Şimdi Ara

Little Caesars ta büyük boy pizza 13 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.749
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sehirfirsati.com/deals/istanbul/tt-Little-Caesars-buyukboypizza/24839904

dominos pizza pizza pizza hut ta oranla çok daha iyi olduğu için sıcak geldi

• Gnctrkcll kampanyasıyla zaten bu fiyat yaklaşık 1 yıldır. Hem de daha fazla seçenek var. Sıcak değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Gnctrkcll kampanyasıyla zaten bu fiyat yaklaşık 1 yıldır. Hem de daha fazla seçenek var. Sıcak değil.

herkes turkcell li ve genç olmadığına göre bence sıcak fırsat.
  • laider kullanıcısına yanıt
    gnctrkcll de her ay kontor yuklemen gerekiyor ( 1 ayı geçik kontör yüklememişsen yararlanamazsın mesela ) ayrıca sifre icin ayrıca ucret alınıyor sanırım ama bunda öyle bir şey yok güzel bir alternatif bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahin1662 -- 1 Ağustos 2013; 12:27:39 >
  • Bahane göz gibidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Super Ray -- 1 Ağustos 2013; 12:32:56 >
  • Super Ray kullanıcısına yanıt
     Little Caesars ta büyük boy pizza 13 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahin1662 -- 1 Ağustos 2013; 12:39:58 >
  • Yemeksepeti uzerinden en para kampanyasiyla 10.4 tl gelio ooo harika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Yemeksepeti uzerinden en para kampanyasiyla 10.4 tl gelio ooo harika

nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: propes

quote:

nasıl ?

Gelemio burdan kredı kartıyla almak zorundyız degıl mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 1 Ağustos 2013; 13:33:30 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: propes

quote:

nasıl ?

Gelemio burdan kredı kartıyla almak zorundyız degıl mi

Aynen öyle.

• 12 tl çek vardı onunla dün almıştım.

• 2 adet aldım
  • 6 tl varmış hesapta, 7 liraya almış olduk bir adet.
  • asla alınmaması gereken bir marka... büük boy yerine gelen pizza küçük boydan biraz buyuktur :) yani kucuk boyun buyuk boyu pizza

böyle sahtekarladan uzak durulması gerkeır. aynı gecn turksellılerdekı gıbı bı baktım gelen pızza minnacıktı :)
  • Çiftlik çiftlik ayarında hangisi var yoksa işime yaramayacak bir kampanya.

Pepperoni (Muenster ve mozarella peyniri, pepperoni)
    Parti (Muenster ve mozarella peyniri, mantar, mısır, sosis)
    Sebze (Muenster ve mozarella peyniri, domates, mantar, siyah zeytin, mısır, yeşil biber)
    Piknik (Muenster ve mozarella peyniri, mantar, salam)
    Akdeniz (Muenster ve mozarella peyniri, Beyaz Peynir, domates, kekik, mantar, siyah zeytin, mısır, yeşil biber)
    Caesars (Muenster ve mozarella peyniri, mantar, mozarella peynir, pepperoni, siyah zeytin)
    Karışık (Muenster ve mozarella peyniri, mantar, mısır, siyah zeytin, sosis, sucuk)
    Supreme (Muenster ve mozarella peyniri, baharatlı kıyma, mantar, pepperoni, soğan, yeşil biber)
    Caesars Italiano (Muenster ve mozarella peyniri, beyaz peynir, közlenmiş biber, mantar, siyah zeytin, sucuk)
    Sucuk (Muenster ve mozzarella peyniri, küp sucuk, beyaz peynir, domates)
  • büyük boy dedikleri aslında küçük boy
  • Orta boyun fiyatı 13.90 dı normalde hemde nefis kenarlı. Demek ki büyük boy dediği orta boy oluyor. Gerçi ben 3 tane bastım aldım köşede dursun söyleriz bi zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gldabc -- 1 Ağustos 2013; 15:32:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

asla alınmaması gereken bir marka... büük boy yerine gelen pizza küçük boydan biraz buyuktur :) yani kucuk boyun buyuk boyu pizza

böyle sahtekarladan uzak durulması gerkeır. aynı gecn turksellılerdekı gıbı bı baktım gelen pızza minnacıktı :)

Little Ceaser'ın pizzaları rakiplerine göre ufaktır. Bunu herkes bilir.
    Ama lezzet arıyorsanız little ceaser hepsine fark atar böylede bi gerçek var

yani little ceaser , dominos gibi ramazan pidesi yapmııyor
  • tam aradığım fırsat, gençturkcelli değilim dolayısıyla hep bi arkadaşımdan kod istiyordum. 5 tane aldım bende

gnçtrkcell'de 12,90 + 0,40 SMS
    burada 13 TL, 30 krş daha ucuz..
  • Şuanda iki orta 20 tl en para ile 16 tl ye 2 orta daha mantikli degil mi sizce

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.