Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5455. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54535454545554565457
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5s e gecerseniz kafanızı duvarlara vurursunuz :) 6s ten ya da 5se den aşağı iphone bakmayın. G2 pil ömrü açısından canavar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Hocam bütçem maalesef o bantta yoksa bende 6s istiyorum.
  • Nigahdar kullanıcısına yanıt
    Hocam vallahi anakartla ilgili mi yoksa soketlerden biri çıkmış da olabilir.Son zamanlarda telefon sert darbe aldıysa vs. (tabi wifi ile soketin alakası var mi pek bilmiyorum ama)

Telefon olarak G2'den sonra oek bakmadığım için bir şey diyemem.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Hocam GPS çalışıyor gösteriyor.Onla ilgili olabilir mi sorun.Google ayarlarindan konum tarama vs. Kapatin onları.Düzelebilir belki.

• omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Hocam internetten aldıysanız bize de linkini atabilir misiniz? Ben de batarya bakıyorum da.

Ayrıca eskisi gibi oldu mu yani 100'den 99'a düşüşü hani eskiden yarım gündü ya.Öyle bir şey var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Yardımcı olur musunuz? Sıkıntı nerdr ne yapmam lazım konumda kapalı?

Bu mesaja eklenen görseller:

Dostum belli ki GPS kullanıyor play store'u. Kullanmadiginiz vakit GPS i kapatmanizi oneriririm. Eger düzelmezse uygulamalar seceneginden play store'u bulun ve onbellegi temizleyin, bu şekilde sorun düzelebilir.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Konum kapalı olduğu halde gps kullanıyor gözüküyor o sayaç durmuyor telefonuda sıfırladım aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Konum kapalı olduğu halde gps kullanıyor gözüküyor o sayaç durmuyor telefonuda sıfırladım aynı.

Apk filan kurdunuz mu hiç? yada tanınmadık bir uygulama filan? normalde böyle olmaması lazım. enteresan bir sorun.

17 saat gps kullanımı diyor. Belli ki arka planda bir uygulama sizin konumunuzu baya merak ediyor.
  • Şaka maka telefonu alalı tam 3 sene olmuş. Kutuyu sanki dün açmış gibi hatırlıyorum. 2 sene kullansam öpüp başıma koyarım diyordum taş gibi çıktı bu canavar. Kamera camındaki kılcak çizikler hariç hiçbir yerde kırılma dökülme yok. Böyle giderse 2 sene daha yaşarım ben g2 ciğimle.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Görev yöneticisi - ayarlar - hizmetleri durdur - play Store seçip tamam deyin ana ekrana da kolaylık açısından görev yöneticisi Widget koyun arada uygulamaları sıfırlayın. Diğer türlü play Store kapandı sansaniz da arkada çalışmaya devam ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonklavyebükücü

Hocam bende normal serviste 1.günün başında parca gelmişti.Ama sizin parça sayısı birden fazla olduğu için bu bekleme normal.Çünkü mesela ben de geçenlerde batarya değişimi için servisi aradığımda elimize parça birkaç güne geçer demişlerdi.Ama yine de olması gerekenin 1 gün gerisindeler gibi geldi bana.

http://www.imgim.com/picsart_09-16-102833.jpg

Bu bilgiler yazıyor hocam sitede. Parça eklendi yazıyor parça geldi demek mi bu? Forumda bazı arkadaşlarda parça gelmeyip değişim yaptıklarını okudum. O da biraz uzun sürüyor istemiyorum değişim olmasını. Artık dayanamaz oldum. Telefon gelsin orasını burasını hiç kurcalamayacağım kendi hatam yüzünden bu hallerdeyim zaten. 20 iş günü dolmadan cihaz ulaşıyor mu bu gibi durumlarda kullanıcıya? Sadece LG servisi mi yoksa tüm servisler mi bu kadar pasif anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim canavarın batarya artık tat vermemeye başladı.Yenisi için tavsiye var mıdır ? Ebay, gg, n11 daha önce buralardan batarya alıp kullanan varsa tavsiye rica ediyorum efendim.
  • Hocam vallahi sorma.Hepsi böyle.Ben de arka kapak sordum.Servis şu an elimizde yok dedi.Girdim bir toptanciya ordan aldım değiştirdim servis 3-4güne gelir dediğinde.Sizinki gene normal ama 20 iş
    gününü geçerse yedek telefon isteyin

Parça eklendi demek de yedek parça stoklarına düştü demek zannediyorum.Onlara gelir parça yaparlar ellerine ulaştığında.

• quote:

Hocam vallahi sorma.Hepsi böyle.Ben de arka kapak sordum.Servis şu an elimizde yok dedi.Girdim bir toptanciya ordan aldım değiştirdim servis 3-4güne gelir dediğinde.Sizinki gene normal ama 20 iş

Parça eklendi demek de yedek parça stoklarına düştü demek zannediyorum.Onlara gelir parça yaparlar ellerine ulaştığında.

20 iş gününü geçerse para iadesi yaptırmayı düşünüyorum hocam. Öyle bir hakkımız var diye biliyorum. Ama geçmesini istemiyorum çünkü o zaman da 4-5 ay süründürürler adamı. 0 cihaz da veriliyormuş ama onu da hemen vermez bunlar. 20 iş günü dolmadan elime ulaşsın da başka bir şey istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam vallahi sorma.Hepsi böyle.Ben de arka kapak sordum.Servis şu an elimizde yok dedi.Girdim bir toptanciya ordan aldım değiştirdim servis 3-4güne gelir dediğinde.Sizinki gene normal ama 20 iş

10 is gununu gecerse yedek cihaz hakki var, 20'yi gecerse iade hakki var.
  • quote:

Hocam internetten aldıysanız bize de linkini atabilir misiniz? Ben de batarya bakıyorum da.

Ayrıca eskisi gibi oldu mu yani 100'den 99'a düşüşü hani eskiden yarım gündü ya.Öyle bir şey var mı acaba?

Bizim burada bir telefoncudan aldım.Dün saat 15:00 civarı %52 idi ilk takıldığında şu anda %4.Henüz tam doldurmadım bataryayı.
  • arkadaşlar mokee rom kurdum twrp'den. Yeniden başlattım telefonu ama titanium çalışmadı. SuperSU yükledım marketten güncelleme yapıcam dedi yap deim bende. Recovery'e girdi çıktı lg logosunuda geçti ama mokee rom boot animasyonunda takıldı kaldı. recovery gireyim deim girmiyor download mod ile orjinal rom yükleyeyim dedim ses açma basılı tutup kablo takınca secure boot error hatası veriyor ve pcde d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n....... şeklinde giden birden fazla donanım girişi gösteriyor ne yapmalıyım ?

fastboot için çözüm verilmiş burada ama benimki fastbootta mi değil mi onu bilmiyorum nasıl bakacağım ?
    http://uzmanim.net/soru/lg-g2-fastboot-mode-started-udc-start-sorunu/28087

birde xda da konu var çözüm için ama herşey ingilizce hiç bişey anlamadım
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2582142

birde tot dosyasından bahsediliyor burada bu nedir ?(downloa moda girmediği için sanırım yapamıyorum bu işlemi)
    https://teknoseyir.com/durum/381399

Edit: Heycandan yanlış hatırladıklarımı düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 17 Eylül 2016; 13:23:06 >
  • Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Bataryayı tam doldurdum.Yaklaşık 1 saat 15 dakika sonra %99'a düştü.Ama bu sırada çok fazla telefonla meşgul olmadım.
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Hocam anlaşılan hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak ama iyiymiş yine de.Ben 1 dakika internete girsem (%20 parlaklık civarında ) 99'a düşüyor hemen.
    Bana günü çıkarsa yeter zaten.Sabah 8.30'dan akşam 7'ye kadar çıksa bana yetiyor.
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Garantisi devam eden telefonumun sol üst köşeden başlayarak neredeyse sağ alt köşeye kadar çok ince sarı leke belirdi ekranda servise götürmeli miyim serviste nasıl çözüm sunuyolar yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 54535454545554565457
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.