Şimdi Ara

[TAVSİYE] Şu an Xbox 360 satın almak mantıklı mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malumunuz yeni nesil konsollar gelicek yıl sonunda. PS4 alıcam ön sipariş ile ama konsolu beklerken fifa street ve dragons dogma başta olmak üzere konsol exclerini oynamayı tekrar istiyorum. (ps3'üm vardı ama 1 sene kadar önce sattım.) şimdi hazır ps3 kullanmışken bir de karşı yakaya bakayım diye xbox360 alayım diyorum. sizce şu an mantıklı bir hareket olur mu? Eğer sony ps4'ün 3 oyunlarını destekleyeceğinin duyursaydı butun bunlara gerek kalmıyacaktı ama özellikle fifa street ve dragons dogma için değer gibi geliyor. bir de uygun fiyata xbox bulmak lazım o konuda da yardımcı olursanız sevinirim. bimeks'te buldum ancak daha uygun birşeyler çıkabilir buradan. (sıfır ve garantili olması mecburidir.) şimdiden teşekkurler.

bu arada burası konusu değil ama aklım ps vita ve 3ds'ye de gitmiyor değil arada...

xbox360 exc. oyunların tam listesini nerden bulabilirim?

bimeks xbox360 485-TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwardweo -- 1 Ağustos 2013; 19:49:34 >

• şimdi arkadaşlar teknosa'da iki tane ilan buldum fiyatları gayet uygun. 399-TL ama hangisi daha iyi bilemedim. yardımcı olursanız sevinirim.

xbox360 süper elite konsol

xbox360s 4gb

peh şimdi gördüm tükenmiş....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwardweo -- 2 Ağustos 2013; 22:46:03 >

• Ben bir şey demiyorum. Bu video konuşsun:

http://www.youtube.com/watch?v=N-xHcvug3WI
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.