Şimdi Ara

KIA Ozel servis Avrupa yakasi????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. onceden teknoloji bolumundeydim, simdi 2006 kia sorento aldim ve artik oto bolumdede varim. yalniz sizden ricam tecribelerinizi paylasarak istanbul avrupa yakasi b.duzu, avcilar, yenibosna civari kia ozel servisi tavsiye edilecek bir yer varmi? Malum yetkili servisler biraz pahali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler hic.mi yok aranizda kia kullanan?

• Yetkili servis kullanıyor olabilirler

• Avcilarda varda tavsiye eden yok hic. gitme diyolar baska.forumlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: danger_snake

Arkadaslar merhaba. onceden teknoloji bolumundeydim, simdi 2006 kia sorento aldim ve artik oto bolumdede varim. yalniz sizden ricam tecribelerinizi paylasarak istanbul avrupa yakasi b.duzu, avcilar, yenibosna civari kia ozel servisi tavsiye edilecek bir yer varmi? Malum yetkili servisler biraz pahali

hort olacak ama cevap gelmemis basliga zaten. naptiniz nereye goturdunuz. benim hanim in picanto yag akitiyor da isin erbabi mumkunse yetkili servisten ayrilma bi ozel servis bulabildiniz mi? bende yenibosnadayim. yardim bekliyorum.

• favoriteteam kullanıcısına yanıt
    hocam biz beykent te bir özel servis bulduk. aldıgımızdan berı orda bakımları onarımı yapıyoruz. geçen yıl turbasu delindi götürdük kaynak filan yaptırdık bir yılı geçiyor ama hala sorun yok. tavsiye edebilirm orayı. beykent oto sanayi içinde tam keleş plazanın arkasında kalıyor. binanın altında. ismini unuttum şimdi
  • danger_snake kullanıcısına yanıt
    hocam bu beykent oto sanayi nerede. büyükçekmece ye bağlı bi semt te mi?
    dükkanın adını ustanın adını veya adresini filan yazabilirseniz çok makbule geçer.
    teşekkürler.

• favoriteteam kullanıcısına yanıt
    kusura bakma mesajı anca göndüm. ne zamandır girmiyorum siteye. ben direk size servisin internet sitesini vereyim siz ordan bulursunuz nerede olduğunu veya telefon numaralarını
    http://www.degisimotoservis.net/
  • Ikitellide dörtler oto var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.