farklı olarak tamamiyle arayüz değişikliğiyle gelir onu hatırlatayım. bu nerdeymiş? vay bunu buraya koymuşlar? bu kısayıl böyle mi oluyormuş? aa bunu eklemişler! diyebilirsiniz. geri döndürme ise yine LG mobile support ile cihazı takıp restore demeniz yeterli.

• Yarbay
      10872 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:42:57

Kendimden iki farklı örnek vererek zaten kullanıma göre değiştiğini söylemek istedim hocam... Yoğun kullanımda 4 saat ekran süresi veriyor... Ama forumda 8 saat asphalt oynayanlar nasıl yaptı bilmiyorum hiç

Mücahit5353kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2855 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:44:11
      quote:

Orijinalden alıntı: casualities

Alıntıları Göster

şöyle, öncelikle bunu orijinal-korsan olarak adlandırmamak lazım. root yapmaya gerek var tabi, daha sonra root yetkisini kaldırabilir, garanti kapsamında tutabilirsiniz. ancak log tuttuğu için serviste cihaza kaç kere yükleme yapıldığı izlenebiliyor. bu konuda da servisle olan iletişiminiz önemli.

bu kadar fark olmasının nedeni, custom modlarda ki özellikle cyanogen'i ayrı tutmak lazım; saf ve temiz bir sistem halinde sunulması. operatörlerle birlikte sunulan yan-yön uygulamalar hem sürekli RAM tüketiminde bulunmakta, donanımın yavaşlamasına sebep olmaktadır. cihazın gerçek performansını ortaya çıkan bu modlar telefonu kusursuz hale getirir. genelde kullanıcı taleplerine göre şekillenen arabirim ve kısayollar neredeyse herkes için çok uygun ve kullanışlı olmaktadır.

cyanogen 10.2 stable sürümle, %99 hatasız bir işletim sistemi sunuyor. bu sabah kurdum ve deneyimlerim oldukça iyi. kısayollar çok akıllıca düzenlenmiş, yepyeni bir kullanım sunulmuş. boş durumda ram tüketimi 300 400mb arası; yani ort. 1300-1500 mb boş ram gözükmekte her zaman. bu direk performansı zıplatan bir olay.

kamera performansı çok iyi hale gelmiş, anı yakalamak mümkün. çok uzun zamandır apple donanımı kullanan biri olarak, androide geçerken soru işaretlerim vardı, orijinal romla da aynı sıkıntıyı yaşadım 1-2 gün. ancak bu sabah kurduğum cyanogen modla birlikte tüm sorunlar kayboldu diyebilirim.

onun dışında TR stock rom yerine GB stock rom da kurulabilir. Benim için ikisi arasında fark yok, eğer amaç en son Android sürümü kullanmaksa bu yapılan mantıksız.

ama cihaz performansını iyi yönde arttıran, performansını geliştiren ve çok daha akıcı ve hızlı bir kullanım sunan; son olarak tüm dünyada bilinen modları kullanmak çok kötü bir seçim olmayacaktır.

resim olarak bizlerle paylaşabilir misin menüleri falan nasıl?

• Yüzbaşı
      431 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:44:48
      quote:

Kendimden iki farklı örnek vererek zaten kullanıma göre değiştiğini söylemek istedim hocam... Yoğun kullanımda 4 saat ekran süresi veriyor... Ama forumda 8 saat asphalt oynayanlar nasıl yaptı bilmiyorum hiç

Asphalt'ta 8 saat imkansız. Aşırı fazla şarj yiyor zaten oyun 2 saati ancak çıkarır tam denemedim ama 1yarışta 3-4 şarj yediği oluyor

• Yüzbaşı
      687 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:45:54
      quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

Alıntıları Göster

RC1 kurduktan sonra system update verdi kendisi, direk yükseltti :) Cyanogen çalışıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casualities -- 3 Aralık 2013; 15:47:40 >

• Yüzbaşı
      325 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:49:21
      arkadaşlar telefon usb 3.0 özellikli usb yi tanımadı...usb 2.0 usb yi tanıdı. otg kablosuyla bağladım. telefonun bir özelliğimi yoksa usb de mi bir sorun var...

• Yüzbaşı
      272 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:52:31
      quote:

Orijinalden alıntı: otter123

Alıntıları Göster

tesekkur ederım, arka kapaktakı sıkıntı dışında başka bır sıkıntısı varmı telefonun

rica ederim, yok şu ana kadar bi sıkıntı

• Teğmen
      118 Mesaj
      03 Aralık 2013 15:57:37

quote:

Orijinalden alıntı: demircim

Alıntıları Göster

Linkte verilen igo navigasyon programı
      root yapmadan çalışıyor mu acaba?

Benim cihazim da hic root yapılmadı, orjinal hali ile kullanıyorum, ve bu haliyle bu linkteki igo sorunsuz çalışıyor

çok bilmişlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın...
    • Yüzbaşı
      431 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:01:49
      quote:

Orijinalden alıntı: hibocigdem

Alıntıları Göster

Benim cihazim da hic root yapılmadı, orjinal hali ile kullanıyorum, ve bu haliyle bu linkteki igo sorunsuz çalışıyor

İgo nasıl peki ? Her yeri güzelce gösteriyor mu ?

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:03:52
      quote:

resim olarak bizlerle paylaşabilir misin menüleri falan nasıl?

Buyrun efendim

• Teğmen
      116 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:04:52

Hocam bende aynen kullanmadım kılıf. Cihaz kılıfsızken kendi kendine quickview moda gecti.

Led Zeppelinkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      61 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:05:12

bende aldım da uygulamasından çekinmiyor değilim. sulu mulu birşey bakalım nasıl olacak :D

ijRkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      14357 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:09:14
      quote:

Orijinalden alıntı: XJubiLant

Alıntıları Göster

hocam mesela orjinal ingiltere romunu yükledik. o zaman yine sıkıntı olabilir mi?
      sanırım bazı ülkelere d80210c güncellemesi gelmiş, belki iyileştirmeler falan vardır

Onlar orijinal romlar olduğu için açılışta takılma gibi problemler olmaz Ama tabiki doğru romu seçmeniz lazım yani D-802 için olanları.
      Ama arıza halinde serv ise vermeden türkiye garantili ise türkiye romunu yüklemede fayda vardır

GÜROL OFLUOĞLU
      ATAKUM-SAMSUN
    • Teğmen
      241 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:10:18

USB'de sorun olabilir çünkü ben USB ile sorunsuz bağlayabiliyorum

murat8550kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5156 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:10:27

RC1 versiyonda mesaj geldiği zaman ekranı açıyordu stok romdaki gibi.Mesaj ayarlarında ekranı aç seçeneği kapalı olduğu halde yapıyordu bunu.Bir deneme yapar mısınız rica etsem?Mesaj ayarlarında message pop up açık olacak,telefonu uyandır(yada ekranı aç) kapalı olacak şekilde ama. :)

ASUS ZenFone 2 RED
    • Yarbay
      14357 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:13:17

Rootsuz eklenebilir ama türkiye harici bir orijinal yazılım yüklemeniz lazım

_RAPAEL_kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GÜROL OFLUOĞLU
      ATAKUM-SAMSUN
    • Teğmen
      179 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:14:24

Fotoğraflar için teşekkürler.
      S2 ve S3 kullanırken CyanogenMod kullanmıştım. Yabancılık çekmeme ama
      G2'de yerleşik halde bulunan QSlide,QRemote,QMemo ve çift tıklama ile ekranı kliltleme/açma özelliklerini kullanma şansımız yok.
      Bu uygulamaları Cyanogen de nasıl kullanabiliriz?

• Yarbay
      14357 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:14:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

Arkadaşlar kapalı dahi olsa arkaplanda çalışan uygulamalar RAM'i boş yere dolduruyor. Bende bunları devredışı bırakarak RAM'in gücünü arttırdım. İşime yaramadığını düşündüğüm Uygulama Güncelleme'yi de devredışı bıraksam bir sorun olur mu?

Sistem için gereksiz bir şey ise problem olmaz ama gerekli bir uygulama ise yeniden aktif ederek sorunu çözersin.

GÜROL OFLUOĞLU
      ATAKUM-SAMSUN
    • Yarbay
      2855 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:18:13

resimler için çok teşekkürler.. aynı tabletimdeki gibi menüler falan, zorluk çekmem yüklersem

• Yarbay
      14357 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:20:45
      quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Google play store dan uygulama guncelledigimizde eski versiyonu silip mi yenisini yukluyor yoksa programlari ust uste birikip hafizadan mi yiyor?

Bunu daha evvelde biri sormuştu.Hiç öyle olma ihtimali varmı.Öyle olsa 6 ay sonra telefonunuz kullanılamaz hale gelir.Tabiki aynı uygulamayı değiştiriyor yani ayrıca yer kaplamıyor.

GÜROL OFLUOĞLU
      ATAKUM-SAMSUN
    • Binbaşı
      1282 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:24:23

quote:

Orijinalden alıntı: otter123

Alıntıları Göster

+ ve - yonlerıyle bıraz bahsedermsnz telefondan, kamera sorunundan bahsedıldıgını gordum bır sayfada , ne gıbı bır sorun bu mesela?

Kameranin sorunu bazen odaklama gecikiyor bi s4 kadar iyi degil kamera konusunda bide bazen fps düşüşü oluyor kamerada ama suan bile buyuk bi sorun degil ve guncellemeyle duzelicek birsey ama yinede gayet iyi kamerasi zaten forumda ornek fotolar var

• Yarbay
      2855 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:26:06
      quote:

Alıntıları Göster

Bunu daha evvelde biri sormuştu.Hiç öyle olma ihtimali varmı.Öyle olsa 6 ay sonra telefonunuz kullanılamaz hale gelir.Tabiki aynı uygulamayı değiştiriyor yani ayrıca yer kaplamıyor.

daha önceden öyleydi. bir güncelleme çıktığında programı baştan indiriyordu, fakat sonradan olay değişti, sadece güncellenmiş yeri indiriyorve yüklüyor artık.. birkaç oyunun veritabanında değişme olduğu zaman tekrardan indirebilir.

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:27:27
      quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

RC1 versiyonda mesaj geldiği zaman ekranı açıyordu stok romdaki gibi.Mesaj ayarlarında ekranı aç seçeneği kapalı olduğu halde yapıyordu bunu.Bir deneme yapar mısınız rica etsem?Mesaj ayarlarında message pop up açık olacak,telefonu uyandır(yada ekranı aç) kapalı olacak şekilde ama. :)

Bunu hatırlattığın iyi oldu denedim şimdi düzeltmişler sorunsuz.

• Binbaşı
      1805 Mesaj
      03 Aralık 2013 16:27:30

Son iki sayfada arkadaşlar kronik problemlerden bahsetmiyordu. Cevabınız için teşekkürler.

@Led Zeppelin

Size de çok teşekkür ederim hocam, öyle aşırı bir problem yokmuş. Şimdi G2 hakkında sorular soruyordu arkadaş. Alınca problem falan çıkar, mahcup olmayalım diye sormuştum.

Bahsedilenler: grolof , Led Zeppelinkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfa:   <<     < önceki   401 402 403 404 [405] 406 407 408 409 410   sonraki >     >>
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.